Lifestyle.Lelum.pl > Informacje

Informacje

Matka
28.01.2020 12:00 Matka zgłosiła porwanie córeczki. Po kilku godzinach sama została aresztowana

Matka zgłosiła porwanie swojej 11-miesięcznej córeczki. Wystarczyło zaledwie kilka godzin, by sama trafiła do aresztu. Finał poszukiwań dziewczynki wyjawił dramatyczną i wstrząsającą prawdę. Czegoś podobnego prawdopodobnie nikt nie mógłby się spodziewać. 20-latka poinformowała funkcjonariuszy policji o porwaniu swojej ukochanej córeczki. Jak wówczas twierdziła, malutka została uprowadzona, gdy ta sprawdzała skrzynkę na listy. Właśnie wtedy podjechać miał brązowy SUV, z którego wysiadł nieznajomy mężczyzna. W wyniku szarpaniny, do której doszło przed domem, została dotkliwie pobita, po czym zbir wyrwał jej córeczkę z ramion i odjechał. Prawda okazała się jednak zupełnie inna.

Dzieci
27.01.2020 09:08 W jednym z domów znaleziono ciała trójki dzieci. Na drzwiach wisiała kartka

Dzieci stały się ofiarami tragedii, do której doszło w ich własnym domu. Na drzwiach ktoś zostawił kartkę, której treść nie pozostawiała żadnych wątpliwości. Sprawą na ten moment zajęła się policja, a więcej informacji uzyskają dopiero po wykonaniu sekcji zwłok. Kto dopuścił się takiego okrucieństwa? Są pierwsze poszlaki. Ciała trójki dzieci znalezione zostały w jednym z domów. Ofiary to dwóch chłopców i jedna dziewczynka. Co więcej, żadne z rodzeństwa nie miało skończonych nawet 10 lat. Tragiczne wydarzenie miało miejsce w piątek, 24 stycznia. Ich zwłoki odnaleziono dokładnie o godzinie 19.45. Kiedy policja dotarła na miejsce, oprócz wstrząsającego widoku, dostrzegła jeden szczegół, który rzuca zupełnie inne światło na całą sprawę.

Sean Reinert
26.01.2020 18:43 Nie żyje uwielbiany muzyk, miał 48 lat. Okoliczności jego śmierci budzą wątpliwość

Informacje dotyczące śmierci cenionego muzyka wywołały poruszenie na całym świecie. Mężczyzna miał zaledwie 48 lat. Nieprzytomnego artystę znaleziono w jego własnym mieszkaniu. Okoliczności jego śmierci budzą masę wątpliwości i niedopowiedzeń. Nagłe odejście artysty pogrążyło w żałobie nie tylko rodzinę, ale również przyjaciół z branży i oddanych fanów. Smutne doniesienia na temat śmierci uwielbianego perkusisty pojawiły się na Facebooku. Jedna z najbliższych mu osób, zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie. We wpisie, który szturmem obiegł media, przeczytać możemy, że ciało zmarłego artysty znalezione zostało na podłodze w jego domu, a reanimacja i wszelkie próby ratunku okazały się zupełnie bezskuteczne.

mama
25.01.2020 20:41 Lekarz pod wpływem zamierzał operować. W lubelskim szpitalu musiała interweniować policja

Lekarz to osoba, której powierzamy swoje życie i zdrowie. Niestety, bywa, że nawet najbardziej obdarzona zaufaniem ludzi osoba zawodzi. Tak jak w tym przypadku – w jednym z lubelskich szpitali musiała interweniować policja. Dlaczego? Pijany lekarz chciał operować. Funkcjonariusze dostali zgłoszenie o nieprawidłowym zachowaniu jednego z lekarzy podczas operacji. Mężczyzna został zbadany i przesłuchany. Jakie konsekwencje poniesie nieodpowiedzialny pracownik lubelskiego szpitala?

x factor
25.01.2020 18:51 Gwiazdor X-Factor wyląduje w więzieniu. Dopuścił się niewybaczalnego

X Factor: gwiazda programu dopuściła się strasznego czynu. Mężczyzna przez długi czas nie wyjdzie z więzienia, za to co zrobił. Użył swojej sławy i autorytetu, żeby wykorzystać w najgorszy sposób najbardziej podatne na manipulację osoby. Na razie nie mamy komentarza ze strony programu. Mężczyzna został skazany na 9 lat więzienia w ramach 17-letniego wyroku. Przez następne lata będzie pod obserwacją policyjną. Skazujący go sędzia nazwał go niebezpiecznym manipulantem. Powiedział też byłemu gwiazdorowi programu X Factor, że jego status celebryty już dłużej nie istnieje.

