Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jacek Borkowski goni Wiśniewskiego. Właśnie wziął czwarty ślub. Fani nie wytrzymali, gdy zobaczyli jego nową żonę
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.12.2023 09:13

Jacek Borkowski goni Wiśniewskiego. Właśnie wziął czwarty ślub. Fani nie wytrzymali, gdy zobaczyli jego nową żonę

Jacek Borkowski goni Wiśniewskiego
Jacek Borkowski goni Wiśniewskiego, fot. KAPIF

Jacek Borkowski znany jest nie tylko ze swojego talentu aktorskiego, ale również bujnego życia uczuciowego. Gwiazdor nigdy nie ukrywał, że nie potrafi żyć w pojedynkę i uwielbia otaczać się pięknymi kobietami. Widać, że aktor idzie śladami Michała Wiśniewskiego, bo dokładnie wczoraj faktem stało się jego czwarte już małżeństwo!

Jacek Borkowski może pochwalić się licznymi romansami

Popularny gwiazdor od lat pojawia się w telewizji, a największą rozpoznawalność zyskał dzięki roli Piotra Rafalskiego w kultowym serialu “Klan”. Trzeba jednak przyznać, że oprócz występu w znanym show, ogromną sławę przyniosło mu jego życie prywatne, a konkretnie bujne życie uczuciowe, o którym chętnie rozpisują się polskie media.

Jacek Borkowski nigdy nie ukrywał, że idealnie nadaje się do związków, a w swoim życiu chętnie otacza się kolejnymi pięknymi partnerkami. Można wywnioskować to również po tym, że miał na swoim koncie aż trzy związki małżeńskie. Niestety, ostatni z nich zakończył się tragicznie. Jego ukochana żona Magdalena Gotowiecka zmarła na ostrą białaczkę, pozostawiając dwójkę swoich dzieci - 17-letnią Magdę i 20-letniego Jacka.

Mieszkają obok domu z „Klanu” mają dość. Powiedzieli, co wyprawia się za kulisami Co dalej z "Klanem"? Izabela Trojanowska nie pozostawia złudzeń. "Jeżeli nie ma oglądalności, to nie ma serialu"

Jacek Borkowski zaskakiwał swoimi miłosnymi wyborami

Gwiazdor serialu “Klan” krótko po śmierci żony ponownie dał szansę miłości i na początku 2023 roku postanowił związać się z o wiele młodszą Magdaleną. Media rozpisywały się o finansistce, która wiekowo była prawie rówieśniczką jego córki Karoliny. Niestety, szybko okazało się, że para nie przetrwała próby czasu i po zaledwie jednym wspólnym wyjściu podjęła decyzję o rozstaniu.

To nie zniechęciło jednak Jacka Borkowskiego, który niedługo później znalazł kolejną wybrankę. Tym razem jednak okazało się to strzałem w dziesiątkę. Jolanta Popławska jest o 10 lat młodsza od aktora i na co dzień mieszka w Krakowie. To właśnie piękna brunetka skradła serce odtwórcy roli Piotra Rafalskiego do tego stopnia, że po trzech miesiącach związku postanowił on po raz czwarty stanąć na ślubnym kobiercu!

ZOBACZ TEŻ: Jacek Borkowski podzielił się ciężkim wspomnieniem. Niesamowite, co spotkało aktora przed laty.

Jacek Borkowski niczym Michał Wiśniewski! Czwarte małżeństwo aktora stało się faktem

Właśnie wczoraj 22 grudnia 2023 roku odbyła się skromna uroczystość 64-letniego aktora i jego nowej wybranki. Jacek Borkowski i Jolanta Popławska miłość, wierność i uczciwość małżeńską przysięgali sobie w Urzędzie Stanu Cywilnego w Radzyminie, gdzie gwiazdor mieszka już od wielu lat.

Uwagę mediów zwróciła przede wszystkim kreacja panny młodej, która składała się z dopasowanej biało-czarnej sukienki, czarnego futra oraz szpilek w tym samym kolorze. Świeżo upieczona małżonka miała też na sobie biały kapelusz z wielką czarną kokardą, a w drodze do Urzędu Cywilnego towarzyszyły jej ukochany pieski.

Pani młoda chciała być oryginalna i udało się. Wyjątkowo źle wygląda

Matko, jak oni się poubierali?

Stylówka wyciągnięta z szafy otwieranej ostatnim razem w czasach “Dynastii”

 

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania