Lifestyle.Lelum.pl > Anna Cieślak

Anna Cieślak

Anna Cieślak
04.09.2022 16:28 Anna Cieślak podsumowała małżeństwo z Miszczakiem. Pierwszy raz tak bardzo się otworzyła

Anna Cieślak to rozpoznawalna polska aktorka. W zeszłym roku zrobiło się o niej jeszcze głośniej z powodu ślubu z Edwardem Miszczakiem, wówczas jeszcze dyrektorem programowym TVN. Jak układa im się w małżeństwie? Między Miszczakiem a Cieślak jest 25 lat różnicy. Dlatego przed ich ślubem pojawiało się wiele głosów krytycznych wobec ich relacji. Jak wygląda rzeczywistość rok po ślubie?

Anna Cieślak
20.02.2022 23:31 Do sieci trafiło bajkowe zdjęcie Anny Cieślak z mężczyzną. Nie jest nim Edward Miszczak, fani zaskoczeni

Jej nowy mąż na pewno nie ma aktorce za złe, że ta wstawiła wspomniane wyżej zdjęcie, bo przedstawia ono fikcyjny ślub. Anna Cieślak pozuje na nim bowiem z Wojciechem Brzezińskim, z którym odgrywała małżeństwo w serialu Na Wspólnej. Opublikowała tę fotografię, by świętować dziesięciolecie tego serialowego wydarzenia. Co ciekawe, dla porównania wrzuciła też swoją aktualną fotkę z aktorem. Widać, że obydwoje, a w szczególności on, zmienili się od tamtego czasu.Anna Cieślak i Edward Miszczak skrupulatnie zadbali o to, by ich ślub był wydarzeniem tylko dla zaproszonych osób. Sami też niespecjalnie chwalili się zdjęciami z tego wydarzenia. Mimo to aktorka opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej.Mało tego, jest na zdjęciu z innym mężczyzną. Co na to jej obecny ukochany?Ci, którzy liczyli na to, że zobaczą jakieś fotki z prawdziwego ślubu aktorki, prawdopodobnie obejdą się smakiem. Nie zanosi się bowiem na to, by Anna Cieślak miała publikować takie prywatne zdjęcia. Chyba że w przyszłości, z okazji jakiejś wyjątkowej i okrągłej rocznicy.Warto też przy okazji przypomnieć, z jakich innych produkcji może być kojarzona Anna Cieślak. Na Wspólnej absolutnie nie jest jedynym serialem, w którym się pojawiała. Grała między innymi w Komisarzu Alexie, Prawie Agaty oraz Na dobre i na złe.Anna Cieślak i jej serialowy ślubCo więcej, Anna Cieślak przez lata swojej kariery udzielała się także jako aktorka teatralna. Występowała na wielu najpopularniejszych scenach w Polsce. Grała chociażby w krakowskim Teatrze Współczesnym, a także w Teatrze 6. Piętro.

anna cieślak
16.12.2021 19:31 Anna Cieślak i Edward Miszczak opublikowali pierwsze wspólne zdjęcie. „Z najlepszymi życzeniami”

Anna Cieślak i Edward Miszczak przez długie miesiące ukrywali swój związek przed światem. Tym większym zaskoczeniem dla wielu był nagły ślub, na który para zdecydowała się w sierpniu tego roku. Mimo to świeżo upieczeni nowożeńcy nieczęsto pokazują się publicznie, jak do tej pory w sieci próżno było szukać również ich wspólnych zdjęć. Tym razem postanowili jednak uczynić wyjątek.

Anna Cieslak
15.09.2021 14:13 Anna Cieślak i Edward Miszczak będą mieli dziecko? Aktorka przerwała milczenie

Anna Cieślak i Edward Miszczak wzięli ślub 21 sierpnia 2021 roku. W tym szczególnym dniu parze młodej towarzyszyła cała plejada gwiazd. Od wielkiego wydarzenia minęło już kilka tygodni, wiele osób z pewnością zastanawia się, czy nowożeńcy planują powiększenie swojej rodziny. Anna Cieślak w wywiadzie dla portalu kobieta.pl wyznała, co sądzi o posiadaniu potomstwa. -Mam 40 lat, nie mam rodziny, nie mam dzieci, którymi muszę się zająć i które muszę wychować — wyznała aktorka wywiadzie dla kobieta.pl.