500 plus
25.01.2020 15:43 Rewolucja w 500 plus? Nie wszyscy będą zadowoleni, przykre zmiany

500 plus od początku swojego istnienia budziło liczne kontrowersje. Wiele osób było bardzo podekscytowanych tą perspektywą, jednak równie wiele krytycznie podchodziło do tej inicjatywy rządowej. Teraz mają zajść zdecydowane zmiany w tym, co jak będzie wyglądać ten program. Niektórzy będą bardzo niezadowoleni z tej rewolucji. Program 500 plus pomagający wielu rodzinom ma teraz zostać znacząco zmieniony. To z pewnością nie spodoba się wielu beneficjentom, może znacznie utrudnić ich życia. Z czego wynikają te zmiany? Czy rząd planuje wycofać się z tego, co do tej pory zbudował? Jak odbierze to opinia publiczna?

przedawkowanie
24.01.2020 09:33 Nie żyje uczestnik popularnego reality-show. Miał jedynie 29 lat

Przedawkowanie najprawdopodobniej doprowadziło do śmierci uczestnika znanego programu. Mężczyzna odszedł w wieku 29 lat, niedługo później, jak został przyjęty do szpitala z tego właśnie powodu. Ostatecznie, wszystko miało się jeszcze ułożyć. Niestety, tak się nie stało. Młody uczestnik programu zmarł 22 stycznia. Narkotyki niszczą ludzkie życia, to znany nam wszystkim fakt. Każdego dnia z ich powodu cierpią i umierają tysiące ludzi. Niewiele jednak możemy zrobić, dopóki osoba uzależniona sama nie poprosi o pomoc. Niestety, bardzo często to się dzieje, dopóki nie jest już za późno. Tak właśnie było w tym przypadku. Przyczyną śmierci było najprawdopodobniej przedawkowanie.

lgbt
23.01.2020 15:01 Strefy wolne od LGBT są już faktem. Projekt pokazuje oburzające zdjęcia z całej Polski

LGBT nieustannie jest w Polsce przedmiotem dyskusji. Często można spotkać się z tym, że osoby nierozumiejące do końca co tak naprawdę oznacza ten skrót, odnoszą się do niego jako do ideologii. To doprowadziło do sytuacji, w której polskie gminy deklarują się strefami wolnymi od LGBT. Aktywista postanowił przedstawić absurdalność tego pomysłu. Już 37 miejsc w całej Polsce zadeklarowało się jako wolne od LGBT. Z oczywistych powodów, w opinii publicznej budzi to oburzenie. Aktywista postanowił zobrazować, czym, a właściwie kim tak naprawdę jest ten znienawidzony przez pewne osoby akronim. Do każdej miejscowości zadeklarowanej jako wolna od LGBT jechał z tabliczką, by zrobić zdjęcie jednej osobie.

matka
22.01.2020 20:49 Matka wyskoczyła przez okno. Policja weszła do mieszkania i odkryła niewybaczalną rzecz, którą zrobiła wcześniej

Matka dokonała przeraźliwego czynu, którego większość ludzi nie potrafi sobie nawet wyobrazić. Następnie wyskoczyła przez okno. Ta sytuacja jest niestety kolejnym dowodem na to, że życie pisze najczarniejsze scenariusze. To, czego dopuściła się kobieta, nie potrafi dotrzeć nawet do świadomości przeciętnego człowieka. Codziennie na całym świecie dzieją się okropne tragedie. Ludzie podejmują decyzje, które krzywdzą nie tylko ich, ale i wszystkich, którzy ich otaczają. Jednak to, czego dokonała ta matka, wydaje się absolutnym szczytem. Co musiało dziać się w głowie kobiety, kiedy dopuszczała się tej zbrodni?

