Lifestyle.Lelum.pl > Programy > ,,M jak miłość”: To koniec związku Izy i Marcina. Bohater ucieknie do Grabiny i zdecyduje się na rozwód
Marta Kulik
Marta Kulik 26.02.2021 20:38

,,M jak miłość”: To koniec związku Izy i Marcina. Bohater ucieknie do Grabiny i zdecyduje się na rozwód

m jak miłość
fot.instagram.com/mjakmilosc.official

Niestety, to bardzo smutna wiadomość dla wszystkich fanów M jak miłość. Wygląda na to, że Marcin nie będzie chciał walczyć o ukochaną i podejmie decyzję o rozstaniu. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska prywatnie są w szczęśliwym związku, jednak w serialu sprawy potoczą się zupełnie inaczej.

Widzowie M jak miłość będą zrozpaczeni informacją o rozwodzie uwielbianej pary. Wszystko wskazuje na to, że Bosacki dopnie swego i zniszczy małżeństwo Chodakowskich.

M jak miłość: Marcin weźmie rozwód z Izą?

Marcin, przekonany o zdradzie Izy, zupełnie się załamie i nie będzie chciał myśleć o wybaczeniu. Po obejrzeniu nagrania, na którym jego żona znajduje się w łóżku z własnym szefem, rzuci wszystko i wyjedzie ze stolicy.

Pogrążony w rozpaczy bohater zostawi bliskich w Warszawie, by zaszyć się w Grabinie. Tam uzna, że chce na dobre rozstać się z niewierną partnerką.

Wszystko wskazuje na to, że małżeństwa nic nie uratuje. Mimo szczerych chęci Iza nie będzie w stanie nic zrobić. Tylko mocny dowód na niewinność mógłby ją uratować.

Co więcej, w serialu zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a na rodzinnych zdjęciach zabrakło postaci granej przez Adrianę Kalską.

Zdaje się, że u państwa Chodakowskich przed Wigilią atmosfera napięta napisała Małgorzata Pieczyńska, serialowa mama Marcina.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Marcin i Iza to już przeszłość?

Scenarzyści już nie raz nieźle mieszali w życiu bohaterów. Dopiero niedawno udało im się ułożyć życie po tragicznych wydarzeniach związanych z byłym partnerem Izy, jego śmiercią i procesem Olka.

Młoda mama przed sądem musiała ze szczegółami opowiadać o wstrząsających przeżyciach. Minęło wiele czasu, zanim znowu mogła spokojnie zasnąć. Niestety, sielanka nie trwała długo. A może i tym razem zakochanym cudem uda się uratować związek?

Wygląda na to, że wiosna w M jak miłość będzie pełna emocji. Przypomnijmy, że z poważnymi problemami finansowymi zmagają się Ula i Bartek, a Janek rzucił Sonię po zamachu na jego życie.

Zobacz zdjęcia:

cdn…

Opublikowany przez M jak miłość Wtorek, 9 lutego 2021

To dopiero początek kłopotów młodego małżeństwa.

Marcin będzie myślał o rozwodzie.

Nie spotkają się w święta?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów