Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Karolina Pajączkowska opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej mamy ze szpitala. Chciała przestrzec nim fanów przed wylotami na wakacje w czasie COVID-19
Karol Osiński
Karol Osiński 25.01.2021 18:37

Karolina Pajączkowska opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej mamy ze szpitala. Chciała przestrzec nim fanów przed wylotami na wakacje w czasie COVID-19

TVP
fot. instagram.com/karolina_pajaczkowska

Jedna z najpopularniejszych dziennikarek TVP Info, Karolina Pajączkowska opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej mamy ze szpitala. Chciała tym samym poinformować wszystkich fanów, jak wiele kosztuje ją praca, jako pielęgniarka w dobie koronawirusa. Poprosiła wszystkich, by zachowali zdrowy rozsądek i nie jeździli na wakacje, dopóki pandemia nie ustanie.

Dziennikarka TVP Info swoim wpisem wyraźnie odniosła się do wszystkich celebrytów, które w ostatnim czasie regularnie zamieszczają zdjęcia z wakacji w egzotycznych krajach. Poprosiła swoich fanów, by nie szli ich śladami i zostali w domach.

Gwiazda TVP opublikowała zdjęcie swojej mamy ze szpitala

Karolina Pajączkowska to jedna z najpopularniejszych dziennikarek TVP. Uwielbiana przez szerokie grono telewidzów, młoda i piękna kobieta każdego dnia zyskuje coraz większą popularność, o czym może świadczyć błyskawicznie wzrastająca liczba obserwatorów jej konta na Instagramie, które prowadzi od niedawna. Obecnie zgromadziła ich już niemal 35 tys.

Dziennikarka publikuje na nim nie tylko zdjęcia, którymi prezentuje swoje naturalne kobiece kształty, ale także takie, które dają wielu fanom powody do przemyśleń. Porusza kwestie mogące wydawać się niewygodne dla innych popularnych osób. Najnowsze z opublikowanych postanowiła zadedykować znajomym z branży i przypomniała, w jak trudnej sytuacji obecnie się znajdujemy.

W publikacji znajdziemy dwie fotografie. Na pierwszej z nich gwiazda wspomina swoje wakacje, pozując w bikini, jednak drugie jest już całkowicie inne. Znajduje się na nim jej mama w towarzystwie dwóch innych kobiet.

Wszystkie trzy są pielęgniarkami w jednym ze szpitali, gdzie muszą pracować w skafandrach ochronnych. W opisie fotografii przestrzegła fanów, by zachowali zdrowy rozsądek i nie wybierali się nigdzie na wakacje w czasie pandemii koronawirusa.

Po prawej zdjęcie mojej Mamy… bohaterki, opiekunki, altruistki. Właśnie TAK wyglądają Zanzibary tysięcy pracowników służby zdrowia !! Błagam.. tu nie chodzi o to, co kto może i na co kogo stać.. tu chodzi o SOLIDARNOŚĆ. I właśnie tej solidarności domagam się dla mojej Mamy i tysięcy bohaterów walczących w najtrudniejszych czasach naszych dziejów [z zach. oryg. pisma] – apeluje Karolina Pajączkowska.

Karolina Pajączkowska uderza w celebrytów

Swoim opisem wyraźnie odniosła się do wszystkich celebrytów, którzy w ostatnim czasie przebywali na zagranicznych wakacjach. Popularne osoby szczególnie upodobały sobie Zanzibar, który przytoczyła w opisie do zdjęcia. Tam nie są wymagane testy na koronawirusa.

Jedną z gwiazd, która wybrała się na tanzańską wyspę, była Barbara Kurdej-Szatan z rodziną, której zdjęciem bardzo zachwycał się Maciej Dowbor. Poza nią Zanzibar wybrały także m.in. Natalia Kukulska, Joanna Racewicz, czy Julia Wieniawa.

Podobnie do dziennikarki TVP w bardzo krytycznych słowach na ten temat wypowiedziała się popularna reżyserka Ilona Łepkowska. Dodatkowo ze zdaniem Pajączkowskiej zgodziło się wielu fanów, którzy twierdzili, że podpisują się pod jej słowami rękami i nogami.

Waszym zdaniem Karolina Pajączkowska ma rację? Dajcie znać, co sądzicie na ten temat.

Zobacz zdjęcie:

TVP

Karolina Pajączkowska opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej mamy ze szpitala. Chciała przestrzec nim fanów przed wylotami na wakacje w czasie COVID-19.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl