Lifestyle.Lelum.pl > Jacek Borkowski

Jacek Borkowski

Co dzieje się w związku Jacka Borkowskiego
15.01.2024 09:25 Poślubił ją, znając zaledwie kilka miesięcy. Teraz wyszło na jaw, co dzieje się w związku Jacka Borkowskiego. Usiądźcie lepiej

Jacek Borkowski pod koniec grudnia 2023 roku zaskoczył wszystkich informacją o swoim kolejnym ślubie. Aktor powiedział uroczyste “tak” swojej ukochanej Jolancie, którą znał zaledwie kilka miesięcy. Teraz ujawnia, jak wyglądają pierwsze tygodnie małżeńskiego życia.

Jacek Borkowski goni Wiśniewskiego
23.12.2023 09:13 Jacek Borkowski goni Wiśniewskiego. Właśnie wziął czwarty ślub. Fani nie wytrzymali, gdy zobaczyli jego nową żonę

Jacek Borkowski znany jest nie tylko ze swojego talentu aktorskiego, ale również bujnego życia uczuciowego. Gwiazdor nigdy nie ukrywał, że nie potrafi żyć w pojedynkę i uwielbia otaczać się pięknymi kobietami. Widać, że aktor idzie śladami Michała Wiśniewskiego, bo dokładnie wczoraj faktem stało się jego czwarte już małżeństwo!

Jacek Borkowski ponownie się ustatkuje
23.08.2023 15:06 Miał trzy żony, ale skłamał, że jest gejem. Teraz ogłosił kolejne zaręczyny! Śliczna Jolanta zawróciła w głowie Jacka Borkowskiego

Jacek Borkowski jest powszechnie znany dzięki swojej roli w serialu „Klan”, gdzie od 1997 roku wciela się w rolę Piotra Rafalskiego. Aktor zasłynął także swoim burzliwym życiem uczuciowym. Borkowski był już trzykrotnie żonaty, a zapowiada się, że wkrótce po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu.

Jacek Borkowski
24.04.2023 07:29 Jacek Borkowski otworzył się w temacie swojej przeszłości. Podzielił się ciężkim wyznaniem

Jacek Borkowski jest osobą znaną dla większości Polaków. Ci kojarzą go jednak głównie z jego ról, a nie jego prawdziwej osobowości. Aktor chroni bowiem swoją prywatność. Ta, jak się okazuje, skrywa naprawdę przykre historie z przeszłości.Artysta zdecydował się na sporą szczerość w rozmowie z “Faktem” i wyjawił, w jakich okolicznościach przyszedł na świat. Te był dramatyczne.

Jacek Borkowski
25.02.2023 10:43 Jacek Borkowski na ślubnym kobiercu z dużo młodszą? Właśnie przedostały się wieści

Jacek Borkowski ma za sobą burzliwe i pełne zwrotów życie miłosne. Po śmierci ukochanej żony w 2016 roku często podkreślał, że żadna kobieta nie zdoła jej dorównać. Wszystko wskazuje jednak na to, że w jego życiu znów zagościło gorące uczucie. Jest szansa, że niebawem 63-latek po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu, u boku znacznie młodszej kobiety. Niedawno media obiegła wieść, że gwiazdor “Klanu” znów jest zakochany. Miłość miała spotkać go na gali biznesowej, jednak dziś sądzi się, że to nie Dominika Zamara podbiła jego serce. Mamy jednak pewność, że ukochana aktora, kimkolwiek jest, może wkrótce włożyć welon.

Jacek Borkowski
17.02.2023 11:09 Media huczą o nowej partnerce 63-letniego Jacka Borkowskiego. Monika jest w wieku jego córki

63-letni gwiazdor "Klanu" trzykrotnie był żonaty, teraz media podają, że w jego sercu znów zagościła wiosna. Jacek Borkowski pokazał się w towarzystwie niemal 25 lat młodszej piękności. Zachwycająca Monika jest w wieku jego najstarszej córki Karoliny. Początkowo widzowie nie pałali do niego sympatią, dziś jednak jest prawdziwym ekranowym amantem. Jacek Borkowski od pierwszych odcinków “Klanu” wciela się w postać psychologa Piotra Rafalskiego. Dziś ma 63 lata, a media donoszą, że w jego życiu znów pojawiła się miłość.

Klan
07.10.2020 15:06 Jacek Borkowski ujawnił: „Jestem gejem”. Aktor „Klanu” był trzykrotnie żonaty

Emitowany od 23 lat serial Klan, od początku istnienia cieszy się ogromnym zainteresowaniem Polaków. Życie aktorów jest szeroko komentowane nie tylko na łamach planu serialu, ale także poza nim. Odgrywający rolę Piotra Rafalskiego, aktor Jacek Borkowski przyznał, że jest gejem. Klan to jeden z ukochanych seriali Polaków, od ponad 20 lat ciągle plasuje się w czołówce najlepszych seriali. Okazuje się, że jeden z głównych aktorów, Jacek Borkowski postanowił zrobić coming out i poinformować fanów, że jest gejem. Nie budziłoby to tak dużego zdziwienia, gdyby nie fakt, że Borkowski był trzykrotnie żonaty. O co naprawdę chodzi?