Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Leonard Pietraszak co roku wymykał się z domu w jednym celu. Robił to specjalnie dla żony
Michał Fitz
Michał Fitz 01.02.2023 13:36

Leonard Pietraszak co roku wymykał się z domu w jednym celu. Robił to specjalnie dla żony

Leonard Pietraszak
fot. KAPiF

Leonard Pietraszak był ekranowym amantem, ale w prawdziwym życiu w jego sercu było miejsce tylko dla jednej kobiety, Wandy Majerówny, która była jego żoną przez pół wieku. Każdego roku popisywał się dla niej tym samym gestem.

Aktor zdecydowanie był dżentelmenem z dawnej epoki i wychodził z założenia, że drobne uczynki świadczą o miłości.

Co Leonard Pietraszak robił dla swojej żony?

Urodziny ukochanej zawsze były dla Pietraszaka wyjątkowym dniem i nie straciły na wartości, choć aktor był ze swoją ukochaną kilkadziesiąt lat. W związku z tym każdego roku miał dla swojej żony wyjątkowy prezent.

W jej urodziny zawsze wymykał z domu, by zaskoczyć małżonkę nie tylko bukietem kwiatów, ale także koszem truskawek, które Majerówna uwielbiała. Możemy przypuszczać, że na tym oczywiście nie poprzestawał, a jubilatka mogła liczyć na coś więcej tego dnia, ale kwiaty i truskawki zawsze były jego nieodzownym elementem.

Choć to pozornie błahy i powtarzalny prezent, żonie aktora nigdy nie spowszedniał. Ta przyznała kiedyś, że z truskawek cieszy się tak, jakby właśnie otrzymała kolię z brylantami.

Leonard Pietraszak uwielbiał gotować dla żony

Leonard Pietraszak w młodości trenował boks, ale okazuje się, że smykałka do sportów walki to niejedyny ukryty talent, którym mógł się pochwalić. Aktor bardzo dobrze także gotował i to zwykle on odpowiadał za posiłki w domu, a nie jego żona.

Artysta uwielbiał rozpieszczać swoją małżonkę śniadaniami, a jego daniem popisowym miała być jajecznica. Choć tego na pewno nie wiemy, można założyć, że potrafił też wyjątkowo przyrządzić urodzinowe truskawki.

Zobacz zdjęcie:

Leonard Pietraszak

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa
Źródło: odquchni.pl