Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Cieślak żegna Bronisława Cieślaka. ,,Z całą moją rodziną dziękujemy Wam za wszystkie ciepłe słowa”
Marta Kulik
Marta Kulik 02.05.2021 14:29

Anna Cieślak żegna Bronisława Cieślaka. ,,Z całą moją rodziną dziękujemy Wam za wszystkie ciepłe słowa”

Anna Cieślak
fot. TRICOLORS/East News

Bronisław Cieślak zmarł 2 maja po ciężkiej chorobie. Aktora żegnają fani i inne gwiazdy. Pożegnalny wpis zamieściła także Anna Cieślak. Z całą moją rodziną dziękujemy Wam za wszystkie ciepłe słowa – napisała gwiazda TVN.

Bratanica zmarłego aktora opublikowała ich wspólne zdjęcie, zamieściła fragment utworu Książki tylko dziecinne czytywać i podziękowała za słowa wsparcia.

Anna Cieślak żegna Bronisława Cieślaka

Pod wpisem aktorki pojawiło się mnóstwo kondolencji i wyrazów współczucia, m.in. od Olafa Lubaszenki.

– Stryjku odpoczywaj w spokoju – dodała Anna Cieślak.

Kilkanaście lat temu aktorzy udzielili Gali wspólnego wywiadu. Okazało się, że Bronisław Cieślak nie chciał pomóc bratanicy w karierze aktorskiej. Wiedział, że to niełatwy zawód.

Rok przed maturą Ania poinformowała mnie o swej życiowej decyzji, że będzie zdawać. Próbowałem jej to wybić z głowy. Jako trochę doświadczony, wiem, że to zawód wysokiego ryzyka. Znałem wielu nieszczęśliwych aktorów, którzy całe życie czekają na wielką rolę i umierają rozgoryczeni. Gdy Ania oblała za pierwszym podejściem, pomyślałem: moje na wierzchu. Ale ona postanowiła zostać w Krakowie, zapisała się na przygotowawcze kursy i dzielnie wytrwała do drugiej próby. Nie chciałem jej pomagać, nie przyłożyłem do jej sukcesu małego palca – mówił.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Aktorka dodała, że gdy była dzieckiem nie wiedziała, że jej wujek jest słynnym aktorem. Rodzice nie pozwalali jej oglądać 07 zgłoś się.

Nigdy nie zapomnę, jak mył samochód pod naszymi oknami, a wszyscy sąsiedzi robili mu zdjęcia z okien – mówiła Gali.

Mimo że Cieślak nie pomagał bratanicy w karierze, wspierał ją w życiowych decyzjach. Mieli bardzo dobry kontakt. Tak w rozmowie z Faktem komentował jej związek ze starszym o 25 lat Edwardem Miszczakiem:

Mam bardzo dobry kontakt z Anią. Szanuję i wspieram wszystkie jej decyzje, traktując je jako suwerenne. Znam Edwarda niemal 100 lat, jeszcze z jego krakowskich czasów, toteż nie jest to dla mnie nowa osoba. To prawy człowiek, więc się nie martwię o Anię. O ich związku dowiedziałem się już jakiś czas temu, więc mnie to nie zaskakuje. Życzę im wszystkiego najlepszego.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Cieslak (@ankacieslak)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram, Gala, Fakt, plotek.pl