Lifestyle.Lelum.pl > Daria Ładocha

Daria Ładocha

Daria Ładocha
24.08.2022 23:20 „Ubrałam się w drzewo”. Daria Ładocha wywołała lawinę komentarzy, ściągnęła z siebie wszystko do zdjęcia

Gwiazdy uwielbiają zaskakiwać fanów swoimi kreacjami i nieoczywistymi zdjęciami. Teraz do tego grona dołączyła znana dziennikarka kulinarna Daria Ładocha, która postanowiła zaprezentować się na swoim profilu na Instagramie całkowicie nago. Prezenterka znana jest nie tylko ze swojego talentu kulinarnego, ale też szalonej natury. Gwiazda wielokrotnie udowadniała swoim wielbicielom, że nie boi się dalekich podróży, odkrywania nowych miejsc czy eksperymentowania ze swoim wyglądem. Teraz Daria Ładocha po raz kolejny pokazała, że nie boi się absolutnie niczego. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła bardzo odważne zdjęcie, na którym pozuje całkowicie nago.

Daria Ładocha
07.08.2022 00:02 Smutne, co spotkało polską gwiazdę. Nie tak miały wyglądać rodzinne wakacje. „Totalny brak zaufania”

Daria Ładocha podzieliła się z fanami smutnym wyznaniem na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda zdradziła, jakie trudności spotkały ją podczas rodzinnych wakacji. Wpis prezenterki może być ostrzeżeniem dla innych podróżnych. Gwiazda programu „Dzień Dobry TVN” opublikowała post, w którym zdradziła, jakie nieprzyjemności spotkały ją i jej bliskich na lotnisku podczas podróży do Tajlandii. Poprosiła także swoich obserwatorów o wsparcie i trzymanie kciuków.

Edyta Górniak
12.01.2021 21:32 Współpracowała z Edytą Górniak. Ujawniła, co polska diwa wyrabiała za kulisami, szczęka opada

Edyta Górniak w ubiegłym roku uchodziła za jedną z najbardziej kontrowersyjnych piosenkarek w Polsce. Wszystko za sprawą jej wypowiedzi na temat koronawirusa i ludzi leżących w szpitalach. Prowadząca program Ameryka Express Daria Ładocha zdradziła kilka faktów dotyczących współpracy z piosenkarką. Okazuje się, że miała zadziwiające wymagania. To, że Edyta Górniak jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu, nie podlega żadnym wątpliwościom. Okazuje się, że za kulisami współpracy z piosenkarką działy się bardzo ciekawe rzeczy. Wszystko przez jej dość kontrowersyjne wymagania.

agnieszka woźniak-starak
05.03.2020 15:43 Agnieszka Woźniak-Starak rzuciła pracę jeszcze przed śmiercią męża. Jej koleżanka wygadała się dopiero teraz

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z pracy jeszcze przed śmiercią męża, co ujawniła jej koleżanka. Zatem, co było jej prawdziwym powodem rezygnacji z telewizyjnej kariery? Agnieszka Woźniak-Starak od czasów tragedii, jaka ją spotkała, usunęła się ze świata mediów. Gwiazda popularnych, telewizyjnych show została zastąpiona przez innych prowadzących. Wszyscy sądzili, że powodem urlopu jest żałoba po Piotrze Woźniak-Staraku. Teraz dziennikarka wraca do pracy, lecz nie zobaczymy jej na ekranach.