Lifestyle.Lelum.pl > Chrzest

Chrzest

Barbara Kurdej-Szatan
03.06.2022 21:40 Barbara Kurdej-Szatan ujawniła, czy ochrzci syna. Przy okazji padły gorzkie słowa

Barbara Kurdej-Szatan ostatnio przygotowała swoją córeczkę do komunii. Przy okazji wyznała, że chce ochrzcić syna. Miała bardzo gorzkie spostrzeżenia przy tym temacie. Basia i Rafał Szatanowie mają dwójkę dzieci: Hanię, która właśnie przystąpiła do komunii, oraz urodzonego w 2020 roku syna Henryka. Co aktorka sądzi o ochrzczeniu swojego młodszego dziecka?

rolnik szuka żony
12.03.2021 18:46 Rolnik szuka żony: Małgosia i Paweł pokazali zdjęcia z chrztu córki

Para znana z „Rolnik szuka żony” – Małgosia i Paweł – pokazała niesamowite zdjęcia ze chrztu swojej córeczki. Uroczystość świętowano w nietypowy sposób – zakochani przywdziali oryginalne stroje. Para ma już dwoje dzieci – starszego syna Ryszarda oraz młodszą córeczkę Blankę, którą ochrzcili w tym roku. Zdjęcia z uroczystości są niesamowite.

Magda Mołek
06.03.2021 21:46 Magda Mołek nigdy nie ochrzciła swoich synów. Zrobiła to z troski

Magda Mołek w najnowszym wywiadzie wyznała, dlaczego nie ochrzciła swoich synów. Jak stwierdziła, chciała dać im wolną rękę w kwestii duchowości. Zdradziła, że sama nie miała takiego wyboru, więc chciała dać go swoim dzieciom. Choć prezenterka zniknęła ostatnio z polskiej telewizji, prowadzi teraz swój autorski program na Youtube „W moim stylu”.

barbara kurdej-szatan
08.11.2020 16:26 Barbara Kurdej-Szatan podjęła bardzo trudną decyzję. Chodzi o jej dziecko, nie miała innego wyjścia

Barbara Kurdej-Szatan była zmuszona podjąć bardzo ważną decyzję. Chodzi o jej dziecko. Więcej szczegółów na temat tego zdarzenia przekazał mąż aktorki Rafał Szatan, który poparł decyzję żony. Nie mieli innego wyjścia. „Mamy infodemię” – Profesor pilnie alarmuje Polki i Polaków. Niepokojące informacje obiegły kraj Mateusz Morawiecki nagle przekazał wiadomość dla wszystkich Polaków. Konieczna jest pełna mobilizacja Wojciech Cejrowski w środku nocy przekazał niepokojącą wiadomość. Prosi wszystich o modlitwę, co się dzieje? Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się na ważny krok. Jej mąż przekazał szczegóły. Aktualna sytuacja wymusiła na parze trudną decyzję.– Na razie odkładamy, bo sytuacja jest, jaka jest. […] Wszystkie decyzje, które ewentualnie możemy zakładać z dużym wyprzedzeniem, na razie odkładamy i żyjemy tym, co się dzieje tu i teraz – wyjaśnił podczas wywiadu.Fani rozpływają się w zachwycie nad uroczym synkiem gwiazdy. Maluch rośnie jak na drożdżach, a rodzice wciąż nie zdecydowali się wyprawienie pięknych chrzcin. Ta decyzja nie była łatwa, ale para musiała ją podjąć.Więcej szczegółów na ten temat podał mąż gwiazdy Rafał Szatan. W rozmowie z gazetą Życie na gorąco piosenkarz wszystko wyjaśnia:Barbara Kurdej-Szatan trudna decyzjaBarbara Kurdej-Sztaan musiała podjąć trudną decyzję w sprawie swojego synka. Mały Henryk jest na świecie od półtora miesiąca i już zaistniał w mediach społecznościowych swojej mamy.

chrzest
03.12.2019 21:13 Ksiądz nie chciał ochrzcić dziecka. Odmówił ze względu na jego wygląd i „nieświęte” znamiona

Dziecko nie zostało ochrzczone przez księdza z powodu swojego nietypowego wyglądu, który znacznie obiegał od reszty dzieci, mających wstąpić do wspólnoty chrześcijańskiej. Zdaniem duchownego maluch miał nieświęte znamię, które mogło być zaraźliwe. Na udzielenie sakramentu mógł zgodzić się tylko i wyłącznie za niewielką, dodatkową opłatą. Chrzest święty wprowadza nas do społeczności Kościoła. Z chwilą jego przyjęcia zobowiązani jesteśmy do prowadzenia życia zgodnie z wyznacznikami wiary. Problemy zaczynają się, kiedy kapłani stanowczo odmawiają przyjęcia dziecka do wspólnoty z powodu wyglądu. Tym razem maluch posiadający znamię miał być … naznaczony przez Szatana.

ślub
02.09.2019 16:46 Para udała się do kościoła, by ochrzcić swoje dziecko. Goście nie wiedzieli, że w planach był jeszcze niezapowiedziany ślub

Ślub zazwyczaj jest uroczystością, na którą młodzi chcą wszystkich gości dobrze przygotowanych. Nie ta para! Oni postanowili, że zaskoczą wszystkich poza najbliższymi członkami rodziny. Nawet drużba pana młodego dowiedział się już podczas trwania uroczystości. Skąd u nich taki pomysł? Hannah Clayton i jej o dziesięć lat starszy partner Darren Harding Evans zaprosili ponad 70 osób na chrzciny swojej córeczki. Czego goście nie mogli przewidzieć to to, że w połowie ceremonii para pojawi się gotowa do ślubu, Hannah w pięknej sukni. Dlaczego chcieli, żeby ich ślub wyglądał w taki sposób?

Matka
13.08.2019 17:50 Mama przeżyła chwilę grozy podczas chrztu. Zaniepokoiło ją zachowanie księdza

Matka z przerażeniem patrzyła, co duchowny robi z jej dzieckiem w trakcie chrztu. Była naprawdę przerażona i zdezorientowana. Bała się, że jej dziecku stanie się krzywda. Musiała natychmiast interweniować. Nagranie, które pojawiło się w sieci, oburzyło Internautów. Ten ksiądz prawie zabił to maleństwo!, pisali. Chrzest Święty to niezwykle ważna uroczystość, którą szczęśliwi rodzice chcą zachować w pamięci jak najdłużej. Nic dziwnego, że dokonują wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy. I zazwyczaj tak właśnie jest. Jednakże zdarzają się wyjątki od tej reguły. Tak było w przypadku opisanym poniżej. Matka dziecka przeżyła koszmar podczas ceremonii.

Pippa Middleton
16.07.2018 18:40 Modowa wpadka Pippy Middleton. Co założyła na siebie siostra księżnej Cambridge?

Pippa Middleton pierwszy raz skradła uwagę mediów na ślubie swojej siostry – Kate Middleton. Zachwyciła wtedy białą kreacją i od tego czasu na dobre zagościła w medialnym świecie. Niedawno do informacji publicznej trafiła szczęśliwa nowina, że Pippa spodziewa się swojego pierwszego dziecka w związku z tym, bardzo uważnie dobiera swoje stylizacje. Czy tym razem zaliczyła wpadkę? Trzeba przyznać, że młodsza siostra księżnej Kate może pochwalić się niesamowitą urodą. Zachwyca nie tylko wyglądem, ale i doskonale dobranymi stylizacjami. Trudno się dziwić, w jej stronę zwróciły się oczy całego świata, kiedy pierwszy raz pokazała się publicznie. Obecnie jest postrzegana jako angielska celebrytka i najwyraźniej świetnie sobie radzi w tej roli. Ślub Pippy Middleton z Jamesem Matthewsem był jednym z najważniejszych wydarzeń, a siostra Kate również znalazła doskonale usytuowanego męża. James jest nie tylko milionerem, ale i dyrektorem generalnym korporacji Eden Rock Capital Management. Małżeństwo niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko.