Lifestyle.Lelum.pl > Artur Orzech

Artur Orzech

Artur Orzech DOSADNIE skomentował wybór Luny na Eurowizję!
20.02.2024 09:23 Artur Orzech DOSADNIE skomentował wybór Luny na Eurowizję!

Artur Orzech jest znaną polską osobowością medialną. Jego działalność obejmuje obszary dziennikarstwa muzycznego, konferansjerki, prezentacji radiowych i telewizyjnych oraz muzyki. Jako wybitny ekspert w swojej dziedzinie, został ostatnio zapytany o swoje zdanie na temat wyboru Luny jako reprezentantki Polski podczas tegorocznej Eurowizji. Dziennikarz nie pozostał obojętny i skomentował tę kwestię dosadnie, wyrażając swoje uczucia i opinie w sposób jasny i bezpośredni.

Artur Orzech
24.03.2021 11:42 Artur Orzech umieścił mocny wpis o odejściu z TVP. Szybko go skasował

Odejście Artura Orzecha z TVP wywołało wiele kontrowersji. On sam opublikował wpis, w którym zaznaczył, że odchodzi, po czym usunął go. Stacja twierdzi, że nie wywiązał się z obowiązków. Jak było naprawdę? W poniedziałek, 22 marca, Telewizja Polska zakończyła współpracę z Arturem Orzechem, który do tej pory był prowadzącym programu Szansa na sukces. Opole 2021.

szansa na sukces
22.03.2021 21:16 Smutna wiadomość dla widzów ,,Szansy na sukces”. Artur Orzech nie będzie już prowadził programu

Polskę właśnie obiegła zaskakująca wiadomość – jak ustaliły wirtualnemedia.pl, Artur Orzech nie będzie już prowadził programu emitowanego na antenie TVP2. Z informacji portalu wynika, że dziennikarz dziś rano miał zostać zwolniony. Artur Orzech miał nie pojawić się na nagraniu specjalnego, charytatywnego odcinka Szansy na Sukces. Opole 2021. Wirtualne Media dowiedziały się, że prowadzący nikogo nie poinformował o swojej nieobecności.

szansa na sukces
26.09.2020 16:53 „Taśma profesjonalna czy z linią melodyczną?”. Pamiętacie starą dobrą „Szansę na sukces”?

Szansa na sukces pozwoliła wielu polskim artystom na rozpoczęcie prawdziwej wielkiej kariery. Pamiętacie jej starą wersję z Wojciechem Mannem? Od 2019 roku program znowu powrócił na ekrany telewizorów jednak już w nieco odświeżonej wersji. Nastąpiła również zmiana prowadzącego na Artura Orzecha. Oglądacie? Wspominacie starą wersję?W kwietniu ubiegłego roku Szansa na sukces po raz kolejny zagościła na antenie TVP. Wielu widzów było z pewnością lekko rozczarowanych, kiedy dowiedziało się o zmianie ulubionego prowadzącego. Wiecie, czym różni się taśma profesjonalna od tej z linią melodyczną?