Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edward Miszczak oświadczył się Annie Cieślak? „Jest oszołomiona szczęściem”
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 11.09.2020 10:45

Edward Miszczak oświadczył się Annie Cieślak? „Jest oszołomiona szczęściem”

edward miszczak
Fot. Wikimedia PISF – Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak. Fot. Marcin Kułakowski, PISF (flickr) CC BY 2.0, instagram.com/ankacieslak

Edward Miszczak wraz ze swoją ukochaną spędzali urlop w malowniczym miejscu we Francji, chcąc odpocząć trochę od medialnego zamieszania. Odkąd informacje o ich związku zostały potwierdzone w kwietniu 2020 roku, stali się jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Między dyrektorem programowym TVN a aktorką zaiskrzyło już w 2019 roku, gdy wpadli na siebie podczas imprezy, która zamykała krakowski festiwal Off Camera. Do ich spotkania miał przyczynić się Piotr Woźniak-Starak.

Edward Miszczak i Anna Cieślak to para, która już od dawna wzbudzała wielkie emocje w polskim show-biznesie. Wiele wskazuje na to, że zakochani postanowili przenieść swoją relację na kolejny poziom. W mediach pojawiły się informacje o zaręczynach dyrektora programowego TVN. Ania jest oszołomiona szczęściem, twierdzi źródło portalu Pudelek.pl.

Edward Miszczak i Anna Cieślak rozchwytywani przez media

Chociaż media natychmiast zaczęły interesować się tą relacją zarówno Edward Miszczak, jak i jego partnerka niechętnie dzielili się swoim życiem prywatnym z dziennikarzami. Oboje bardzo poważnie traktują swój związek i planują już wspólną przyszłość, jednak fani na próżno czekali na szczegóły. Niektórzy internauci zaczęli pozwalać sobie nawet na złośliwe komentarze.

Jednak Edward Miszczak i Anna Cieślak nie przejmowali się opinią publiczną, nie uważając, że ktokolwiek ma prawo do wchodzenia w ich prywatne życie. Niedawno jednak w mediach pojawiła się bardzo interesująca informacja. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Pudelek.pl wiele wskazuje na to, że dyrektor programowy TVN oświadczył się partnerce podczas wakacji.

  1. Cały świat pogrążony w żalu. Nie żyje wspaniała aktorka, wszyscy widzieliśmy film z jej udziałem
  2. Czołowa gwiazda „Klanu” nie żyje. Scenarzyści planują uśmiercić również jej postać

Edward Miszczak i Anna Cieślak zaręczyli się we Francji?

Według dziennikarzy popularnego portalu Edward Miszczak zaskoczył swoją ukochaną, oświadczając się jej podczas wspólnego urlopu we Francji. Chociaż para już wcześniej miała rozmawiać o tym poważnym kroku, to jednak Anna Cieślak nie spodziewała się, że dojdzie do tego tak szybko.

Edward oświadczył się Ani! Stało się to dosłownie kilka tygodniu temu, podczas urlopu, który wspólnie spędzili we Francji. Edward wszystko zaplanował już wcześniej – przy wybieraniu destynacji miał w głowie, że musi to być bardzo romantyczne miejsce – słowa informatora cytuje Pudelek.pl.

Najwyraźniej Edward Miszczak nie mógł dłużej czekać i postanowił poprosić o rękę swoją wybrankę. Trzeba przyznać, że trudno byłoby wybrać lepsze miejsce. W końcu Francja to kraj miłości – właśnie tam mnóstwo par udaje się w romantyczne podróże.

Ania jest oszołomiona szczęściem. Edward naprawdę ją zaskoczył, mimo że rozmawiali o ślubie. Nie spodziewała się jednak, że tak pięknie i romantycznie wszystko zorganizuje. We Francji spędzili trzy tygodnie, a po powrocie do Polski udali się jeszcze na kilka dni do posiadłości Staraków na Mazurach – czytamy na portalu.

Pozostaje już tylko czekać na informacje o tym, kiedy Edward Miszczak i Anna Cieślak wezmą ślub. Według mediów aktorka całkowicie odmieniła dyrektora programowego TVN, który wcześniej znany był głównie ze swojego pracoholizmu, jak twierdzi Pudelek.pl.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Edward Miszczuk

Edward Miszczak i Anna Cieślak poznali się już w listopadzie 2019 roku podczas imprezy kończącej krakowski festiwal Off Camera.

Na Wspólnej

Wiadomość o tym, że zostali parą, pojawiła się w mediach w kwietniu 2020 roku.

Edward Miszczak
Fot. Wikimedia PISF – Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak. Fot. Marcin Kułakowski, PISF (flickr) CC BY 2.0

Edward Miszczak miał poprosić partnerkę o rękę podczas tegorocznych wakacji we Francji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Porażające nagranie z polskiej szkoły. Ojciec wtargnął do podstawówki, córka błagała, żeby przestał
  2. Polsat przekazał dramatyczne wiadomości. Łodzie zaczęły tonąć, rozbijały się o skały. Wiadomości z zagranicy wprawiają w osłupienie
  3. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
  4. Żona skarżyła się na ogromny ból brzucha. Gdy lekarze podali przyczynę, mąż złożył pozew o rozwód
  5. Dagmara Kaźmierska błaga o pomoc. Trwa dramatyczna walka z czasem
  6. Otworzył słoik z grzybami do obiadu, o mało nie wypaliło mu buzi. Lipcowe zbiory do wyrzucenia przez 1 błąd, teraz ostrzega innych

Źródło: pudelek.pl