Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Cieślak ma powody do radości. Aktorka dostała wymarzoną rolę
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 12.02.2021 22:33

Anna Cieślak ma powody do radości. Aktorka dostała wymarzoną rolę

Anna Cieślak -
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Anna Cieślak bez wątpienia ma niemałe powody do radości. 40-letnia aktorka już zbiera gratulacje nie tylko od kolegów i koleżanek z branży. Takich rewelacji się nie spodziewaliśmy. Okazuje się bowiem, że polska artystka dostała rolę w ukraińskim serialu Kawa z kardamonem. Jak myślicie, sprawdzi się w nowej roli?

O Annie Cieślak w ostatnim czasie było bardzo głośno, jednak nie ze względu na jej talent aktorski. Gwiazda była na ustach wszystkich ze względu na szczepionkę, którą przyjęła poza kolejką. Teraz jednak znów cała uwaga skupiła się na niej, już wkrótce aktorkę będziemy mogli podziwiać w ukraińskiej produkcji.

Anna Cieślak zagra w ukraińskim serialu

Anna Cieślak to polska aktorka, która sławę zyskała dzięki takim produkcjom, jak: Karol. Człowiek, który został papieżem, Dlaczego nie!, Śluby panieńskie, czy Jak żyć?

W ostatnim czasie jednak polska publiczność nie miała zbyt wielu okazji, aby podziwiać ją na wielkim ekranie. Anna Cieślak dostawała mniejsze role, skupiła sie również na dubbingu.

Teraz gwiazda powraca w wielkim stylu. Aktorka dostała rolę w ukraińskim serialu zatytułowanym Kawa z kardamonem, w którym gra Paweł Deląg. W produkcji ma pojawić się również Bartek Kasprzykowski.

Serial Kawa z kardamonem

Serial Kawa z kardamonem to ukraińska produkcja, której akcja toczy się w XIX wieku na Kresach Rzeczypospolitej, m.in. we Lwowie.

Ania zagra w romansie pt. „Kawa z kardamonem”. To kosztowna produkcja kostiumowa. Akcja toczy się w XIX wieku na Kresach Rzeczypospolitej, m.in. we Lwowie. Oprócz niej wśród polskiej części obsady w produkcji udział weźmie Bartek Kasprzykowski – czytamy na stronie pudelek.pl.

Jak przekazuje dalej portal, Anna Cieślak jest niezwykle dumna ze swojego udziału w serialu. Aktorka wzięła udział w castingu on-line i z miejsca spodobała się producentom.

Ania dostała rolę w superprodukcji polsko-ukraińskiej. Przeszła casting online, potem miała rozmowy z reżyserką i producentką. Bardzo spodobała im się jej wrażliwość i talent. Jest dumna, bo nie załatwił jej tego Edward – wyjawiła portalowi Pudelek bliska znajoma aktorki.

My życzymy Ani samych sukcesów zawodowych i niecierpliwością czekamy na pierwszy odcinek z jej udziałem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl