Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jabłczyńska się żali: „Jestem dyskryminowana za DZIECIĘCĄ twarz”
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 20.03.2018 09:41

Jabłczyńska się żali: „Jestem dyskryminowana za DZIECIĘCĄ twarz”

Joanna Jabłczyńska głos
screen instagram.com

Joanna Jabłczyńska szerszej publiczności znana jest z roli w serialu „Na Wspólnej”. Aktorka nie spoczęła jednak na laurach i pomimo dobrze zapowiadającej się kariery, skończyła prawo. Chociaż jest bardzo ambitna, często spotyka się z dyskryminacją. Co jest jej powodem?

Jabłczyńska, chociaż w grudniu skończyła 32 lata, nadal może pochwalić się bardzo młodym wyglądem. Posiada również charakterystyczny głos, który wykorzystywany jest w wielu bajkach i kreskówkach. Gwiazda od czterech lat prowadzi wraz ze swoim wspólnikiem kancelarię prawną, ciągle rozwija się jako piosenkarka i aktorka poprzez występy w nowych projektach.

„Chcę być traktowana poważnie”

Joanna wiele razy wspominała, że jej klientom nie przeszkadza to, że mogą zobaczyć ją nie tylko na sali sądowej. Jedynie sceny o zabarwieniu erotycznym nie wchodzą w grę, ze względu na powagę zawodu, jaki Jabłczyńska wykonuje. Producenci poszli aktorce na rękę i wykluczyli całkowicie tego typu sceny z jej scenariusza.

Gwiazda boryka się jednak z innym problemem. Jak wspomina w rozmowie z Faktem, ludzie nie traktują jej poważnie przez dziecięce rysy twarzy, które posiada pomimo swojego wieku. Kolejnym powodem do dyskryminacji jest jej głos, który zazwyczaj kojarzony jest przez wszystkich z bajek i kreskówek.

– Niekiedy mi to przeszkadza. Chcę być traktowana poważnie, a przez dziecięcą twarz i mój bajkowym głos, kojarzący się z bohaterami kreskówek, które często dubbinguję, niektórzy patrzą na mnie krzywo i w głębi duszy mnie dyskryminują. Pocieszam się, że na starość będę lepiej wyglądała od koleżanek. – wyznała w wywiadzie dla Faktu Joanna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żona Piotra Żyły znów atakuje. Padły mocne słowa
  2. Ślub od pierwszego wejrzenia: skazywali ich na porażkę, po roku nadal są szczęśliwi
  3. Barciś ujawnia prawdę. „Wszystkich was okłamałem”

Źródło: fakt.pl, pudelek.pl