Lifestyle.Lelum.pl > Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke

Kasia Warnke zrobiła sobie selfie a w sieci aż zawrzało, fot. Instagram/kasiawarnke
12.01.2024 13:48 Kasia Warnke zrobiła sobie selfie, a w sieci aż zawrzało. Zobacz, co odbiło się w lustrze

Katarzyna Warnke odwiedziła stolicę Anglii, gdzie uczestniczyła w uroczystej premierze serialu, który już pod koniec stycznia zadebiutuje na platformie streamingowej Netflix. Aktorka podzieliła się zdjęciami z wydarzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych, zachwycając nimi swoich fanów. 

Katarzyna Warnke na pokazie MMC Resort
16.06.2023 21:39 Katarzyna Warnke naprawdę włożyła to na pokaz! "Dziurawa" suknia pokazała bardzo dużo, ale poniżej pasa? Aż nas zatkało

14 czerwca w Oranżerii Pałacu w Wilanowie odbył się pokaz Resort 2024 marki MMC. W wydarzeniu uczestniczyło wiele gwiazd, a niektóre z nich olśniły lub zaskoczyły zebranych swoimi kreacjami. Jedną z nich była Katarzyna Warnke, która zdecydowała się na odsłonięcie sporej ilości ciała.

Katarzyna Warnke
04.06.2022 17:31 Katarzyna Warnke zajrzała do telefonu byłego partnera. Odkryła, że ją zdradzał

Przed poznaniem swojego męża Katarzyna Warnke musiała zmierzyć się z niewiernością partnera. Aktorka dowiedziała się o tym w nieprzyjemnych okolicznościach. Zdrada pozostawiła w jej sercu bolesną ranę. Katarzyna Warnke od kilku lat robi zawrotną karierę w polskim show-biznesie, występując w przebojach Patryka Vegi. Od kilku lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Piotrem Stramowskim, którego poznała podczas pracy na planie „W spirali”. Choć gwiazda obecnie jest zadowolona z relacji, w przeszłości musiała przeboleć złamane serce z powodu byłego partnera. Mężczyzna dopuścił się zdrady, o czym dowiedziała się po czasie.

Katarzyna Warnke
14.11.2020 20:25 Katarzyna Warnke o sytuacji w kraju: „Kompletnie nienowoczesne podejście, jakby medycyna się nie rozwinęła przez te kilkadziesiąt lat”

Katarzyna Warnke należy do tych osób, które mówią wprost, ale przy tym potrafią zachować szacunek do innych. Właśnie tak odniosła się do sytuacji w Polsce związanej z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego. „Jest to zamach w ogóle na rodzinę, jest to kompletnie jakieś nienowoczesne podejście, tak jakby medycyna się nie rozwinęła przez te kilkadziesiąt lat” – powiedziała Warnke w rozmowie z agencją Newseria.Katarzyna Warnke odniosła się do sytuacji panującej w kraju i wyroku Trybunału Konstytucyjnego odnośnie aborcji w Polsce. Zdaniem wielu decyzja pozbawiła Polki kompromisu aborcyjnego, jaki miały zapewnione do tej pory. Aktorka stwierdziła, że wprowadzona ustawa jest bolesna, krzywdząca i niehumanitarna.

Katarzyna Warnke
02.09.2020 20:53 Katarzyna Warnke okradziona w ”Dzień dobry TVN”. Straciła jedną z najważniejszych rzeczy

Katarzyna Warnke została okradziona. Wszystko wydarzyło się w czasie wizyty w studiu Dzień dobry TVN. To była niezwykle cenna i ważna rzecz dla zakochanej kobiety. Jak aktorka radzi sobie ze stratą? O wszystkim opowiedziała.Katarzyna Warnke przyznała, że została okradziona. Złodziej miał wyszukany gust, ponieważ przywłaszczył sobie niezwykle cenną rzecz. Wszystko miało miejsce w studiu popularnego programu śniadaniowego. Jak mogło do tego dojść?

Katarzyna Warnke
19.08.2020 17:31 Amerykański chirurg trafił na zdjęcia Katarzyny Warnke. Bez skrupułów ujawnił prawdę o nieudanym zabiegu?

Katarzyna Warnke stanęła w ogniu krytyki amerykańskiego chirurga. Lekarz nie bał się powiedzieć, co myśli o jej zabiegach i przestrzega innych przed takimi błędami. Głos w sprawie zabrał także doktor Krzysztof Gojdź.Katarzyna Warnke nie spodziewała się, że swoją osobą zainteresuje amerykańskiego chirurga. Mężczyzna zamieścił na swoim Instagramie wpis, w którym przestrzega innych na przykładzie polskiej aktorki.