dziecko
21.01.2020 09:35 Lekarze nie mogli uwierzyć w wygląd tego dziecka. Musieli natychmiast operować

Niemowlak natychmiast po urodzeniu musiał być poddany skomplikowanemu zabiegowi. Jego wygląd przeraził lekarzy, natychmiast dając im do zrozumienia, że muszą operować. Dziewczynka urodziła się nie tylko kilka tygodni za wcześnie, ale też z rzadką wadą wrodzoną, która mogła zagrozić jej życiu. Malutka urodziła się w 33 tygodniu życia. Nie dość, że samo to sprawiało już, że była bardzo delikatna, to maleństwo miało też wadę wrodzoną, która jeszcze bardziej narażała jej życie. Na całe szczęście niemowlak okazał się bardzo waleczny i pokonał wszelkie przeciwieństwa losu, przynosząc rodzicom wiele szczęścia i radości.

Informacje
19.01.2020 16:12 Nie żyją członkowie uwielbianego zespołu. Policjanci mieli problem z rozpoznaniem ciał

Informacje dotyczące śmierci członków uwielbianego zespołu wstrząsnęły światem. Podczas brutalnego ataku zginęło 10 zupełnie niewinnych osób. Policjanci, którzy przybyli na miejsce mieli problem z rozpoznaniem ich ciał. W żałobie pogrążyli się nie tylko najbliżsi, ale również przyjaciele z branży muzycznej oraz wierni fani popularnej kapeli. Muzycy zaatakowani zostali w trakcie powrotu z jednego z koncertów. Ofiary, które zginęły podczas barbarzyńskiego napadu miały od 15 do 42 lat. Łącznie było to aż 10 osób. Ciała udało się odnaleźć tylko dzięki natychmiastowemu zgłoszeniu przyjętemu przez pracowników linii alarmowe. Identyfikacja zwłok była niemożliwa.

19.01.2020 15:37 Macocha szukała zaginionego 8-latka wraz z jego ojcem. Szybko okazało się, że skrywa straszny sekret

Macocha przez prawie dwa tygodnie wspierała swojego partnera w poszukiwaniu jego zaginionego synka. Prosiła opinię publiczną o pomoc, odgrywała rolę zatroskanej opiekunki. Przez cały ten czas kobieta skrywała mroczną tajemnicę. Policja rozszyfrowała, co tak naprawdę ukrywa kobieta. Dopuściła się czegoś strasznego. Wszystko wydarzyło się w 2018 roku. Wczesnym popołudniem mały Gabriel wyszedł ze swojego domu, żeby pójść do domu swojego kuzynostwa, pobawić się z nimi. Oba domy dzieliło zaledwie kilkaset metrów i chłopiec przemierzał ten odcinek codzienne. Niestety, tym razem chłopiec nie dotarł do rodziny. Jego ojciec, macocha i wielu ochotników natychmiast zaangażowali się w poszukiwania. Nikt nie podejrzewał, co stało się naprawdę.

test ciążowy
19.01.2020 11:51 Nie pozwolono jej wejść do samolotu, jeśli nie zrobi testu ciążowego. Powód jest zaskakujący, ale ma dużo sensu

Test ciążowy wykonany na lotnisku był warunkiem koniecznym do wpuszczenia pasażerki na pokład samolotu. Kobieta jest oburzona tym, jak została potraktowana, całe przeżycie uważa za upokarzające. Jej zdaniem, nie powinno dochodzić do takich sytuacji. Jak się jednak okazuje, żadne przepisy nie zostały naruszone. Wręczono jej kwestionariusz z serią pytań dotyczących ciąży, który kobieta wypełniła bez zastanowienia. Kiedy jednak wręczono jej test ciążowy, zawahała się. Gdy zapytała się pracownika linii lotniczej, czy jest to konieczne, ten odpowiedział, że tak, chyba że chce zostać zawrócona do domu. Jak się później okazało, taka polityka była zupełnie zbędna.

