Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje rodzina z Tarnowa. Marcin Z. zabił żonę i 18-letnią córkę, świadkami były dwie małe córeczki
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 04.06.2020 16:24

Nie żyje rodzina z Tarnowa. Marcin Z. zabił żonę i 18-letnią córkę, świadkami były dwie małe córeczki

marcin
facebook.com/aneta.zdun.1

Marcin Z. zabił z zimną krwią żonę i swoją 18-letnią córkę. Jak podaje portal se.pl, świadkami tej makabrycznej zbrodni były dwie inne córeczki małżeństwa w wieku 5 i 7 lat. Do morderstwa doszło w Dzień Dziecka 1 czerwca w brytyjskim mieście Salisbury. Rodzina pochodząca z Tarnowa przeprowadziła się tam 6 lat temu.

Wielka tragedia miała miejsce w jednym z brytyjskich miast. To właśnie tam 39-letni Marcin Z. dopuścił się okrutnej zbrodni na rodzinie. Na oczach swoich kilkuletnich córeczek zabił żonę i 18-letnią córkę. W internecie trwa zbiórka pieniędzy, aby sprowadzić ich ciała do kraju.

Rodzina miała problemy od dawna

Do tragedii doszło w Dzień Dziecka 1 czerwca w Salisbury, mieście usytuowanym w południowej części Anglii. Tego dnia w posiadłości znajdującej się u zbiegu ulic Wessex Road i Kelsey Road Marcin Z.zabił swoją żonę i 18-letnią córkę. Świadkami morderstwa były jego dwie córeczki w wieku 5 i 7 lat. Gazeta The Polish Telegraph poinformowała, że rzeczona rodzina pojawiła się na terenie Wielkiej Brytanii 6 lat temu, przekazuje portal se.pl. Wcześniej mieszkała w Tarnowie.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że małżeństwo już od dawna nie mogło dojść do porozumienia. Sprzeczki i kłótnie były codziennością, które z dnia na dzień przybierały na sile, mimo tego, że Marcin Z. nie mieszkał z żoną i córkami. Jednak 1 czerwca mężczyzna postanowił odwiedzić najbliższych.

  1. GIS bij na alarm. Wycofane produkty ze sklepów są szkodliwe. Masz je w domu? Oddaj
  2. Wyjątkowo smutne wieści, Maryla Rodowicz w żałobie. Straciła najbliższą osobę
  3. Ida Nowakowska straciła pracę w TVP. Młoda gwiazda nie ma dobrej passy

Marcin Z. zabił 18-letnią córkę i żonę

1 czerwca kiedy Marcin Z. zjawił się w mieszkaniu swojej żony i córek ponownie doszło do starcia między małżonkami, jednak tym razem nie skończyło się tylko na ostrych słowach. Mężczyzna zabił małżonkę i swoją 18-letnią córkę. Okoliczności morderstwa nie są znane, wiadomo jedynie, że Marcin Z. próbował uciec z miejsca zdarzenia.

W ujęciu uciekiniera pomogli sąsiedzi, których zaalarmowały krzyki córek będących świadkami zbrodni. Obecnie mężczyzna przebywa w areszcie. Mimo wielokrotnych prób funkcjonariuszy Marcin Z. nie wyraził chęci współpracy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Pictured: Father ‚who fatally slit wife’s and teenage daughter’s throats in front of his little girls https://t.co/fx0Rb2ImXu

— Daily Mail U.K. (@DailyMailUK) June 2, 2020

Marcin Z. zamordował swoją żonę i 18-letnią córkę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz mówi o dziwnej rzeczy. Co się wydarzy?
  2. Domy wpadały do morza jeden po drugim. Tragedia, wszystko się nagrało
  3. Polacy muszą być przygotowani. Nowe kontrole, mogą kosztować nawet 30 tysięcy złotych kary
  4. Policjant z Wielkopolski śmiertelnie się postrzelił. Fakty są porażające, miał tylko 33 lata
  5. Przed operacjami plastycznymi za 167 tys. zł wyglądała pięknie. Zmiana jej wyglądu rozkłada na łopatki
  6. Zatrważające doniesienia z Dolnego Śląska. Mocny wstrząs, pod ziemią byli ludzie, co tam się wydarzyło?

Źródło: se.pl, twitter.com

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny