Lifestyle.Lelum.pl > Programy > DDTVN: Jędrzejak aż wrzasnął na rozmówczynię. Staruszka zaczęła mówić o TVP
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 21.06.2024 14:33

DDTVN: Jędrzejak aż wrzasnął na rozmówczynię. Staruszka zaczęła mówić o TVP

Bartłomiej Jędrzejak
Fot. kadr z programu "Dzień Dobry TVN", sezon 68, odc. 1179 player.pl

Dziennikarze programu “Dzień Dobry TVN” spełnili marzenie Domu Seniora w Kotuniu i odwiedzili ośrodek. Seniorzy mieli okazję, by zaprezentować się na wizji, a kilka krótkich wywiadów przeprowadził z nimi Bartłomiej Jędrzejak. Jednak podczas rozmowy z jedną z emerytek nagle doszło do wpadki! Staruszka zaczęła mówić o konkurencyjnej stacji.

Wpadki są nieodłącznym elementem programów na żywo

Programy emitowane na żywo charakteryzują się tym, że często w trakcie ich trwania dochodzi do wpadek. Wystarczy chwila nieuwagi dziennikarza, złośliwość rzeczy martwych, czyli awaria sprzętu, a czasem nieostrożność ze strony gości show, by o wydarzeniach, które miały miejsce na antenie, zaczęła mówić cała Polska. Tak było w ostatnim czasie choćby w przypadku Katarzyny Burzyńskiej, której podczas emisji “Pytania na Śniadanie” nagle wypadły zęby, czy gdy reporterka programu “Dzień Dobry TVN” nagle straciła łączność ze studiem i nie mogła dokończyć prognozy pogody.

Tym razem miało miejsce podobne zdarzenie, jednak przez emocjonalną reakcję dziennikarza, Bartłomieja Jędrzejaka, wszyscy widzowie zwrócili na nie szczególną uwagę. Co wydarzyło się w śniadaniówce TVN, iż prowadzący aż krzyknął na swoją rozmówczynię?

Agnieszka Woźniak-Starak dysponuje ogromnym majątkiem. Jest na liście najbogatszych w Polsce Dzień Dobry TVN bez Wellman. U boku Prokopa już jest ktoś inny

"Dzień Dobry TVN" gościło w Domu Seniora

W środę 19 czerwca ekipa “Dzień Dobry TVN” udała się Kotunia, gdzie gościła w Domu Seniora. Okazało się, że tamtejsi emeryci wysłali do redakcji list, że codziennie oglądają program i w związku z tym zapraszają na kawę. Dziennikarze nie mogli odmówić sympatycznym staruszkom, więc postanowili ich odwiedzić i przedstawić na antenie. 

Każdy senior to osobna historia – zauważył Bartłomiej Jędrzejak, przeprowadzając rozmowy z kolejnymi osobami.

Nikt z widzów nie podejrzewał, że ten poruszający i ciepły materiał zakończy się gigantyczną wpadką. Dziennikarz przeprowadził krótki wywiad ze staruszką, której odpowiedź przed kamerami całkowicie go zaskoczyła. Musiał szybko zareagować, ponieważ widzowie oglądali program na żywo!

Bartłomiej Jędrzejak (1).jpg
Fot. kadr z programu "Dzień Dobry TVN", sezon 68, odc. 1179 player.pl

ZOBACZ TEŻ: To dlatego Rozenek nie ochrzciła najmłodszego syna. Ostre słowa o Kościele

"Dzień Dobry TVN": Doszło do wpadki na wizji. Jędrzejak nie wytrzymał!

Widać było, że dziennikarz “Dzień Dobry TVN” znalazł z seniorami wspólny język. Uprzejmie ich zagadywał i przeprowadzał krótkie wywiady do kamery. 

Pani Janeczka wczoraj 74 lata skończyła. Bardzo energetyczna, a teraz lekki stresik – zagadnął jedną z mieszkanek Domu Seniora.

Kobieta bardzo szybko pokonała stres i zaczęła o sobie opowiadać:

 Jestem pełna radości, aktywna, uczęszczam do domu seniora.

Rozmowa przebiegała bardzo gładko do momentu, w którym Jędrzejak postanowił zapytać, co staruszce najbardziej podoba się w “Dzień Dobry TVN” i jaki segment lubi w nim oglądać.

“Pytanie na Śniadanie” – odparła z uśmiechem.

Zaskoczony i zestresowany dziennikarz bardzo szybko wyprowadził ją z błędu. 

Gdzie?! Jakie "Pytanie na śniadanie", to "Dzień dobry TVN" – powiedział podniesionym głosem.

Po chwili zakończył wywiad z seniorką, jednak widzowie prędko nie zapomną mu tej wpadki, o której już jest głośno w sieci!

@osiemtrzy.pl Wpadka na żywo w Dzień Dobry TVN. Czy seniorka woli Pytanie na śniadanie w TVP? @Dzień Dobry TVN @Pytanie Na Śniadanie #wpadka #wpadkanazywo ♬ dźwięk oryginalny - osiemtrzy