Edward Miszczak
26.08.2021 18:35 Edward Miszczak zaskoczył całą salę wyznaniem o swoim związku

Ślub Edwarda Miszczaka z Anną Cieślak od kilku dni emocjonuje polskie media. Dziś dyrektor programowy TVN zaprezentował nową, jesienną ramówkę stacji. W trakcie wystąpienia zdobył się na niezwykle prywatną uwagę. Jego świeżo poślubiona małżonka z pewnością była zachwycona.

anna cieślak
26.08.2021 16:35 Anna Cieślak powiedziała, dlaczego nie ma dzieci

Anna Cieślak niedawno wzięła ślub z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym TVN. Aktorka jest obecnie rozchwytywana przez media – udzieliła właśnie bardzo szczerego wywiadu, w którym wyjaśniła, czemu nie ma dzieci i opowiedziała o swoim znanym mężu. Anna Cieślak to aktorka o ogromnym dorobku zawodowym. Znana jest zarówno widzom teatralnym, jak i telewizyjnym. Występowała na deskach Teatru Polskiego w Warszawie, Teatru Juliusza Słowackiego w Krakowie i wielu innych. Jej głos znamy z dubbingów do filmów animowanych, a twarz – z takich produkcji jak „Szadź”, „Osiecka”, „Ojciec Mateusz”, „Prawo Agaty” czy „Na Wspólnej”. Ostatnio jest o niej głośno także ze względu na ślub z dyrektorem programowym TVN, starszym od niej o 26 lat Edwardem Miszczakiem. O wystawnej uroczystości pisaliśmy TUTAJ. W wywiadzie dla serwisu „Kobieta.pl” opowiedziała o swoim związku i wyborach życiowych, także związanych z macierzyństwem. Aktorka wyznała tam szczerze: – Mam 40 lat, nie mam rodziny, nie mam dzieci, którymi muszę się zająć i które muszę wychować. Mam czas i chcę mieć czas na proces budowania kreacji. Scena, film to moje życie.

22.08.2021 20:31 Zdjęcia ze ślubu Cieślak i Miszczaka trafiły do sieci. Niesamowite, w co ubrała się Małgorzata Socha

Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka to kolejna tego typu uroczystość ostatnich tygodni, na której pojawiły się dziesiątki twarzy znanych z polskiego show-biznesu. Nie powinno więc dziwić, że wydarzenie to jest (i z pewnością będzie) szeroko komentowane w mediach – tak tradycyjnych, jak i społecznościowych. Wiele emocji wzbudziły między innymi kreacje gości weselnych. Z krytyką spotkała się zaś między innymi Małgorzata Socha. Dlaczego?

Anna Cieślak
22.08.2021 13:16 Suknia Anny Cieślak w pełnej okazałości. Jak prezentowała się na ślubie panna młoda?

Anna Cieślak i Edward Miszczak 21 sierpnia powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Para pobrała się w Krakowie w kościele św. Anny. Jak to bywa w przypadku ślubów, największym zainteresowaniem cieszy się zwykle panna młoda, tak było i tym razem. Jak zaprezentowała się Anna Cieślak? Anna Cieślak zdecydowała się na prostą suknię, którą zaprojektowała jej przyjaciółka Natalia Jaroszewska. Aktorka w kreacji wyglądała zjawiskowo, prosty krój sukni dodał jej elegancji i szyku.

prezent
22.08.2021 11:02 Wyjątkowi goście na ślubie Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka przez długi czas był owiany tajemnicą. Para nie pokazywała się razem publicznie i przez długi czas nie potwierdzała, że jest w związku. Teraz jednak Anna i Edward oficjalnie sformalizowali swój związek. Ślub był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku. Kto zjawił się na uroczystości? Dyrektor programowy TVN i piękna polska aktorka powiedzieli sobie sakramentalne „tak” przysięgając jednocześnie miłość aż po grób. Ceremonia zaślubin odbyła się w Krakowie, w kościele św. Anny.

