Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Warnke w OSTRYCH scenach SEKSU. Co na to mąż?
Klaudia Orzechowska
Klaudia Orzechowska 15.01.2018 18:46

Warnke w OSTRYCH scenach SEKSU. Co na to mąż?

Katarzyna Warnke
fot. YouTube

Zastanawialiście się, co myślą partnerzy gwiazd, gdy oglądają ich sceny seksu? Katarzyna Warnke, która gra jedną z niebezpiecznych kobiet w filmie Patryka Vegii odpowiada na to pytanie.

 Już wiemy co myśli Stramowski, gdy ogląda swoją żonę w ostrych sytuacjach.

Kobiety Mafii

Katarzyna Warnke, znana z takich seriali jak „Lekarze” oraz „Teraz albo nigdy”. Żona Piotra Stramowskiego. Para wzięła ślub w 2016 roku, ale nie mają jeszcze dzieci. Za film „W spirali” została nominowana do Złotego Szczeniaka na Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa. Aktorka ma 41 lat, choć wcale na tyle nie wygląda. Katarzyna Warnke zagrała w produkcji Patryka Vegi „Kobiety Mafii”, którego niedługo odbędzie się premiera. W filmie aktorka bierze udział w pikantnych scenach seksu. Katarzyna gra w filmie Ankę, która jak po trailerze możemy przypuszczać, gra kobietę o dość małym poziomie inteligencji. Film historię kobiet, których losy w pewnym momencie się krzyżują, a wydarzenia z ich udziałem zatrzęsą mafijną częścią Warszawy.

ZOBACZ TEŻ: Siostry Godlewskie nakleiły serduszka WOŚP na PIERSI. „Sceny jak z PORNOSA”

Co myśli mąż?

Zastanawiające jest, co uważa na ten temat mąż aktorki, Piotr Stramowski. Jak można przypuszczać po najnowszym trajlerze do „Kobiet Mafii”, sceny, w których Warnke bierze udział to nie romantyczny seks. To raczej ostre sceny, w których aktorzy mocno się grzmocą. Fakt zapytał Katarzynę co jej mąż sądzi o jej udziale w scenach, w których ona sama uprawia seks z innym aktorem. Aktorka twierdzi, że jej mąż nie ma absolutnie żadnych zastrzeżeń i jest zachwycony.

– Uważamy, że seks jest ważną częścią życia i warto to pokazywać. Piotrek jest zachwycony! Nie możemy czuć się winni, ani obwiniać drugiej osoby. Obydwoje pracujemy, obydwoje używamy swojego ciała i chcemy grać „w pełni” – komentuje dla Fakt.pl Katarzyna Warnke.

ZOBACZ TEŻ: Uwielbiasz makarony? Prawdziwie włoską pastę przygotujesz w kwadrans

Katarzyna Warnke
kobiety mafii
Katarzyna i Piotr
katarzyna
katarzyna

źródło: fakt.pl