Lifestyle.Lelum.pl > Gwiazdy Romanse

Gwiazdy Romanse

Marta Lipińska
14.05.2024 10:39 Marta Lipińska zakochała się w młodszym aktorze. Nikt nie dawał im szans

Mimo że drogi Marty Lipińskiej i Macieja Englerta krzyżowały się kilka razy, oni dopiero po pewnym czasie zwrócili na siebie uwagę. Kiedy jednak to się stało, wszystko inne przestało się liczyć. Gwiazda “Rancza” i młodszy od niej o sześć lat mąż od 56 lat tworzą zgrany duet. Tak zaczęła się ich historia, znajomi nie dawali im większych szans. 

Krystyna Sienkiewicz
12.04.2024 12:26 “W domu to było tabu”. Sienkiewicz wiedziała o romansach męża

Krystyna Sienkiewicz należała do czołówki polskich aktorek i była niezwykle lubiana przez publiczność. Chociaż jej kariera zawodowa była udana, to w życiu prywatnym aktorki nie zawsze układało się tak dobrze. Szczególnie skomplikowane było drugie małżeństwo artystyki, w którym brakowało miłości, ale nie romansów. Jak skończył się ten otwarty związek?

Anna Ciepielewska
03.09.2023 12:16 O romansie Anny Ciepielewskiej mówili wszyscy Polacy. To, co stało się później z jej małżeństwem SZOKUJE do dziś!

Świętej pamięci Anna Ciepielewska była swego czasu jedną z najpopularniejszych aktorek w kraju. Reżyserzy dobijali się do niej nie tylko z uwagi na jej talent, ale również urodę i urok osobisty, które sprawiały, że ta miała być nie tylko gwiazdą ich produkcji, ale także kochanką. Jak wyglądało jej życie miłosne?