Lifestyle.Lelum.pl > Karolina Pajączkowska

Karolina Pajączkowska

Karolina Pajączkowska
16.02.2024 19:18 Praca w TVP zszargała jej psychikę. Nie powstrzymała łez

O tym, że odejściu Karoliny Pajączkowskiej w Telewizją Polską towarzyszyły trudne emocje, wiedzieli wszyscy. Dziennikarka rozstała się z publicznym nadawcą w atmosferze skandalu, choć nikt nie mógł przypuszczać, jak mroczne są kulisy tej sprawy. Pajączkowska, opowiadając o nich w najnowszym wywiadzie, popłakała się. 

Karolina Pajączkowska TVP
25.07.2022 14:33 Tak zmieniła się Karolina Pajączkowska z TVP. Zdjęcia „przed” i „po” zasmucają. „Ignorowałam ostrzeżenia”

Karolina Pajączkowska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek programu „Wiadomości” na TVP Info. Na początku maja gwiazda podjęła decyzję o wyjeździe do Ukrainy, skąd na żywo relacjonowała przebieg inwazji wojsk rosyjskich. Teraz prezenterka powróciła do kraju i pokazała, jak wygląda po trzech miesiącach życia w okupowanym kraju i całodobowego przekazywania informacji. Zdjęcia naprawdę zasmucają.

Tomasz Kammel
20.06.2022 00:33 Opole: „Kammel widać zażenowany”, jego partnerka ze sceny Karolina Pajączkowska w ogniu krytyki

Trwa trzeci dzień Festiwalu w Opolu. Emocje na scenie sięgają zenitu, jednak internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół. Współprowadząca imprezę Karolina Pajączkowska nieoczekiwanie znalazła się w ogniu krytyki. Według widzów, nawet Tomasz Kammel wydaje się zażenowany. Trzeci dzień Festiwalu w Opolu nie schodzi z ust Polaków. Na scenie wystąpiły już liczne, niezapomniane gwiazdy, by wraz z widzami świętować wyjątkowy jubileusz — 70-lecie Telewizji Polskiej. Nie dziwi więc, że honorowe role prowadzących objęły największe gwiazdy TVP. Dominują znane twarze, m.in. Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, Ida Nowakowska czy Tomasz Wolny. Nie wszyscy jednak, zdaniem publiczności, sprawdzają się w tej roli dobrze.

TVP
25.01.2021 18:37 Karolina Pajączkowska opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej mamy ze szpitala. Chciała przestrzec nim fanów przed wylotami na wakacje w czasie COVID-19

Jedna z najpopularniejszych dziennikarek TVP Info, Karolina Pajączkowska opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej mamy ze szpitala. Chciała tym samym poinformować wszystkich fanów, jak wiele kosztuje ją praca, jako pielęgniarka w dobie koronawirusa. Poprosiła wszystkich, by zachowali zdrowy rozsądek i nie jeździli na wakacje, dopóki pandemia nie ustanie. Dziennikarka TVP Info swoim wpisem wyraźnie odniosła się do wszystkich celebrytów, które w ostatnim czasie regularnie zamieszczają zdjęcia z wakacji w egzotycznych krajach. Poprosiła swoich fanów, by nie szli ich śladami i zostali w domach.

kobieta
13.08.2020 15:55 Skandal w TVP. Nowa gwiazda stacji zabrała głos, wyjawiła prawdę

TVP: Nowa gwiazda stacji telewizyjnej ujawniła całą prawdę. Praca, która na pozór wydawałaby się wymarzona, wcale taka do końca nie jest. Młoda dziennikarka zabrała głos, nie jest tak, jak sobie wszyscy wyobrażają. Młoda gwiazda TVP w końcu przerwała milczenie. Nie mogła już znieść tego wszystkiego, co działo się dookoła niej. Dziennikarka wyjawiła całą prawdę związaną z pracą w telewizji. Wielu z nas będzie zaskoczonych.