Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Artur Orzech umieścił mocny wpis o odejściu z TVP. Szybko go skasował
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 24.03.2021 11:42

Artur Orzech umieścił mocny wpis o odejściu z TVP. Szybko go skasował

Artur Orzech
Instagram/Artur Orzech

Odejście Artura Orzecha z TVP wywołało wiele kontrowersji. On sam opublikował wpis, w którym zaznaczył, że odchodzi, po czym usunął go. Stacja twierdzi, że nie wywiązał się z obowiązków. Jak było naprawdę?

W poniedziałek, 22 marca, Telewizja Polska zakończyła współpracę z Arturem Orzechem, który do tej pory był prowadzącym programu Szansa na sukces. Opole 2021.

Artur Orzech zwolniony z TVP

Artur Orzech jest dziennikarzem muzycznym oraz prezenterem radiowym i telewizyjnym. Szerszej publiczności znany jest z komentowania Konkursu Piosenki Eurowizji.

Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, 22 marca, na planie programu Szansa na sukces. Opole 2021, zabrakło gospodarza programu, Artura Orzecha.

Stacja przyznała, że prowadzący nie zjawił się na emisji odcinka i wcześniej nie poinformował o planowanej nieobecności.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jego zachowanie mogło narazić na poważny despekt zaproszonych artystów, wykonawców i dzieci z SOS Wioski Dziecięce w Kraśniku, które specjalnie przyjechały, aby wziąć udział w tym nagraniu – podsumowała stacja w rozmowie z Wirtualnemedia.pl

Artur Orzech odpowiada

Zaraz po decyzji TVP Artur Orzech opublikował wpis na Facebooku, który bardzo szybko usunął.

Panie Kurski, wiem doskonale, jak mnie pan ceni, ale nie pozwolę sobie moją twarzą popierać zespołu Boys i Pana Pietrzaka. Proszę Pana, nie zamierzam już prowadzić szansy. Ma Pan inne gwiazdy – napisał były prowadzący Szansy na sukces. Opole 2021

Jak widać, sprawa może wyglądać inaczej z perspektywy stacji, a inaczej ze strony Artura Orzecha. Najwyraźniej dziennikarz ma nieco inne zdanie na temat okoliczności, w jakich zakończył współpracę z Telewizją Polską. Na Instagramie Szansy na sukces. Opole 2021 można zobaczyć więcej zdjęć Artura Orzecha.

Stacja zadecydowała, że Artura Orzecha zastąpi Marek Sierocki. Odcinek z udziałem nowego prowadzącego zostanie wyemitowany 4 kwietnia.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Wirtualnemedia.pl, Pudelek.pl, Teleshow.wp.pl

Tagi: artur orzech