Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tak teraz wygląda Nicole z ostatniego sezonu "Rolnika"
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 05.05.2024 08:05

Tak teraz wygląda Nicole z ostatniego sezonu "Rolnika"

Nicole z "Rolnika"
Fot. Instagram/nicolagaw

Nicole brała udział w poprzedniej edycji programu “Rolnik szuka żony”. To niebywałe, jak zmieniła się od tamtej pory. Pokazała w sieci swoją metamorfozę. Internauci są pod wrażeniem. 

Nicole brała udział w poprzedniej edycji "Rolnik szuka żony"

Program “Rolnik szuka żony” cieszy się sporą popularnością. Dla wielu uczestników show było trampoliną do sławy, a fani nadal żywo interesują się ich życiem. Wśród nich jest Nicole, która brała udział w poprzedniej edycji. 

Kobieta jest aktywna w mediach społecznościowych. Fani programu do tej pory śledzą jej losy, pomimo zakończenia edycji. Teraz Nicole zdecydowała się podzielić w sieci swoją spektakularną metamorfozą. 

Płacz przed samym finałem TzG. Roxie Węgiel przekazała smutne wieści Gulczas swoje obecne życie owiał tajemnicą. Tak odpowiadał na pytanie o pracę

Nicole uwielbia bawić się swoim wyglądem

Nicole uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem i bawić się wizerunkiem. Ostatnio pokazała się na Instagramie w różowych włosach. Niedługo później zaprezentowała się za to w całkowicie naturalnej wersji. Uczestniczka “Rolnika” wykorzystała swoje 5 minut i wraz z najbliższymi wzięła udział w “Familiadzie”. Wówczas Karol Strasburger określił ją jako “gwiazdę telewizji”. Widzowie bardzo polubili Nicole i wielu z nich do tej pory interesuje się jej losami. 

Jak się okazuje, kobieta od dłuższego czasu pracowała nad swoją sylwetką. A teraz podzieliła się w sieci efektami ciężkich treningów. 

Nicole z "Rolnika" prezentuje efekty swojej metamorfozy

Nicole zdecydowała się podzielić w sieci efektami swojej metamorfozy. Kobieta jest nie do poznania. Zmieniła nawet kolor włosów. Rzeczą, która łączy oba zdjęcia, jest jednak założona przez nią sukienka. Dzięki temu widzimy, jak bardzo zmieniła się uczestniczka “Rolnik szuka żony”. Widać, że w ostatnim czasie sporo ćwiczyła, jej ciało jest bowiem zdecydowanie szczuplejsze. 

9 miesięcy dzieli te zdjęcia - podpisała opublikowaną relację Nicole. 

Nicole z
Nicole z "Rolnika"  Fot. Instagram/nicolagaw