Katarzyna Warnke
16.07.2020 11:52 Katarzyna Warnke skomentowała słowa Kingi Dudy. Nie zostawiła na niej suchej nitki

Katarzyna Warnke jako jedna z wielu polskich gwiazd odniosła się do sytuacji politycznej, którą żyje nasz kraj. Chodzi o wybory prezydenckie oraz o przemówienie Kingi Dudy, będące jednym z najchętniej komentowanych wystąpień publicznych ostatnich dni. Aktorka nie przebiera w słowach. Pod jej oświadczeniem rozpętała się prawdziwa burza.Katarzyna Warnke za pośrednictwem Instagrama przekazała swoje przemyślenia. Dotyczyły one treści głoszonych przez córkę Andrzeja Dudy, podczas wieczoru wyborczego. Nie wierzę tym ludziom – napisała m.in. aktorka.

poród
20.02.2019 12:44 Katarzyna Warnke topless w odważnej i poruszającej sesji zdjęciowej

Katarzyna Warnke topless pokazała się w odważnej sesji zdjęciowej. Uchwycona przez znanego fotografa gwiazd aktorka na zdjęciu wygląda doskonale. Zobacz poruszającą i artystyczną sesję! Gwiazda słynie z tego, że lubi szokować. Czasem fryzurą, czasem ubiorem, a czasem odważnym zdjęciem opublikowanym w internecie. Tym razem zadziwiła fanów wszystkimi tymi rzeczami na raz! Katarzyna Warnke topless wywołała prawdziwe poruszenie na Instagramie. Gwiazda wygląda niesamowicie!

Katarzyna Warnke
20.08.2018 19:56 Katarzyna Warnke ścięła włosy do roli w filmie…który nie powstanie!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”32″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] Katarzyna Warnke przygotowywała się do roli w filmie Klatka. Obraz miał trafić do kin na początku 2019 roku. Tak się jednak nie stanie z powodu problemów finansowych producentów. Nie stać ich na takie nazwiska jak Stramowski czy Warnke. Kasia Warnke ostatnio wystapiła w filmie Patryka Vegi Kobiety mafii. Pojawiła się także w Botoskie, tego samego reżysera.

Katarzyna Warnke
11.05.2018 20:02 Kasia Warnke pokazała zdjęcia sprzed lat. Jest nie do poznania!

Katarzyna Warnke, mimo, że nadgryziona zębem czasu jest wyjątkowo piękną kobieta. Jeszcze niedawno nieznana dla szerszej publiczności, dziś jest bohaterką niemal wszystkich ścianek. Aktorka pokazała zdjęcie sprzed lat, poznalibyście ją? Jej kariera filmowa również kwietnie, od kilku dni media obiegają zdjęcia z najnowszego projektu, w którym bierze udział aktorka. Kasia Warnke zagra w najnowszym filmie zawodniczkę MMA. Jej bohaterka ma włosy obcięte na jeża i podobnie jak Olga Bołądź, która przygotowywała się do roli w Służbach Specjalnych, Warnke mocno pakuje na siłowni. Jej wizerunek uległ kompletnej metamorfozie, ale to co Kasia Warnke udostępniła na swoim profilu może zadziwić wszystkich. Na zdjęciach sprzed lat, widzimy ją kompletnie odmienioną. Myślicie, że sporo „zainwestowała” w siebie, żeby wyglądać tak jak dziś?

08.05.2018 12:46 Katarzyna Warnke coraz bardziej przypomina mężczyznę! Zaskakuje swoją metamorfozą

Katarzyna Warnke dała się poznać szerszej publiczności, dopiero gdy do swoich filmów zaangażował ją Patryk Vega. Nie bez znaczenia okazał się fakt, że w nowych Pitbullach jedną z głównych ról grał jej mąż, Piotr Stramowski. Teraz aktorka dostała angaż do nowej roli, do której musiała się „oszpecić”. Podjęła dobrą decyzję? Kasia Warnke i jej mąż Piotr Stramowski to nowa fala w polskim show-biznesie. Oboje piękni i utalentowani, ona seksowna, jemu również nic nie brakuje. Mimo że przez wiele lat walczyli o swoją pozycję, w końcu się udało. Oboje są na absolutnym topie. Nie ma wątpliwości, że Katarzyna Warnke zostanie z nami na dłużej. Wyjątkowo utalentowana, odważna i piękna. Nie boi się swojej seksualności i chętnie występuje w filmach, które wymagają od niej odważnych scen. Wielokrotnie podkreślała fakt, że ciało traktuje jako narzędzie swojej pracy. Okazało się, że zmiana wizerunku to nie kaprys aktorki, ale konieczność do nowej roli. To właśnie to spowodowało, że artystka zmienia się na naszych oczach.

Katarzyna Warnke
15.01.2018 18:46 Warnke w OSTRYCH scenach SEKSU. Co na to mąż?

Zastanawialiście się, co myślą partnerzy gwiazd, gdy oglądają ich sceny seksu? Katarzyna Warnke, która gra jedną z niebezpiecznych kobiet w filmie Patryka Vegii odpowiada na to pytanie. Już wiemy co myśli Stramowski, gdy ogląda swoją żonę w ostrych sytuacjach.