ojciec
18.01.2020 20:18 Urodziła dziecko partnerowi, ale formalnie tatą został ktoś zupełnie inny. „Ojciec jest, a ojca nie ma”

Ojciec dziecka przyznaje się do niego, matka również potwierdza, że jest nim jej obecny partner, ale Urząd Stanu Cywilnego widzi to zupełnie inaczej. Rodzina już bardzo ucierpiała na tym zamieszaniu, a sytuacja wydaje się nie do wyjaśnienia. Sprawa spowodowana biurokratycznym chaosem została już nagłośniona przez media. Pani Agata niedawno została matką, jednak działanie urzędu sprawia, że nie może w pełni cieszyć się macierzyństwem. Coś poszło nie tak i teraz biologiczny ojciec dziecka nie ma do niego praw. W papierach ojciec został ktoś zupełnie inny, chociaż jak twierdzą rodzice — dopełnili wszystkich formalności.

nastolatka
15.01.2020 22:45 Zwyrodnialec miesiącami miał gwałcić 14-latkę. Wywoził ją do hotelu i lasu

Nastolatka przeszła przez straszliwe piekło. Mężczyzna przez długie miesiące okrutnie wykorzystywał dziewczynkę. To przerażające, że tak blisko nas regularnie dochodziło do tak okropnych zbrodni. Uchodziło mu to na sucho przez długi czas, a 14-latka nie miała wówczas żadnej możliwości, żeby zwrócić się do kogokolwiek o pomoc. Zaledwie 14-letnia dziewczynka była zastraszana i wykorzystywana seksualnie przez 32-letniego zwyrodnialca. To ciągnęło się długimi miesiącami, od połowy 2018 roku. Również bardzo długo potrwało, aż sprawa ujrzała światło dziennie. To okropne, że mężczyzna, który zgotował nastolatce to piekło, tak długo przebywał na wolności.

11.01.2020 14:39 Nie żyje legendarny muzyk. Miał raka mózgu

Rak mózgu był przyczyną śmierci legendarnego, uwielbianego przez miliony muzyka. Mężczyzna chorował od lat, zmarł w swoim domu. Smutne wieści zostały potwierdzone przez jego rzecznika i kolegów z zespołu. Fani są pogrążeni w żałobie. Rak mózgu to choroba, z którą od lat walczył wspierany przez wiele osób gwiazdor. Wszyscy mieli nadzieję, że uda mu się wygrać i ponownie stanąć na scenie. Niestety, docierają do nas tragiczne informacje.

Informacje
11.01.2020 09:35 Nie żyje 13-letni Oliwier. Tysiące Polaków walczyły o jego życie

Informacje na temat śmierci 13-letniego Oliwiera wstrząsnęły całą Polską. O jego życie walczyły tysiące Polaków. Chłopiec od trzeciego roku życia zmagał się ze złośliwym nowotworem. Smutne wieści przekazała na Facebooku ciocia małego Wojownika z Brodnicy. W żałobie pogrążyła się nie tylko rodzina chłopca, ale również wszyscy ci, którzy dołożyli swoją cegiełkę w walce o jego życie. Oliwier Frydryszak przegrał nierówną walkę ze złośliwym nowotworem – neuroblastomą czwartego stopnia. Chłopiec miał przerzuty do szpiku, węzłów chłonnych oraz kości. Aby uratować jego życie, niezbędna była kosztowna terapia we Włoszech. W związku z tym zorganizowana została zbiórka pieniędzy oraz liczne akcje charytatywne. Pomimo ogromnego zaangażowania Polaków, mały bohater z Brodnicy zasilił grono Aniołków. Informacje poruszają do łez.

informacje
31.12.2019 10:53 Nie żyje legendarny aktor. ”Śmierć była niespodziewana”

Informacje o śmierci legendarnego aktorka pogrążyły w smutku wszystkich jego fanów. Mężczyzna przez wiele lat rozśmieszał nas z ekranów, niestety odszedł z tego świata 29 grudnia 2019 roku. Będzie ciepło wspominany przez wielbicieli z całego świata, jego dziedzictwo nie zostanie zapomniane. Aktor, ale też muzyk i komik, mężczyzna był wszechstronnie uzdolniony. Współpracował między innymi ze znaną i cenioną na całym świecie grupą komediową Monty Pyton, dla których to pisał piosenki. Był nawet często nazywany „siódmym Pythonem”. Informacje o jego śmierci złamały serca wielu fanom tej grupy, którzy znali go z licznych ich wspólnych projektów.

nie żyje John Witherspoon
30.12.2019 19:59 Nie żyje uwielbiana piosenkarka. Miała jedynie 26 lat

Informacje o śmierci uwielbianej piosenkarki wstrząsnęły jej fanami. Gwiazda miała tylko 26 lat, zmarła dzień po Bożym Narodzeniu. Okoliczności tragedii nie są jasne, rodzina nie chce rozmawiać na ten temat. Słuchacze cienili ją nie tylko za głos, ale też za zaangażowanie na rzecz ważnej kwestii. Smutne informacje przekazał przyjaciel piosenkarki i jednocześnie producent, który z nią współpracował. Wiadomo, że przed śmiercią 26-latka pracowała nad kolejną płytą. Na razie nie wiadomo, czy fani kiedykolwiek będą mogli usłyszeć efekty jej pracy.

Informacje
29.12.2019 09:56 Nie żyje legendarna aktorka. Zmarła po długiej i ciężkiej chorobie

Informacje dotyczące śmierci legendarnej aktorki wstrząsnęły całym światem. Kobieta przegrała nierówną walkę z długą i ciężką chorobą. Jej nagłe odejście pogrążyło w żałobie nie tylko rodzinę i najbliższych przyjaciół, ale również znajomych z branży oraz wiernych i oddanych fanów. Zgodnie z doniesieniami, które szturmem obiegły media uwielbiana przez miliony aktorka zmarła 26 grudnia 2019 roku. 73-latka od dłuższego czasu zmagała się z problemami zdrowotnymi, które z dnia na dzień przybierały na sile. Okoliczności jej śmierci na ten moment nie ujawniono.

rodzice
28.12.2019 16:13 Rodzice oskarżeni o zabójstwo córki. Twierdzą, że dziewczynka sama zrobiła sobie krzywdę

Rodzice stanęli przed sądem w związku z domniemanym zabójstwem swojej córeczki. W ciągu jednej nocy życie tej rodziny zmieniło się nieodwracalnie. Mama i tata twierdzą, że dziewczynka sama zrobiła sobie krzywdę. Śmierć dziecka to największa tragedia w życiu każdej mamy i każdego taty. Gdy tragedia dzieje się w wyniku tego, co robią rodzice, można mówić o jeszcze większym nieszczęściu. W tej sprawie pojawia się wiele wątpliwości, które będą rozpatrywane przez sąd. Rodzice dziewczynki twierdzą, że są niewinni.

ojciec
27.12.2019 19:28 Ojciec zostawił 3-letnią córkę w oknie życia w Katowicach. Matka nic nie wiedziała

Ojciec pozostawił swoją córeczkę w oknie życia w Katowicach. Dziewczynka ma 3 latka i aktualnie przebywa pod opieką matki. Kobieta przyznaje, że nie miała pojęcia o zamiarach męża. Cała sytuacja wywołała ogromny skandal. Policja poszukuje 26-latka, który chciał pozbyć się swojego dziecka. Matka dziewczynki była w ogromnym szoku. Nigdy nie pomyślałaby, że jej partner odda ich córeczkę do okna życia. Ta historia graniczy z prawdziwym absurdem.

studentka
25.11.2019 10:54 Studentka medycyny wyzywała w sieci dziewczynę z Ukrainy. Ma poważne kłopoty

Studentka medycyny w skandaliczny sposób wyzywała Ukrainkę. Nagranie ksenofobicznego monologu pełnego wyzwisk trafiło do sieci. Mimo przeprosin wulgarną studentkę spotkają poważne konsekwencje. Co jej grozi? Studentka medycyny z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego wpadła w poważne kłopoty po tym, jak nagranie, na którym wulgarnie wyzywa dziewczynę z Ukrainy, trafiło do Internetu. Polka nie szczędzi słów, a jej nienawistny wywód zszokował nie tylko internautów, ale również władze uczelni. Teraz poniesie konsekwencje.