22.08.2021 00:09 Podczas ślubu Cieślak i Miszczaka ochroniarze otoczyli kościół. W środku Woźniak-Starak, Socha, Wojewódzki i inne gwiazdy TVN-u

Anna Cieślak i Edward Miszczak nigdy nie potwierdzili doniesień o łączącej ich relacji. Aktorka oraz dyrektor programowy stacji TVN nie pokazywali się również razem publicznie, co tylko podsycało zainteresowanie domniemanym uczuciem. Od dziś wszystko jest jednak jasne – para sformalizowała bowiem związek. Ceremonia ślubna odbyła się w jednym z kościołów na krakowskim Kazimierzu, wzięło w niej zaś udział blisko 200 gości, w tym dziesiątki gwiazd – znanych z ekranów i pierwszych stron gazet.

Edward Miszczak
16.05.2021 17:55 Nie tak miał wyglądać ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Bronisław Cieślak chciał im towarzyszyć w najważniejszym dniu, kibicował parze

Kilkanaście dni temu dowiedzieliśmy się, że znany i ceniony aktor Bronisław Cieślak nie żyje. Krewny Anny Cieślak, partnerki Edwarda Miszczaka miał zjawić się na ich ślubie. Niestety, nagła śmierć artysty pokrzyżowała te piękne plany. Dyrektor programowy TVN w rozmowie z Super Expressem zabrał głos w sprawie Bronisława Cieślaka. Opowiedział, jakie aktor miał podejście do jego związku z Anną Cieślak: –Zaakceptował nasz związek. Nie roztrząsał szczegółów, nie zadawał pytań – wyznał wówczas Edward Miszczak.

Bronisław Cieślak
05.05.2021 19:07 Pilny komunikat na profilu Anny Cieślak. Chodzi o pogrzeb Bronisława Cieślaka

Anna Cieślak na swoim oficjalnym profilu opublikowała komunikat w sprawie uroczystości pogrzebowych Bronisława Cieślaka. Do wiadomości została dołączona ważna prośba od najbliższej rodziny: Prosimy o nieskładanie kondolencji. Bronisław Cieślak zmarł 2 maja, przeżywszy 77 lat. Wiadomość o śmierci aktora wstrząsnęła nie tylko jego bliskim, ale całym światem filmu. Z komunikatu opublikowanego na profilu Anny Cieślak dowiadujemy się, że pogrzeb artysty będzie miał miejsce 10 maja.

Anna Cieślak
02.05.2021 14:29 Anna Cieślak żegna Bronisława Cieślaka. ,,Z całą moją rodziną dziękujemy Wam za wszystkie ciepłe słowa”

Bronisław Cieślak zmarł 2 maja po ciężkiej chorobie. Aktora żegnają fani i inne gwiazdy. Pożegnalny wpis zamieściła także Anna Cieślak. Z całą moją rodziną dziękujemy Wam za wszystkie ciepłe słowa – napisała gwiazda TVN. Bratanica zmarłego aktora opublikowała ich wspólne zdjęcie, zamieściła fragment utworu Książki tylko dziecinne czytywać i podziękowała za słowa wsparcia.

Agnieszka Woźniak-Starak
25.03.2021 20:31 Anna Cieślak i Edward Miszczak niebawem wezmą ślub? Świadkiem ma zostać Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak zostanie świadkiem na ślubie Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka? Para zaręczyła się we wrześniu 2020 roku i wszystko wskazuje na to, że wielki dzień nadchodzi wielkimi krokami! Podobno aktorka i dyrektor TVN już dawno zamieszkali razem i teraz nie mogą doczekać się sformalizowania związku. Media podają, że przygotowania idą pełną parą.

