Lifestyle.Lelum.pl > Karolina Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko

Żona Piotra Kraśki
01.10.2022 22:27 Najpierw smutne wieści o chorobie Kraśki, teraz komunikat jego żony. Prawda o ich relacji zawarta w kilku słowach

Żona Piotra Kraśki zabrała głos w sprawie choroby męża. Ostatni występ dziennikarza w „Dzień Dobry TVN” odbił się szerokim echem w mediach i wzbudził skrajne emocje. Partnerka prezentera zamieściła krótki, ale niezwykle wymowny komunikat. Piotr Kraśko wystąpił w „Dzień Dobry TVN”. W rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem przyznał, że cierpi na depresję. Opowiedział, jak wyglądały jego pierwsze objawy oraz zdradził kulisy choroby. Przez cały ten czas mógł liczyć na swoją żonę.

19.12.2021 19:00 Żona Piotra Kraśki pochwaliła się sukcesem. Nie wszyscy składali jej gratulacje: „Hańba”

Karolina Ferenstein, żona Piotra Kraśki, postanowiła podzielić się z tysiącami obserwujących ją w mediach społecznościowych niezwykłą nowiną. Jak przekazała, jej „dziecko” odniosło bowiem niebywały sukces. Mimo to pod wpisem pojawiły się nieprzychylne komentarze.

kobieta
14.08.2021 18:09 Żona Piotra Kraśki zwróciła się do swoich obserwatorów: „To wezwanie do pilnego działania!”

Nie tylko Piotr Kraśko zajmuje się tematami, które są bardzo ważne i kluczowe dla Polaków. Także jego żona, Karolina Ferenstein-Kraśko, często porusza pilne kwestie. Tym razem jest załamana, a swoimi odczuciami podzieliła się na Instagramie. Piotr Kraśko i Karolina mają prześliczne dzieci. Cała rodzina bardzo się kocha. Także dlatego żona znanego dziennikarza postanowiła zaapelować w swoich mediach społecznościowych do jej czytelników. Bardzo martwi się o los dzieci.

Piotr Kraśko
08.11.2020 19:08 Niepokojące, Piotr Kraśko odejdzie z ”Faktów TVN”? Media obiegła wiadomość o jego dzieciach

Piotr Kraśko opuści Fakty TVN? Taka kolej rzeczy wydaje się bardzo prawdopodobna, bowiem znany prezenter telewizyjny stanie przed bardzo ciężkim życiowym wyborem. W grę wchodzi dobro jego rodziny, a przede wszystkim dzieci. Wraz z żoną będą musieli podjąć odpowiednie kroki.Media obiegła bardzo zaskakująca wiadomość. Piotr Kraśko będzie zmuszony podjąć decyzję o prowadzeniu programu Fakty TVN? Prezenter stanie przed ciężkim wyborem, w którym główną rolę odgrywają jego dzieci. Co dalej z karierą popularnego dziennikarza?

piotr kraśko
20.07.2019 15:35 Piotr Kraśko – WYKSZTAŁCENIE, PARTNERKI, INSTAGRAM, WIEK

Piotr Kraśko to znany polski prezenter telewizyjny, korespondent i teatrolog. Wielokrotnie nagradzany, stał się ikoną zawodu dziennikarza w całym kraju. Pełniący funkcję gospodarza jednego z programów śniadaniowych, zyskał wśród widzów ogromną sympatię. Jak Piotr Kraśko rozpoczynał swoją przygodę z telewizją? Laureat Wiktorów w kategorii Najlepszy prezenter i Prezenter telewizyjny zaczął pisać jeszcze w liceum. Jak przyznaje, zawód, który pełni jest jego ogromną pasją, choć niekiedy bywa trudny i niezwykle stresujący.

jak mieszka piotr kraśko
14.02.2019 16:47 Jak mieszka Piotr Kraśko z żoną? Pokazali 600 metrowy apartament

Jak mieszka Piotr Kraśko? Wiele osób zastanawia się nad tym, jak wygląda dom jednego z najpopularniejszych dziennikarzy w kraju. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że dziennikarz wraz z żoną zdecydował się za zakup luksusowego apartamentu w samym sercu Warszawy. Gwiazdy z pierwszych stron gazet coraz częściej decydują się na zakup luksusowych nieruchomości. Podobnie jest w przypadku słynnego dziennikarza, który podobno zdecydował się na zakup apartamentu z widokiem na całą Warszawę. Jak mieszka Piotr Kraśko? Poznajcie szczegół w naszym artykule!