Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Izabela Trojanowska "zrobiła porządek" i przekazała nagłe wieści! Fani nie posiadają się z radości, ale NOWINA
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.08.2023 17:40

Izabela Trojanowska "zrobiła porządek" i przekazała nagłe wieści! Fani nie posiadają się z radości, ale NOWINA

Izabela Trojonowska przekazała nagłe wieści
Izabela Trojonowska przekazała nagłe wieści, fot. KAPIF

Izabela Trojanowska jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek i cieszy się ogromną sympatią fanów. Nic więc dziwnego, że w jej social mediach zapanował prawdziwy chaos. Teraz jednak piosenkarka postanowiła na dobre rozprawić się z tym kłopotem.

Izabela Trojanowska w ogniu komentarzy internuatów

Gwiazda od lat zaskakuje nas wszystkich swoim pięknym głosem i kultowymi utworami. Ostatnio wokół piosenkarki zapanował prawdziwy chaos, a to wszystko za sprawą jej wypowiedzi na temat wiary i postaci Jana Pawła II, które zainspirowały ją do rozpoczęcia jej wielkiej sukcesywnej kariery.

Nic więc dziwnego, że po słowach artystki w sieci wybuchła prawdziwa burza. Większość jest urzeczona historią Izabeli Trojanowskiej, ale na niektórych wywołała ona niemałe zdziwienie. W związku z tym wokalistka mogła zostać zasypana masą wiadomości, które mogły wprowadzić w jej życie trochę zamieszania.

14-letni Igor odnaleziony. Mrożące, co podała policja. Jedno może mocno niepokoić innych rodziców

Izabela Trojanowska ogłasza wielkie zmiany

Nie wiemy, czy to właśnie ta sytuacja była powodem zmian, jakie zaszły na profilu piosenkarki. Warto jednak zauważyć, że gwiazda postanowiła poważnie zadbać o swoje media społecznościowe. Izabela Trojanowska nagrała krótkie wideo, na którym opowiedziała o tym, że od teraz jej obserwatorzy będą otrzymywać bardziej przejrzyste treści w sieci.

Wokalistka ogłosiła, że konto, na którym znalazło się nagranie, jest obecnie jej jedynym oficjalnym profilem, na którym od tej pory będą pojawiać się wszystkie informacje na temat koncertów, występów czy innych planów zawodowych gwiazdy.

Postanowiłam zrobić porządek w moich kontach na Facebooku i Instagramie i od tej chwili to jest moje jedyne oficjalne zawodowe konto. To na nim będziemy się spotykać, będę Was informować o moich koncertach, planach, o tym co było

Izabela Trojanowska wprowadza w życie swoje postanowienia

Zgodnie z obietnicą złożoną wobec fanów, piosenkarka zaczęła zamieszczać swoje treści tylko na oficjalnym profilu na Instagramie. Teraz właśnie wokalistka pochwaliła się zdjęciem ze spaceru po warszawskiej starówce. 

Okazało się, że deszczowa aura zaskoczyła wypoczywającą gwiazdę i zmusiła do ukrywania się przed spadającymi z nieba kroplami. Mimo to Izabela Trojanowska świetnie bawi się na spacerze i korzysta z letniego miesiąca. 

Kochani! Sierpień pogodowo nas nie rozpieszcza, ale spacer w deszczu po warszawskiej starówce też ma swój urok…

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny