Lifestyle.Lelum.pl > Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
12.04.2024 20:43 Wielkie święto w TTBZ. Odcinek rozpoczął się w nietypowy sposób

Dzisiejszy odcinek programu “Twoja twarz brzmi znajomo” rozpoczął się w dość nietypowy sposób. Wszystko dlatego, że cała produkcja Polsatu ma dzisiaj wielki powód do świętowania! Niesamowite, w jaki sposób uczcili tę wyjątkową uroczystość.

Joanna Moro
20.03.2022 23:36 Joanna Moro przyjęła Ukraińców. Nagle zadzwonił do niej ochroniarz, opowiedziała co się stało

Joanna Moro na antenie „Dzień dobry TVN” opowiedziała, jak przyjęła do swojego domu grupę uchodźców z Ukrainy. O niebywałej sytuacji powiadomił aktorkę ochroniarz osiedla mieszkalnego. Trudne okoliczności u naszych wschodnich sąsiadów sprawiły, że wielu obywateli Ukrainy przybyło do Polski w poszukiwaniu schronienia. Wolontariusze sprawnie organizują uciekinierom dalszy transport, a także tymczasowe zakwaterowanie. W społeczną akcję włączyły się również polskie gwiazdy show-biznesu, które otworzyły własne mieszkania, by pomóc potrzebującym rodzinom.

Joanna Jabłczyńska
15.03.2022 16:29 Joanna Jabłczyńska opublikowała czarno-białe zdjęcie. Przekazała fanom smutną informację

Joanna Jabłczyńska odebrała dziś zasmucającą wiadomość. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się czarno-białe zdjęcie oraz ważny komunikat. Aktorka straciła bliską osobę w tragicznych okolicznościach. Na Instagramie pojawiła się bardzo smutna wiadomość. Joanna Jabłczyńska przekazała ważną informację oraz w szczególny sposób zaapelowała do fanów. Zmarł pierwszy trener aktorki. Był ważną osobą w jej życiu. Aktorka od wielu lat z zapałem trenuje kolarstwo i odnosi na tym polu znaczące sukcesy. Brała udział w maratonach i rowerowych zawodach drużynowych. Jarek Skiba był jedną z pierwszych osób, które zagrzewały artystkę do walki. Pozostawali w bliskich kontaktach. Wieść o jego śmierci musiała być dla niej ogromnym ciosem.

joanna krupa
01.08.2018 12:57 Wieczór panieński Joanny Krupy . Przy disco-polo bawiła się m.in. Gessler

Joanna Krupa właśnie świętowała swój wieczór panieński i to w bardzo doborowym towarzystwie. Pięknej modelce towarzyszyli przyjaciele i wyglądali na niesamowicie szczęśliwych. Joasia postarała się, aby na wieczorze panieńskim goście doskonale się bawili. Zobaczcie, jak modelka spędzała swój wieczór panieński! Wyglądała na to, że związek Joanny Krupy kwitnie, a piękna modelka już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Joasia zdradzała już, że jej obecny partner – Douglas Nunes daje jej dużo szczęścia. To właśnie przy nim odnalazła spokój i jest dużo bardziej pogodna. Przyznała, że w kłótni potrafi nawet przyznać się do winy i przeprosić, z czym miała wcześniej problem. Związek bez wątpienia ma na Joannę wspaniały wpływ. Gwiazda jest pogodna i wygląda fantastycznie. Właśnie świętowała swój wieczór panieński! Ślub już niedługo?

Joanna Jabłczyńska głos
20.03.2018 09:41 Jabłczyńska się żali: „Jestem dyskryminowana za DZIECIĘCĄ twarz”

Joanna Jabłczyńska szerszej publiczności znana jest z roli w serialu „Na Wspólnej”. Aktorka nie spoczęła jednak na laurach i pomimo dobrze zapowiadającej się kariery, skończyła prawo. Chociaż jest bardzo ambitna, często spotyka się z dyskryminacją. Co jest jej powodem? Jabłczyńska, chociaż w grudniu skończyła 32 lata, nadal może pochwalić się bardzo młodym wyglądem. Posiada również charakterystyczny głos, który wykorzystywany jest w wielu bajkach i kreskówkach. Gwiazda od czterech lat prowadzi wraz ze swoim wspólnikiem kancelarię prawną, ciągle rozwija się jako piosenkarka i aktorka poprzez występy w nowych projektach.