Lifestyle.Lelum.pl > Leonard Pietraszak

Leonard Pietraszak

Leonard Pietraszak
05.02.2024 18:15 Tak wygląda grób Pietraszaka. Nie ma na nim najważniejszego

Niedawno minął rok od śmierci Leonarda Pietraszaka, słynnego aktora znanego z wielu popularnych polskich seriali. Łącznie na swoim koncie ma kilkadziesiąt tytułów. Mężczyzna zmarł w wieku 86 lat. Tak wygląda jego pomnik. Spodziewaliście się takiej decyzji?

Leonard Pietraszak
02.02.2023 15:35 Rodzina ma prośbę po śmierci wybitnego Leonarda Pietraszaka. Żałobnicy powinni się dostosować

Wiadomość o śmierci Leonarda Pietraszaka pogrążyła branżę filmową w wielkiej żałobie. Niedługo odbędzie się pogrzeb 86-latka. Rodzina ma prośbę do osób, które będą chciały wziąć udział w pożegnaniu artysty. Przez ponad pół wieku występował w produkcjach filmowych, telewizyjnych oraz teatralnych. Jego dokonania na długo pozostaną w sercach gwiazd show-biznesu i miłośnikach kinematografii. Bliscy poprosili o specjalne uhonorowanie jego pamięci podczas pogrzebu.

02.02.2023 10:18 Leonard Pietraszak gasł w oczach. Przykre wyznanie jego przyjaciół ws. ostatnich dni aktora

Leonard Pietraszak był znanym aktorem, który zagrał w takich produkcjach jak „Vabank”, „Kariera Nikodema Dyzmy” czy „Listy do M.” Niestety w mediach pojawiła się informacja o jego śmierci, zmarł wieku 86 lat. Od 10 lat nie pojawiał się w żadnych produkcjach, ale wielu znajomych z branży o nim nie zapomniało. Teraz podano wstępne informacje, jak wyglądały jego ostatnie dni.

Leonard Pietraszak
01.02.2023 13:36 Leonard Pietraszak co roku wymykał się z domu w jednym celu. Robił to specjalnie dla żony

Leonard Pietraszak był ekranowym amantem, ale w prawdziwym życiu w jego sercu było miejsce tylko dla jednej kobiety, Wandy Majerówny, która była jego żoną przez pół wieku. Każdego roku popisywał się dla niej tym samym gestem. Aktor zdecydowanie był dżentelmenem z dawnej epoki i wychodził z założenia, że drobne uczynki świadczą o miłości.

Leonard Pietraszak
01.02.2023 11:24 Nie żyje wybitny polski aktor Leonard Pietraszak. Dziś mało kto pamięta, czym zajmował się, zanim został artystą

Niestety docierają do nas bardzo smutne informacje, które mogą sprawić przykrość przede wszystkim mieszkańcom Bydgoszczy. Nie żyje bowiem znany aktor i honorowy obywatel tego miasta, Leonard Pietraszak. Mężczyzna jest oczywiście znany ze swojej kariery artystycznej, ale wcześniej chciał zostać uznanym bokserem. Dlaczego mu nie wyszło?

Leonard Pietraszak
13.03.2022 20:15 Przykre realia życia Leonarda Pietraszaka. Prosi syna o wybaczenie

85-letni Leonard Pietraszak uchodzi za jednego z najwybitniejszych polskich aktorów. Na scenie debiutował jeszcze w 1959 roku, od tamtej pory zagrał zaś w dziesiątkach kultowych produkcji. Prywatne życie artysty nie było jednak usłane różami, od wielu lat nie ma bowiem dobrego kontaktu z jedynym synem.