Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Warnke skomentowała słowa Kingi Dudy. Nie zostawiła na niej suchej nitki
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 16.07.2020 11:52

Katarzyna Warnke skomentowała słowa Kingi Dudy. Nie zostawiła na niej suchej nitki

Katarzyna Warnke
fot. EASTNEWS Katarzyna Warnke – EA @TRICOLORS/East News

Katarzyna Warnke jako jedna z wielu polskich gwiazd odniosła się do sytuacji politycznej, którą żyje nasz kraj. Chodzi o wybory prezydenckie oraz o przemówienie Kingi Dudy, będące jednym z najchętniej komentowanych wystąpień publicznych ostatnich dni. Aktorka nie przebiera w słowach. Pod jej oświadczeniem rozpętała się prawdziwa burza.

Katarzyna Warnke za pośrednictwem Instagrama przekazała swoje przemyślenia. Dotyczyły one treści głoszonych przez córkę Andrzeja Dudy, podczas wieczoru wyborczego. Nie wierzę tym ludziom – napisała m.in. aktorka.

Katarzyna Warnke nie przebiera w słowach

Niedawno pisaliśmy o przemówieniu Kingi Dudy, które wywołało wielkie zaskoczenie wśród Polaków. Wiele osób ze świata show-biznesu zdecydowało się na komentarz w tej sprawie, i zarzuciło córce prezydenta nieszczere intencje i obłudę. Głos zabrała także Katarzyna Warnke, której wypowiedź wprowadziła w osłupienie tysiące osób.

Kinga Duda, przemawiając na temat tolerancji, akceptacji różnorodnych poglądów i miłości zaprzeczyła niektórym słowom wygłaszanym przez Andrzeja Dudę podczas kampanii prezydenckiej. Wystąpienie nie przeszło bez echa i stało się jednym z najchętniej komentowanych przemówień ostatnich dni.

  1. Ojciec Krzysztofa Zalewskiego napisał list do Kingi Dudy. Miał do niej zaskakującą prośbę, chodzi o Andrzeja Dudę
  2. Kinga Duda w poważnych tarapatach? Upubliczniono korespondencję. Co teraz zrobi?
  3. Ostatnie pożegnanie 75-latki. Nagle zadzwonił lekarz, żałobnicy zamarli, prawda okazała się druzgocąca

Katarzyna Warnke ostro o córce Prezydenta

Aktorka w swoim poście na Instagramie napisała, jak wyglądają jej przemyślenia i odczucia po zakończonych wyborach prezydenckich. Po opublikowaniu oświadczenia internauci natychmiast zaczęli komentować, że Katarzyna Warnke niepotrzebnie ponownie dzieli społeczeństwo.

Emigracja wewnętrzna. Emigracja konieczna, powyborcza. Nie wierzę tym ludziom, którzy mówią: Nie bójcie się wychodzić z domu, kiedy przedtem powiedzieli Nie jesteście dla nas ludźmi. Nie wierzę tym ludziom, którzy są osobami publicznymi i koniunkturalnie milczą, a potem mówią, że mają osobiste relacje ze zwykłymi ludźmi, czyli Narodem i to wystarczy. Nie wierzę ludziom, którzy zaprzeczają sami sobie. Nie wierzę bieli ich sukienek, koszul i ich publicznym pocałunkom. I to jest mój kapitał, to jest siła, która pozwala walczyć dalej — napisała w emocjonalnym poście Katarzyna Warnke. Zgadzacie się z jej słowami?

ZOBACZ ZDJĘCIA: