Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wieczór panieński Joanny Krupy . Przy disco-polo bawiła się m.in. Gessler
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 01.08.2018 12:57

Wieczór panieński Joanny Krupy . Przy disco-polo bawiła się m.in. Gessler

joanna krupa
instagram.com @joannakrupa

Joanna Krupa właśnie świętowała swój wieczór panieński i to w bardzo doborowym towarzystwie. Pięknej modelce towarzyszyli przyjaciele i wyglądali na niesamowicie szczęśliwych. Joasia postarała się, aby na wieczorze panieńskim goście doskonale się bawili. Zobaczcie, jak modelka spędzała swój wieczór panieński! 

Wyglądała na to, że związek Joanny Krupy kwitnie, a piękna modelka już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Joasia zdradzała już, że jej obecny partner – Douglas Nunes daje jej dużo szczęścia. To właśnie przy nim odnalazła spokój i jest dużo bardziej pogodna. Przyznała, że w kłótni potrafi nawet przyznać się do winy i przeprosić, z czym miała wcześniej problem. Związek bez wątpienia ma na Joannę wspaniały wpływ. Gwiazda jest pogodna i wygląda fantastycznie. Właśnie świętowała swój wieczór panieński! Ślub już niedługo?

Joanna Krupa świętuje swój wieczór panieński

Wszystko wskazuje na to, że ślub Joasi zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Wczoraj odbył się wieczór panieński, który został zorganizowany na łodzi pływającej po Wiśle. Zabawa była rewelacyjna, a DJ dokładał wszelkich starań, aby goście ruszyli na parkiet i naprawdę mu się to udało. Relacje, które zostały opublikowane na Instagramie przez gości, którzy bawili się na wieczorze panieńskim Krupy, jasno ukazują, że wieczór był wyjątkowo udany. Wśród gości mogliśmy zobaczyć: Magdę Gessler, Joannę Jabłczyńską, Kasię Sokołowską, a także Dawida Wolińskiego. Przyszła pani młoda była niesamowicie szczęśliwa i swoją relację podpisała wzruszającymi słowami:

– Jestem zaszczycona mając w swoim życiu tak pięknych ludzi – możemy przeczytać na Instagramie modelki.

Na zamieszczonych filmikach widzimy, że goście bawili się doskonale. Śpiewali popularne piosenki disco-polo, które szczególnie przypadły do gustu Magdzie i Joannie. Panie naprawdę mają doskonałe poczucie rytmu! 😉 Joanna Krupa naprawdę wie co to dobra zabawa i trzeba przyznać, że nas zaskoczyła niesamowicie. Spodziewaliście się, że Joasia może w taki sposób świętować swój wieczór panieński? Nam bardzo przypadł do gustu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna krupa
joanna krupa
joanna krupa

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. NIE rób tego w samolocie! Lekarz ostrzega
  2. Emily Ratajkowski zdradziła sekret na swoją sylwetkę
  3. Zamieszki na planie filmowym! Kożuchowska w poważnym niebezpieczeństwie

Źródło: pudelek.pl