Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak zmieniła się Karolina Pajączkowska z TVP. Zdjęcia „przed” i „po” zasmucają. „Ignorowałam ostrzeżenia”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.07.2022 14:33

Tak zmieniła się Karolina Pajączkowska z TVP. Zdjęcia „przed” i „po” zasmucają. „Ignorowałam ostrzeżenia”

Karolina Pajączkowska TVP
kadr z programu „Wiadomości”

Karolina Pajączkowska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek programu „Wiadomości” na TVP Info. Na początku maja gwiazda podjęła decyzję o wyjeździe do Ukrainy, skąd na żywo relacjonowała przebieg inwazji wojsk rosyjskich.

Teraz prezenterka powróciła do kraju i pokazała, jak wygląda po trzech miesiącach życia w okupowanym kraju i całodobowego przekazywania informacji. Zdjęcia naprawdę zasmucają.

Karolina Pajączkowska z TVP Info spędziła trzy miesiące na Ukrainie

Gwiazda programu „Wiadomości” wyjechała na terytorium Ukrainy, aby podjąć się rzetelnego relacjonowania przebiegu wojny, który ma miejsce w kraju naszych wschodnich sąsiadów. Jak sama mówi, chciała w ten sposób pokazać widzom, jak naprawdę wygląda inwazja wojsk rosyjskich, a także zaangażować się w tworzenie reportaży typu human story.

-Na początku maja, gdy powstawały te zdjęcia, zdecydowałam, że rozpocznę misję dziennikarką w Ukrainie. Wyszłam ze strefy komfortu, opuściłam sterylne studio. Chciałam pokazać prawdziwe oblicze tej okrutnej wojny poprzez reportaże typu human story. Od tamtego czasu przejechaliśmy Ukrainę wszerz wraz z ekipą „Bądźmy razem”. Dotarliśmy do miejsc na linii frontu, opowiadaliśmy historie zwykłych-niezwykłych ludzi, zrealizowaliśmy ponad 30 krótszych i dłuższych reportaży — napisała dziennikarka na swoim profilu na Instagramie.

Karolina Pajączkowska z TVP Info pokazała swoją smutną przemianę

Przez cały okres pracy na terytorium Ukrainy dziennikarka TVP zmagała się z licznymi trudnościami. Na własnej skórze doznała zmęczenia, hejtu i seksizmu. Mimo to podkreśla, że jest niesamowicie dumna ze swoich osiągnięć i zaangażowania wszystkich towarzyszących jej ludzi.

-Relacjonowaliśmy w dwóch językach. Nasze materiały powstawały w sposób rzetelny i z poszanowaniem bohaterów. Co zostało zauważone przez profesjonalistów. Każdy dzień to kilkanaście godzin pracy. Bez wolnego. Bez udogodnień. Spotkał mnie ogromny hejt i seksizm. Nie byłam reporterem bawiącym się w żołnierzyka. Byłam dla tych ludzi i z tymi ludźmi. Najbardziej potrzebującymi. Nie szukałam jedynie sensacji… pomagałam, jak mogłam. Ci ludzie stali się dla mnie jak rodzina — pisze dalej prezenterka na Instagramie.

Teraz, po trzech miesiącach spędzonych na linii frontu, Karolina Pajączkowska powróciła do ojczyzny. W Warszawie czekał na nią mąż i 8-letni syn. Dziennikarka zamieściła na swoim profilu na Instagramie porównanie swojego wyglądu przed wyjazdem na Ukrainę z tym, jak prezentuje się obecnie. Nie da się ukryć, że na twarzy gwiazdy TVP maluje się ogromne zmęczenie.

Zobacz zdjęcia:

Karolina Pajączkowska TVP
Karolina Pajączkowska TVP

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. TVP2 wyemituje koncert pełen gwiazd i przebojów. Zobacz kto wystąpi
  2. Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”
  3. Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko i odważyła się na gorącą sesję. Prezenterka PnŚ chciała coś udowodnić

Źródło: Pudelek