Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rolnik szuka żony: Małgosia i Paweł pokazali zdjęcia z chrztu córki
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 12.03.2021 18:46

Rolnik szuka żony: Małgosia i Paweł pokazali zdjęcia z chrztu córki

rolnik szuka żony
instagram.com/joasia.wielgosz

Para znana z „Rolnik szuka żony” – Małgosia i Paweł – pokazała niesamowite zdjęcia ze chrztu swojej córeczki. Uroczystość świętowano w nietypowy sposób – zakochani przywdziali oryginalne stroje.

Para ma już dwoje dzieci – starszego syna Ryszarda oraz młodszą córeczkę Blankę, którą ochrzcili w tym roku. Zdjęcia z uroczystości są niesamowite.

Małgosia i Paweł z „Rolnik szuka żony” pokazali zdjęcia ze chrztu. Niesamowite kreacje

Małgosia i Paweł Borysewiczowie byli jedną z par, która utworzyła się w czasie trwania programu „Rolnik szuka żony” i przetrwała do dzisiaj. Podobne osiągnięcie udało się również Ani i Grzegorzowi Bardowskim. Marta i Paweł za to już niedługo zatańczą w „Dance Dance Dance”, co pokazuje, że trzecia spośród znanych par rozwija się w show-biznesie.

Małgosia chętnie dzieli się swoimi zdjęciami na Instagramie, pokazując szczęśliwe życie u boku męża. Niedawno na świat przyszła ich maleńka córeczka, Blanka, co oznacza, że mały Rysiu doczekał się rodzeństwa.

Ryszard urodził się w 2019 roku i wtedy też został ochrzczony. Teraz przyszedł czas na małą Blankę. Uroczystość nie mogła obyć się jednak bez ciekawych kreacji, w których lubują się Borysewiczowie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Paweł i mały Ryszard zostali ubrani w podobne garnitury – syn otrzymał jedynie mniejszą niż jego tata wersję, a Małgosia i Blanka przyodziano w biel i piękne koronki i tiul. Cała rodzina się do siebie dopasowała.

Fani komplementują odzieżowy eksperyment

Fani Małgosi na Instagramie chętnie skomentowali wybór pary dotyczący ubrań. Nie ma się czemu dziwić – rzadko na uroczystościach takich, jak chrzest, można zobaczyć tak elegancko ubranych rodziców i dzieci.

Jestem naprawdę dumna z mojej rodziny i szczęśliwa, że siebie mamy. Nasze wywalczone szczęście – napisała na swoim poście na Instagramie Małgosia. Już po chwili posypały się komentarze pełne uznania.

Przepięknie wyglądacie. Jednak garniaki są cudowne, panowie coś obłędnego – pisała jedna z internautek.

Miło się patrzy na takie szczęście – dodała inna.

Małgosia i Paweł bardzo szybko pokazali, że świetnie się rozumieją i pasują do siebie, jak nikt inny. Odzieżowym szaleństwem jeszcze bardziej podkreślili to, co ich łączy. Blanka i Rysiu pójdą w ślady rodziców i również będą zaskakiwać odrobiną kreatywnego szaleństwa?

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [plotek.pl]

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik