Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska tuż przed porodem przekazała niepokojące informacje. Choroba uderzyła nagle
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.11.2023 21:00

Małgorzata Tomaszewska tuż przed porodem przekazała niepokojące informacje. Choroba uderzyła nagle

Małgorzata Tomaszewska przekazała wieści o chorobie
Małgorzata Tomaszewska przekazała wieści o chorobie, fot. Instagram/@malgorzata_tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska właśnie przekazała dramatyczne wieści. Uwielbiana gospodyni programu “Pytanie na śniadanie” czeka na przyjście na świat swojego ukochanego dziecka. Niestety, w czasie ciąży pojawiły się poważne problemy zdrowotne.

Małgorzata Tomaszewska w końcowych miesiącach ciąży

Popularna prezenterka zaskoczyła wszystkich, gdy niespodziewanie ogłosiła informację o swojej ciąży. Małgorzata Tomaszewska przez długi czas ukrywała szczęśliwą nowinę, aż w końcu pozwoliła powiedzieć o niej na antenie prowadzonego przez nią “Pytania na śniadanie”.

Mimo swojego stanu dziennikarka bardzo chętnie kontynuuje swoją przygodę na planie kultowej śniadaniówki Telewizji Polskiej i pojawia się u boku swojego programowego partnera Aleksandra Sikory. Wszystko dlatego, że sama praca sprawia jej mnóstwo radości, a ona nie narzeka na kłopoty ze swoją ciążą. Teraz jednak gwiazda TVP przekazała smutne wieści na temat swojego stanu zdrowia.

Czarne, krótkie włosy i nogi do nieba. Tak Małgorzata Tomaszewska wyglądała jako nastolatka, szczęka opada Monitoring nagrał, co zrobił ze staruszką w centrum Wrocławia. Aż ciężko na to patrzeć

Małgorzata Tomaszewska po raz kolejny przeżywa ciężki okres

Fani naprawdę zmartwili się na wieść o problemach zdrowotnych prezenterki, zwłaszcza że nie jest to pierwszy raz, gdy Małgorzata Tomaszewska skarży się na gorsze samopoczucie. Ostatni raz na swoim profilu na Instagramie prowadząca “Pytanie na śniadanie” ujawniła dramatyczne kulisy swojego stanu zdrowia.

Wówczas gwiazdę dopadło mocne przeziębienie, przez które nie czuła się najlepiej, a nawet zmagała się z problemami z oddychaniem. Niestety, nie mogła też zażywać leków, dlatego starała się zwalczać swój stan za pomocą domowej medycyny i leczniczego naparu z imbiru. Teraz po raz kolejny przekazała smutne wieści.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Tomaszewska ujawniła, jak leczy swoje przeziębienie. Gwiazda nie czuła się najlepiej.

Małgorzata Tomaszewska zachorowała w ciąży na ciężką chorobę

Okazało się, że przeziębienie to nie koniec zmartwień prezenterki. Teraz ciężarna gwiazda oznajmiła, że zachorowała na ospę wietrzną. Małgorzata Tomaszewska nie ukrywa, że jest przerażona faktem, że złapała kolejną infekcję w czasie ciąży. Całe szczęście najniebezpieczniejsze jest to w trakcie pierwszych 20 tygodni, które dziennikarka ma już dawno za sobą.

Na swoim profilu na Instagramie prowadząca śniadaniówki TVP pokazała, jak znosi ciężką chorobę - niestety nie czuje się dobrze, a jej ciało pokryły liczne krostki i plamy. Gwiazda ostrzegła również swoich fanów przed panującą obecnie plagą zachorowań na tę właśnie chorobę.

Tomaszewska skrin.JPG
instagram.com/malgorzata_tomaszewska