Anna Cieślak -
12.02.2021 22:33 Anna Cieślak ma powody do radości. Aktorka dostała wymarzoną rolę

Anna Cieślak bez wątpienia ma niemałe powody do radości. 40-letnia aktorka już zbiera gratulacje nie tylko od kolegów i koleżanek z branży. Takich rewelacji się nie spodziewaliśmy. Okazuje się bowiem, że polska artystka dostała rolę w ukraińskim serialu Kawa z kardamonem. Jak myślicie, sprawdzi się w nowej roli? O Annie Cieślak w ostatnim czasie było bardzo głośno, jednak nie ze względu na jej talent aktorski. Gwiazda była na ustach wszystkich ze względu na szczepionkę, którą przyjęła poza kolejką. Teraz jednak znów cała uwaga skupiła się na niej, już wkrótce aktorkę będziemy mogli podziwiać w ukraińskiej produkcji.

Edward Miszczak
29.09.2020 10:05 Wielka radość w życiu Edwarda Miszczaka. Wszyscy patrzyli na Annę Cieślak, nie mogli oderwać oczu od jednej rzeczy

Edward Miszczak oraz Anna Cieślak mają duże powody do wspólnej radości, teraz para oczekuje kolejnych szczęśliwych chwil. Kiedy aktorka wystąpiła publicznie, każdy patrzył tylko na jedną rzecz.Edward Miszczak oraz Anna Cieślak mają powody do radości Zbulwersowana Danuta Martyniuk zapłonęła gniewem. Poniżyła byłą synową w najgorszy sposób, cios poniżej pasa Jarosław Jakimowicz nie ma hamulców? Tylko dla osób o mocnych nerwach, aż trudno uwierzyć, co pokazał Właśnie przekazali informację. Od 30 września obowiązuje nowy zakaz, Polacy będą zdruzgotani Ostatnio aktorka uczestniczyła w Narodowym czytaniu Balladyny. Podczas jej wystąpienia, oczy słuchaczy były skupione tylko na jednej rzeczy. Okazał się nią piękny pierścionek z ciemnym kamieniem. Czyżby zaręczynowy? Nikt z pary nie potwierdził tych informacji, ale także ich nie zdementował. Czyżby plotki w końcu okazały się prawdziwe?Edward Miszczak, to wszystkim doskonale znany dyrektor TVN. Jak się okazuje, w jego życiu nastąpiła wielka radość i czas oczekiwania. Na jaw wyszły zdumiewające informacje, z pewnością wielu fanów będzie zupełnie zaskoczonych. Podczas pewnego wystąpienia wszystkie oczy były skierowane na jego młodszą partnerkę, aktorkę Annę Cieślak. Wszystko z powodu jednej rzeczy. Nie mogli oderwać oczu.Już od jakiś czas temu w mediach zrobiło się głośno o nowym związku dyrektora programowego TVN z dużo młodszą aktorką znaną m.in. z serialu Na wspólnej. Teraz w życiu pary w końcu nadszedł czas na rozpoczęcie kolejnego etapu we wspólnym pożyciu. Gratulacje już zaczynają spływać z całej Polski.

edward miszczak
11.09.2020 10:45 Edward Miszczak oświadczył się Annie Cieślak? „Jest oszołomiona szczęściem”

Edward Miszczak wraz ze swoją ukochaną spędzali urlop w malowniczym miejscu we Francji, chcąc odpocząć trochę od medialnego zamieszania. Odkąd informacje o ich związku zostały potwierdzone w kwietniu 2020 roku, stali się jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Między dyrektorem programowym TVN a aktorką zaiskrzyło już w 2019 roku, gdy wpadli na siebie podczas imprezy, która zamykała krakowski festiwal Off Camera. Do ich spotkania miał przyczynić się Piotr Woźniak-Starak.Edward Miszczak i Anna Cieślak to para, która już od dawna wzbudzała wielkie emocje w polskim show-biznesie. Wiele wskazuje na to, że zakochani postanowili przenieść swoją relację na kolejny poziom. W mediach pojawiły się informacje o zaręczynach dyrektora programowego TVN. Ania jest oszołomiona szczęściem, twierdzi źródło portalu Pudelek.pl.