Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Woźniak-Starak rzuciła pracę jeszcze przed śmiercią męża. Jej koleżanka wygadała się dopiero teraz
Karina Sulich
Karina Sulich 05.03.2020 15:43

Agnieszka Woźniak-Starak rzuciła pracę jeszcze przed śmiercią męża. Jej koleżanka wygadała się dopiero teraz

agnieszka woźniak-starak
instagram.com @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z pracy jeszcze przed śmiercią męża, co ujawniła jej koleżanka. Zatem, co było jej prawdziwym powodem rezygnacji z telewizyjnej kariery?

Agnieszka Woźniak-Starak od czasów tragedii, jaka ją spotkała, usunęła się ze świata mediów. Gwiazda popularnych, telewizyjnych show została zastąpiona przez innych prowadzących. Wszyscy sądzili, że powodem urlopu jest żałoba po Piotrze Woźniak-Staraku. Teraz dziennikarka wraca do pracy, lecz nie zobaczymy jej na ekranach.

Co z Agnieszką Woźniak-Starak?

Z Agnieszką Woźniak-Starak zobaczymy, a raczej usłyszymy się już niebawem. Tymczasem, podczas konferencji programu Ameryka Express nowa prowadzająca, Daria Ładocha, zdradziła, że dziennikarka zrezygnowała z prowadzenia programu jeszcze przed tragiczną śmiercią swojego męża.

Kiedy Agnieszka Woźnia-Starak pogrążyła się w żałobie, postanowiła zejść ze świecznika. Usunęła się z życia zawodowego i publicznego. Teraz kiedy gwiazda odzyskuje siły i staje na nogi, na jaw wychodzą ciekawe fakty. Dziennikarka wraca do pracy i już niebawem będziemy mogli usłyszeć ją we własnej audycji, którą poprowadzi na antenie internetowego radia Newonce. Nasuwa się jednak pytanie, czemu już wcześniej odeszła z tak oglądalnego programu telewizji TVN?

  1. Zdjęcia domu Kasi Cichopek w sieci. Wnętrza zwalają z nóg, jest luksusowo
  2. Skandal na pogrzebie Królikowskiego. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, internauci oburzeni
  3. Anna Wendzikowska jest zaręczona. Przystojny i zamożny prezes znowu skradł jej serce?

Dlaczego Agnieszka Woźniak-Starak odeszła z Ameryki Express?

Agnieszka Woźniak-Starak odeszła z Ameryki Express nie dlatego, że była pogrążona w żałobie. Daria Ładocha, w rozmowie z portalem Pomponik, zdradziła, że dziennikarka osobiście ją o tym poinformowała, a ta postanowiła zrealizować swoje marzenie i spróbować swoich sił jako prowadząca. Skąd u gwiazdy programu pojawiła się taka decyzja?

Przypomnijmy o feralnym odcinku 10 sezonu Ameryki Express, kiedy to uczestnicy musieli pocałować w usta trzy inne, obce osoby płci przeciwnej. Po jego emisji na produkcji i uczestnikach nie zostawiono suchej nitki. Internauci byli tak oburzeni, że zaczęli bojkotować program. Wtedy też głos w sprawie na swoim Instagramie zabrała Agnieszka Woźniak-Starak, która przyznała, że jest jej wstyd za ten odcinek, a także zadała sobie pytanie, czy dalej powinna sygnować swoją twarzą taki program. Nie wykluczone, że tak odcinek przesądził o jej odejściu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka woźniak-starak

Agnieszka Woźniak-Starak odeszła z popularnego programu jeszcze przed śmiercią męża.

Agnieszka Woźniak-Starak

Niedługo Kobietę będziemy mogli słyszeć na antenie radia Newonce. Kiedy ponad rok temu była gościem w Radiu Zet, przyznała, że brakuje jej pracy w rozgłośni.

Agnieszka Woźniak-Starak

11 edycję Ameryki Express prowadzi Daria Ładocha.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziś pogrzeb Pawła Królikowskiego. Aktor przegrał walkę ze straszną chorobą
  2. Pasażerka zapłaciła fortunę przez jedną rzecz w dokumentach. Nie wpuścili jej do samolotu
  3. Sałatka z brokułami, która posmakuje nawet niejadkom. Wystarczy 20 minut i gotowe
  4. Uczestnik ”Tańca z Gwiazdami” odważył się na występ po zawale. ”Zanim przyjąłem propozycję, przeszedłem badania”
  5. Doda jest w ciąży? Po jej ostatnim oświadczeniu nie brakuje spekulacji
  6. Robert Makłowicz błaga Polaków o pomoc. Potrzebne są duże pieniądze

źródło: pomponik.pl