ksiądz
24.11.2019 10:16 Nie żyje 19-latka. Tragiczny wypadek pod Koninem, auto zostało zmiażdżone

Nastolatka zginęła w tragicznym wypadku samochodowym. O wydarzeniu poinformowała Komenda Miejska Policji w Koninie. Auto, którym jechała dziewczyna, zostało całkowicie zmiażdżone. Nastolatka zginęła w wypadku w miejscowości Wielołęka pod Koninem. Do zderzenia dwóch samochodów doszło w sobotę w godzinach popołudniowych. Kierowca drugiego samochodu jest ranny i trafił do szpitala.

Niemowlę
19.11.2019 11:48 Dziecko zmarło w więzieniu. Pielęgniarka odmówiła zbadania noworodka

Dziecko zostało urodzone w ośrodku karnym przez jedną z więźniarek. Pielęgniarka odmówiła zbadania noworodka z kuriozalnej przyczyny, a dziecko zmarło. Co wydarzyło się w więzieniu? Każde dziecko powinno mieć zapewnione dobre warunki zaraz po przyjściu na świat. Opieka lekarska jest niezbędna dla każdego noworodka. W australijskim więzieniu pielęgniarka jednak odmówiła przeprowadzenia badania, a niemowlę zmarło.

kobieta
19.11.2019 10:04 Kobieta znaleziona martwa na hotelowym balkonie w Karpaczu. Tajemnicza śmierć 43-latki

Kobieta została zamordowana na hotelowym balkonie w Karpaczu w nocy z soboty na niedzielę. Tajemnicza śmierć 43-latki została wyjaśniona i nowe fakty wyszły na jaw, a podejrzany został zatrzymany przez policję. Kto zamordował kobietę? Sobotnie morderstwo w Karpaczu wstrząsnęło Polską. 43-letnia kobieta została znaleziona martwa na balkonie swojego apartamentu. Niedługo później podejrzany o zbrodnię mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Dziecko
11.11.2019 10:07 Dziecko zmarło w wieku 6 lat. Kilka dni później zrozpaczona mama odkryła w szufladzie, co zrobiła jej córka

Dziecko, które zmarło w wieku 6 lat, zostawiło po sobie pamiątki, których nikt nie mógłby się spodziewać. Zaledwie kilka dni po jej śmierci jej mama odkryła je schowane na dnie szafy. Kiedy podzieliła się nimi ze światem, wywołały ogromną furorę, a dziewczynka po swojej śmierci okrzyknięta została mianem prawdziwej bohaterki. Elena podobnie jak inne dzieci w jej wieku była beztroskim, radosnym i pełnym życia dzieckiem. Dla swoich ukochanych rodziców była całym światem. W przyszłości marzyła o tym, by zostać nauczycielką, w szkole, do której uczęszczała na co dzień. Niestety życie pisze dla nas różne scenariusze, a na niektóre z nich nie mamy żadnego wpływu.

matka
31.10.2019 11:28 Matka i córki zginęły w pożarze kamienicy w Inowrocławiu. Tata: „Córeczki umarły na moich rękach”

Matka i trzy córki zginęły w pożarze, dramat rozegrał się w Inowrocławiu. Przed śmiercią kobieta dzwoniła do ojca swoich córek, gdy przybył na miejsce, przekazał strażakom, że w mieszkaniu są dzieci. Niestety, nie udało się ich uratować. Córeczki umarły na moich rękach – mówił Super Expressowi. Łukasz R. to ojciec dwóch dziewczynek, które zginęły w poniedziałkowym pożarze, miały 4 i 5 lat. Nie udało się uratować też matki i jej 3-miesięcznej córki z innego związku. Płomienie pojawiły się w mieszkaniu naprzeciwko, sąsiad zdążył uciec, ale one nie miały szans. Według relacji sąsiadów to właśnie mężczyzna doprowadził do tragedii.