Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Taco Hemingway ze sceny wspomniał o Idze Lis. To nie było łatwe wyznanie
Julia Bogucka
Julia Bogucka 23.06.2024 13:28

Taco Hemingway ze sceny wspomniał o Idze Lis. To nie było łatwe wyznanie

Iga Lis, Taco Hemingway
Fot. koncertynamapie/TikTok, iga_lis/Instagram

Taco Hemingway jest pierwszym raperem, który wyprzedał Stadion Narodowy. Wczoraj odbył się historyczny koncert, podczas którego ze sceny padły bardzo ważne słowa. Filip Szcześniak otworzył się przed fanami, wspomniał również o swojej partnerce Idze Lis.

Iga Lis jest w związku ze słynnym raperem

O związku Taco Hemingwaya z córką sławnego publicysty nie wiemy zbyt wiele. Niemal 24-letnia celebrytka spotyka się ze starszym o dekadę raperem od 2018 roku, co oznacza, że w chwili rozpoczęcia relacji miała zaledwie 18 lat. Oficjalnie dowiedzieliśmy się o tym dopiero rok później, a od dłuższego czasu fani zastanawiają się, kiedy para wejdzie na kolejny etap swojego związku.

Para skrzętnie ukrywa jakiekolwiek szczegóły swojej relacji, dlatego każda wzmianka potwierdzająca, że wciąż układa się między nimi dobrze, jest dla odbiorców na wagę złota. Niektórych wzmianek można doszukiwać się w tekście utworów rapera, które przecież w dużej mierze dotyczą jego życia. Podczas jednego z koncertów Taco Hemingwaya ze sceny padły ważne słowa.

Zostali ojcami w późnym wieku. Nie tylko Strasburger, lista zaskakuje Czarnek dostał ogromną podobiznę za “Dzbana roku”. Pokazał, co z nią zrobił

Taco Hemingway wyprzedał cały Stadion Narodowy

Raper jest pierwszym przedstawicielem swojego gatunku muzycznego, któremu udało się sprzedać wszystkie bilety na koncert na Stadionie Narodowym. Wcześniej udało się to tylko Dawidowi Podsiadło oraz Sanah. Najnowsza płyta twórcy „1-800-OŚWIECENIE” pokryła się platyną już dłuższy czas temu, co tylko potwierdza popularność Taco Hemingwaya, a dokładniej Filipa Szcześniaka. Koncert odbył się wczoraj, a najwierniejsi fani czekali przed stadionem od świtu.

akpa20190610_pol_izra_mp_8074.jpg
Fot. AKPA

Spotkanie na PGE Narodowym było ostatnim z bieżącej trasy koncertowej rapera. Na scenie nie zabrakło gości takich jak Daria Zawiałow czy Bedoes 2115. Na odwiedzających czekała jeszcze jedna niespodzianka, bowiem Taco Hemingway połączył się na żywo z Dawidem Podsiadło, który w tym samym czasie grał koncert w Chorzowie.

ZOBACZ TEŻ: Tego zdjęcia rodziny królewskiej nikt nie mógł się spodziewać. Krąży po sieci

Taco Hemingway zwrócił się ze sceny do Igi Lis

W pewnym momencie koncertu raper postanowił powiedzieć słowa, na które z pewnością czekało wielu fanów jego związku z Igą Lis. Jasne jest, że Taco Hemingway pilnuje swojej prywatności, rzadko udziela wywiadów, a więcej o jego życiu dowiadujemy się przede wszystkim z tekstów utworów. Tym razem jednak twórca zdecydował się na nieco szczerości. Opowiedział o swoich zmaganiach z depresją. Filip Szcześniak opisał, jak spał po kilkanaście godzin w ciągu doby i nie miał siły na zrobienie czegokolwiek. Po raz pierwszy w życiu postanowił podzielić się swoimi problemami z bliskimi.

Zawsze powiedzcie to swoim ludziom, jak macie depresję. Błagam was, bo to naprawdę coś, co wykańcza. Nikomu się tego nie powie, bo się myśli, że nie chcesz kogoś ku*wa stresować, ale ludzie, którzy są wokół ciebie, chcą to usłyszeć. Chcą wiedzieć, co się dzieje. Błagam was, bo ja całe życie sam to trzymałem wszystko w sobie, czasami coś napisałem w studio. Teraz to powiedziałem i wszyscy się mną zaopiekowali i rodzice i Iga i siostra. Wszyscy i przyjaciele [...] Kocham was wszystkich i pamiętajcie, nie bądźcie z tym nigdy sami, proszę was, nie warto - mówił ze sceny.

@derwi1337 Odpowiadanie użytkownikowi @derwix Kto by się tego spodziewał? Dbajcie o siebie mordki #tacohemingway #taco #oki #otsochodzi #warszawa #dc #dlaciebie ♬ dźwięk oryginalny - derwix