Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polskie Wags wyglądają obłędnie. To one kibicują biało-czerwonym
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 14.06.2024 15:05

Polskie Wags wyglądają obłędnie. To one kibicują biało-czerwonym

Polskie WAGs
Fot. EastNews/Beata Zawadzka, KAPiF, instagram.com/juuulencja, instagram.com/olaa_frankowska, instagram.com/paulynaaa_a

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024 rozpoczęły się 14 czerwca meczem Niemców ze Szkocją. Biało-czerwoni stoczą swoją pierwszą batalię na murawie już jutro wieczorem. Członkowie polskiej reprezentacji będą mogli liczyć na wsparcie swoich żon i partnerek, które będą kibicować im na trybunach. To ich najwierniejsze fanki i nieocenione przyjaciółki, a przy tym prawdziwe piękności! Poznajcie lepiej kilka polskich WAGs. Marina i Lewandowska to zaledwie początek.

Najpopularniejsze polskie WAGs

Najbardziej rozpoznawalną polską WAGs jest bez wątpienia Anna Lewandowska, która znana jest dobrze wśród kibiców na całym świecie. Żona Roberta Lewandowskiego w przeszłości uprawiała karate, teraz jest influencerką i trenerką fitness. Para doczekała się dwóch pięknych córek, Klary i Laury, a w tym roku będą obchodzić 11. rocznicę ślubu.

Pochodząca z Ukrainy Marina Łuczenko-Szczęsna wyszła za Wojtka Szczęsnego 8 lat temu. Z zawodu jest piosenkarką, która wydała już 3 solowe płyty, a kilka jej singli trafiło na szczyt listy przebojów. Zakochani mają synka Liama, jednak niedługo ich rodzina powiększy się o dziewczynkę.

Paulina Piątek, choć jest żoną Krzysztofa Piątka, w przeciwieństwie do wyżej przedstawionych WAGs, żyje w cieniu swojego męża. Jest 4 lata starsza od swojego ukochanego, a z wykształcenia jest prawniczką. Ze względu na liczne zmiany klubów i przeprowadzki piłkarza, postanowiła zawiesić swoją karierę zawodową. Para pobrała się w 2019 roku.

Te WAGs nie są tak znane, jak Lewandowska czy Łuczenko. One pozostają w cieniu mężów Zaskakujące, jak ubrana Anna Lewandowska paradowała po stadionie podczas wczorajszego meczu. Buty zwracają uwagę

To one skradły serca piłkarzy z naszej reprezentacji

Piotr Zieliński jest jednym z najlepszych piłkarzy polskiej reprezentacji piłkarskiej. Prywatnie spełnia się jako mąż i tata. Jego żoną jest piękna Laura Zielińska. Para pochodzi z tego samego miasta — Ząbkowic Śląckich, oboje urodzili się w 1994 roku. Zakochani pobrali się w 2019 roku, a dwa lata później powitali na świecie swojego syna, Maksymiliana. Laura ukończyła analitykę medyczną na UM we Wrocławiu, a zawodowo jest fotomodelką.

Jan Bednarek jest 45-krotnym reprezentantem Polski w piłce nożnej. Jego żona Julia jest graficzką komputerową i modelką, jednak obecnie poświęca się opiece nad ich córeczką Lilly. Nie zrezygnowała jednak ze swoich celów — studiuje zaocznie, a jej hobby to fotografia. Co ciekawe, para poznała się przez internet, w 2017 roku zostali parą, a niecałe 5 lat później stanęli na ślubnym kobiercu.

Przemysław Frankowski jest jednym z kluczowych zawodników piłkarskiej reprezentacji. Jego żona Aleksandra to jedna z najpiękniejszych WAGs. Jest obecna na niemal każdym meczu ukochanego i wspiera go na każdym kroku. Małżeństwem są od ponad 5 lat. W tym czasie doczekali się dwóch synów, Jakuba i Franciszka, którzy przyszli na świat kolejno w 2018 i 2021 roku.

ZOBACZ TEŻ: Nikt nie wiedział, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami domu Lewandowskich. Teraz się wydało

Najpiękniejsze partnerki piłkarzy polskiej reprezentacji piłkarskiej

Na Euro 2024 Polacy pokładają wielkie nadzieje w Jakubie Kiwiorze, który jest ważnym ogniwem reprezentacji. Prywatnie jest szczęśliwy u boku zjawiskowo pięknej Claudii. Choć piłkarz jest młodszy od swojej partnerki o 7 lat, różnica wieku nie przeszkadza parze w budowaniu trwałej i szczęśliwej relacji. Para pobrała się rok temu. Ukochana Kiwiora jest dla niego ogromnym wsparciem, a jednocześnie kontynuuje własną karierę jako tancerka twerku. Ma na swoim koncie liczne osiągnięcia w tej dziedzinie.

Nieco ponad miesiąc temu Sebastian Szymański zasmucił wszystkie swoje fanki, ponieważ ujawnił, że jest w związku. W dniu swoich 25. urodzin piłkarz po raz pierwszy opublikował zdjęcie ze swoją dziewczyną, Darią, która jest fotomodelką. Para jest ze sobą od 2 lat.

Jedną z najbardziej obiecujących zawodników polskiej reprezentacji piłkarskiej jest Nicola Zalewski. 22-letni sportowiec jest związany z dwa lata starszą od siebie Nicolą Luzardi, która z pochodzenia jest Włoszką. Dziewczyna zawodowo trenuje taniec, a na Instagramie robi furorę jako fotomodelka.