Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak nazwać dziecko? Wiemy, które imiona przyniosą szczęście i wielkie bogactwo
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 25.06.2020 00:48

Jak nazwać dziecko? Wiemy, które imiona przyniosą szczęście i wielkie bogactwo

Dziecko
instagram.com @konrad_skolimowski

Imię to jeden z najcięższych wyborów osób oczekujących na swojego potomka. Nic dziwnego, że ta decyzja często spędza sen z powiek i rozciąga się na wiele tygodni. Według dawnych wierzeń powinno się dobierać imię do świętego przypisanego do dnia naszych urodzin. Obecnie, młodzi rodzice często prześcigają się w wymysłach i zapożyczeniach z innych krajów. My wiemy, jaki wybór przyniesie szczęście i bogactwo dla naszych dzieci!

Imię powinno być odpowiednie dla osoby w każdym wieku i niezależne od szybko zmieniających się trendów. Według astrologów wybór imienia może mieć wpływ na cały przebieg życia człowieka. Wiemy, jaki wybór zwiastuje powodzenie!

Szczęście i bogactwo — wiemy, które imię to zapewni

Według wierzeń astrologów imię dziecka powinniśmy dobierać odpowiednio do daty urodzenia i znaku zodiaku. Przygotowaliśmy dla was listę, która zawęża poszukiwania do tych imion, które mają zwiastować naszym pociechom szczęście i wielkie bogactwo.

Dla przykładu — imiona odpowiednie dla osób spod znaku Barana, czyli urodzonych między 21.03 a 19.04 to: Kinga, Magdalena, Róża, Urszula dla dziewczynek oraz Bartłomiej, Jarosław, Konrad, Szymon, Wojciech dla chłopców. Dla dzieci urodzonych między 20.04 a 22.05 astrolodzy doradzają imiona: Beata, Karina, Maja Adam, Dominik i Filip.

  1. Setki rodziców robi porażające rzeczy ze swoimi dziećmi. Wszystko nagrywają, internet zalała fala dramatycznych filmów
  2. Wielki cios dla plantatorów truskawek. Ponure doniesienia, dawno nie było tak źle
  3. Uczestniczka „Projekt Lady” przekroczyła granicę? Celebrytka propaguje ideologię nacjonalistyczną, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego

Astrologia odpowiada za powodzenie

Astrologowie twierdzą, że odpowiednio dobrane imię jest kluczowym momentem w życiu człowieka. Odpowiada bowiem za przebieg jego kariery, sytuacji materialnej czy miłosnej. Jednym ze sposobów na sprawdzenie, jak nazwać swoje dziecko jest księga astrologicznych imion, która dokładnie opisuje znaki zodiaku i to, jaki wpływ będą miały na człowieka konkretne imiona.

Osoby wierzące w astrologię przy wyborze imienia często decydują się na sprawdzenie numerologiczne jego właściwości. Specjaliści są w stanie na podstawie daty urodzenia przekazać wiele informacji dotyczących osobowości i przyszłości człowieka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

imię

Według astrologów imię może zdecydować o tym, jaki przebieg będzie miało nasze życie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dwa metry przed Morawieckim grupa starszych mężczyzn zaczęła szarpać młodą kobietę. „Założyli jej reklamówkę na głowę
  2. Czarny scenariusz się spełnił. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia potwierdził. Polacy nie będą zadowoleni
  3. Gdzie jechać na grzyby? „Prawdziwek wielkości dzbanka”, już wiadomo, gdzie jest najlepsze miejsce
  4. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia pilnie apeluje. Oficjalny komunikat dotyczy wszystkich Polaków
  5. Pamiętasz Helenę Vondráčkovą? Piękność kończy dziś 73 lata, wciąż jej uroda zapiera dech w piersiach
  6. Jest potwierdzenie, policja ruszyła. Zaczęły się masowe kontrole, każdy narażony jest nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych kary

Źródła: gk24.pl

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny