Lifestyle.Lelum.pl > Izabela Trojanowska

Izabela Trojanowska

Izabela Trojanowska
22.04.2024 12:53 Izabela Trojanowska kończy dziś 69 lat. Tak przez lata zmieniała się diwa

Izabela Trojanowska to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Wybitna piosenkarka przez lata zaskakiwała nas swoimi przebojami i niesamowitymi metamorfozami. Jak artystka wyglądała na początku kariery?

Romuald Lipko, nagrobek
04.04.2024 19:18 Tak wygląda grób Romualda Lipki 4 lata po śmierci. Jest tam tajna wiadomość

Od śmierci lidera Budki Suflera minęły już cztery lata. Wczoraj Romuald Lipko skończyłby 74 lata. Izabela Trojanowska pokazała, jak teraz wygląda jego grób. Jeden detal szczególnie przykuwa uwagę.

Izabela Trojanowska, Roxana
12.02.2024 06:48 Córka Izabeli Trojanowskiej jest już dorosła. Jaką karierę wybrała?

Kariera Izabeli Trojanowskiej była niezwykle dynamiczna. Wokalistka rockowa wylansowała wiele słynnych do dziś utworów, a jej charakterystyczny wizerunek był komentowany przez wiele osób. Doczekała się córki, która niedawno skończyła 33 lata. Okazuje się, że mimo predyspozycji, postanowiła inaczej pokierować swoim życiem. Ciekawy wybór, a jak wy sądzicie?

Izabela Trojanowska pojawiła się na ramówce TVP w zaskakującym wydaniu.
17.08.2023 18:23 Izabela Trojanowska w młodości chciała iść do zakonu. 68-latka TAK ubrała się na ramówkę TVP. To nie jest "grzeczny" look

17 sierpnia TVP ogłosiło swoją jesienną ramówkę. Na widzów czekają nowe odcinki takich seriali jak choćby „Klan”, „Leśniczówka”, „Korona królów. Jagiellonowie”, „M jak miłość” i „Barwy szczęścia”, w których telewidzowie będą mogli śledzić dalsze losy uwielbianych bohaterów.

Izabela Trojonowska przekazała nagłe wieści
10.08.2023 17:40 Izabela Trojanowska "zrobiła porządek" i przekazała nagłe wieści! Fani nie posiadają się z radości, ale NOWINA

Izabela Trojanowska jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek i cieszy się ogromną sympatią fanów. Nic więc dziwnego, że w jej social mediach zapanował prawdziwy chaos. Teraz jednak piosenkarka postanowiła na dobre rozprawić się z tym kłopotem.

Izabela Trojanowska idzie chodnikiem
20.04.2023 13:23 Izabela Trojanowska wkrótce skończy 68 lat. 10 lat temu rozstała się z mężem, ale rozwodu nie zamierza brać

Izabela Trojanowska za kilka dni będzie obchodzić 68. urodziny, jednak prawdopodobnie nie spędzi ich z mężem. Od 44 lat jest w związku małżeńskim, pomimo tego, że z partnerem rozstała się już 10 lat temu. Była para nie jest rozwiedziona, a sprawa okazuje się być mocno skomplikowana. Piosenkarka ma swoje powody, by nie wnosić o rozwód. Historia związku Trojanowskich jest burzliwa. Ślub wzięli w 1979 roku. Podczas stanu wojennego wyjechali z kraju i mieszkali w kilku europejskich krajach. Ostatecznie zamieszkali w Berlinie.

Izabela Trojanowska
18.01.2023 23:58 Izabela Trojanowska tłumaczy się ze swojego związku. Formalnie ma męża, ale nie żyją już razem

Izabela Trojanowska przez większość kariery tworzy pod nazwiskiem, które zawdzięcza swojemu mężowi. Wraz z nim przez ponad 30 lat tworzyła zgrane, wręcz przykładne małżeństwo. Ostatecznie jednak uczucie nie przetrwało próby czasu i małżonkowie rozstali się. Do dzisiaj nie mają jednak rozwodu. Dlaczego? Artystka wytłumaczyła tę kwestię w ostatnim wywiadzie dla magazynu „Viva!”. Jak się okazuje, powód jest dosyć błahy.

Izabela Trojanowska Agnieszka Kotulanka
19.02.2022 14:39 Izabela Trojanowska wspomina Agnieszkę Kotulanke. Poruszające wyznanie

Izabela Trojanowska wspomina Agnieszkę Kotulankę. Poruszające słowa aktorki mogą wywołać łzy. To już cztery lata, odkąd gwiazda „Klanu” odeszła z tego świata, jednak wspomnienia o niej są wciąż żywe. Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 roku. Mimo usilnych prób pomocy ze strony bliskich i przyjaciół, przez znaczną część swojego życia zmagała się z poważną chorobą — alkoholizmem, który wycieńczył jej organizm. 4 lata temu, po serii migren, doszło u gwiazdy do wylewu. Ratownicy nie zdołali jej uratować. Agnieszka Kotulanka pozostawiła po sobie pustkę, której nie dało się zapełnić. Fani z żalem żegnali serialową Krystynę Lubisz z „Klanu”, wraz z rodziną, a także przyjaciółmi współpracownikami z planu. Izabela Trojanowska wspomina zmarłą koleżankę w rocznicę jej śmierci. Twierdzi, że ekipa serialu nigdy do reszty nie pogodziła się z utratą aktorki.

Izabela Trojanowska Agnieszka Kotulanka
26.07.2021 00:44 Izabela Trojanowska zaśpiewała hit Anny Jantar. Publiczność w Koszalinie była zachwycona

Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki na scenie w Koszalinie pojawiło się mnóstwo wybitnych, polskich i zagranicznych artystów. Mało kto spodziewał się, że artystką, która swoim śpiewem najbardziej oczaruje zebraną publiczność będzie Izabela Trojanowska. Aktorka zaśpiewała nieśmiertelny utwór Anny Jantar Radość najpiękniejszych lat, czym porwała publiczność. Nie była to jedyna piosenka, którą zaprezentowała. Festiwal w Koszalinie jak zwykle nie zawodzi. Od 20:40 fani zebrani na widowni oraz przed telewizorami mogą podziwiać talent wokalny swoich ulubieńców.

izabela trojanowska wiek
15.02.2019 18:02 Ile lat ma Izabela Trojanowska? Dziś gwiazda prezentuje się wybornie! [ZDJĘCIA]

Izabela Trojanowska: wiek pięknej piosenkarki zadziwia. Czas obszedł się z nią wyjątkowo łaskawie. Kiedyś kochali się w niej prawie wszyscy mężczyźni. Dziś gwiazda również prezentuje się wybornie! Będziecie zachwyceni! Jest obecna na scenie od kilku dekad, a jej hity wciąż rozbrzmiewają na dyskotekach i domówkach. Chociaż mogłaby zupełnie odpuścić i tylko odcinać kupony od dawnej sławy, pozostaje aktywna zawodowo – oto Izabela Trojanowska! Wiek piosenkarki nie ma dla niej żadnego znaczenia. Wciąż pozostaje tą samą atrakcyjną i żywiołową artystką, co w czasach PRL. Nie uwierzycie, że w tym wieku można wyglądać równie dobrze!

Monika Brodka
31.07.2018 19:56 „Wszystko, czego dziś chcę” Trojanowskiej zaśpiewane przez Brodkę. Coś pięknego

Monika Brodka postanowiła zaskoczyć! Zdolna piosenkarka w rewelacyjny sposób wykonała cover piosenki Izabeli Trojanowskiej Wszystko, czego dziś chcę. Stworzony klip jest nietypowy, a Brodka pokazała niesamowite umiejętności wokalne. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście jej wykonania, koniecznie nadróbcie zaległości! Monika Brodka już nie raz swoją twórczością dawała dowody na to, że jest artystką nietypową i wyjątkową. Jej wykonanie piosenki Wszystko, czego dziś chcę jest niesamowite i bez wątpienia przypadnie do gustu nawet najbardziej krytycznym fanom muzyki. Piosenkarka doskonale ukazała swoje umiejętności wokalne, a piosenka jest po prostu piękna! Musicie jej posłuchać 😉