Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak mieszka Piotr Kraśko z żoną? Pokazali 600 metrowy apartament
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 14.02.2019 16:47

Jak mieszka Piotr Kraśko z żoną? Pokazali 600 metrowy apartament

jak mieszka piotr kraśko
instagram.com @p_krasko

Jak mieszka Piotr Kraśko? Wiele osób zastanawia się nad tym, jak wygląda dom jednego z najpopularniejszych dziennikarzy w kraju. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że dziennikarz wraz z żoną zdecydował się za zakup luksusowego apartamentu w samym sercu Warszawy.

Gwiazdy z pierwszych stron gazet coraz częściej decydują się na zakup luksusowych nieruchomości. Podobnie jest w przypadku słynnego dziennikarza, który podobno zdecydował się na zakup apartamentu z widokiem na całą Warszawę. Jak mieszka Piotr Kraśko? Poznajcie szczegół w naszym artykule!

Jak mieszka Piotr Kraśko?

Do niedawna Piotr Kraśko dzielił życie między Warszawę a Mazury. Na co dzień przebywał w stolicy, gdzie u boku Kingi Rusin prowadził Dzień Dobry TVN. Czas wolny spędzał razem z żoną i dziećmi w Gałkowie na Mazurach, gdzie Karolina Ferenstein-Kraśko prowadzi stadninę koni.

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że dziennikarz wraz z rodziną zamieszka w ekskluzywnym apartamencie z widokiem na panoramę Warszawy przy Złotej 44. Jego sąsiadami są Robert Lewandowski i Joanna Krupa.

Żona Piotra, Karolina Ferensten-Kraśko opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z nowego mieszkania z widokiem na Pałac Kultury i Nauki. Tylko najbogatsi mogą pozwolić sobie na zakup apartamentu przy Złotej 44, ponieważ ceny za metr kwadratowy są niebotyczne!

Nowe miejsce na ziemi

Życie między dwoma miastami zaczęło im powoli doskwierać, dlatego małżeństwo zdecydowało się na zakup luksusowego apartamentu. Piotr nie będzie miał już problemów z dojazd do pracy, ponieważ do studia Dzień Dobry TVN będzie mógł dojechać w zaledwie kilka minut. Nieustanne życie w rozjazdach zaczęło być uciążliwe. Na pewno łatwiej będzie pogodzić życie w dwóch miejscach, mając w Warszawie swoje miejsce na ziemi.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie apartamentów Złota 44, w ofercie przewidzianych jest aż dziewięć wariantów wykończenia wnętrz. Jak myślicie, na jaki styl postawią Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jak mieszka piotr kraśko

Jak mieszka Piotr Kraśko? Apartament przy Złotej 44 zachwyca!

jak mieszka piotr kraśko

Piotr Kraśko od wielu lat związany jest ze światem mediów.

jak mieszka piotr kraśko

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko tworzą wspaniałą parę od wielu lat.

jak mieszka piotr kraśko

Sąsiadką Karoliny Ferenstein-Kraśko jest Anna Lewandowska.

jak mieszka piotr kraśko

Para zdecydowała się na zakup luksusowego apartamentu w wyjątkowym miejscu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile lat ma Natalia Kukulska? Zadebiutowała w wieku 10 lat!
  2. Kim jest żona Tadeusza Sznuka? Prezenter pilnie strzeże jej prywatności
  3. Życzenia na walentynki. Wyraź swoje uczucia słowami
  4. Walentynki 2019 data. W jaki dzień wypada święto zakochanych?

źródło: jastrzabpost.pl, zlota44.com