Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Luksusowy butik Kaźmierskiej został zniszczony? Widok zwala z nóg
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.05.2024 10:43

Luksusowy butik Kaźmierskiej został zniszczony? Widok zwala z nóg

Dagmara Kaźmierska
fot. AKPA

Nie milkną głosy wokół Dagmary Kaźmierskiej i jej kryminalnej przeszłości. Niedawno na jaw wyszły nowe fakty, dotyczące przestępstw popełnionych przez gwiazdę. Co w takim wypadku z jej aktualnymi biznesami? Królowa życia poczyniła już pewne kroki.

Nowe fakty na temat kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej

Informacja o tym, co wydarzyło się przed laty w agencji towarzyskiej “Heidi”, której właścicielką była Dagmara Kaźmierska, wstrząsnęło całą Polską. Gwiazda reality show nigdy nie ukrywała, że w przeszłości popełniła kilka grzechów, a nawet wydała książkę, w której opisała, jak wygląda więzienne życie.

Teraz jednak dziennikarze portalu Goniec.pl dotarli do wieści, według których Dagmara Kaźmierska miała zlecić swoim pracownikom gwałt na nieposłusznej podwładnej - 24-letniej Marysi. Wiadomość o tym incydencie sprawiła, że królowa życia szybko zaczęła tracić sympatyków i kontrakty.

Dagmara Kaźmierska
Nowe fakty na temat kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Nowe fakty na temat kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, fot. KAPIF
Sparodiował "Hotel Paradise" i "Love Island". Film już jest hitem Przyjaciel Kaźmierskiej szybko uciął temat. "To byłeś ty?"

Dagmara Kaźmierska znika z show-biznesu

Krótko po ogłoszeniu nowych faktów na temat kryminalnej przeszłości królowej życia kolejne stacje telewizyjne zaczęły zrywać z nią swoje dotychczasowe współprace. Pierwszy był Polsat, który nie tylko zaznaczył, że Dagmara Kaźmierska nie pojawi się w finałowym odcinku “Tańca z Gwiazdami”, ale też usunął program, w którym blondynka wraz z przyjacielem i synem szuka upragnionej miłości.

Zaraz za nim ruszył TVN. Niedługo później z jego platformy internetowej Player.pl zniknęły wszystkie odcinki “Królowych życia” z udziałem gwiazdy. Wygląda jednak na to, że to nie koniec. Z powodu najnowszych doniesień uczestniczka “Tańca z Gwiazdami” musi nie tylko zniknąć z mediów, ale też zakończyć swoje biznesy. Wiemy, jak obecnie wygląda jej sytuacja.

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska znika z show-biznesu, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska znika z show-biznesu, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Przykre wyznanie Artura Barcisia. Koniec kariery coraz bliżej?

Co dalej z biznesami Dagmary Kaźmierskiej?

W związku z ogromną popularnością Dagmara Kaźmierska zajmowała się również kilkoma biznesami, które nie były powiązane ze światem polskiego show-biznesu. Przykładem może być jej luksusowy butik “Queen D”, który mieści się w Kudowie-Zdroju. Teraz jednak dziennikarze “Faktu” postanowili sprawdzić, jak obecnie wygląda to miejsce.

Okazało się, że lokal jest aktualnie zamknięte, a wejście do niego zamazano żółtą farbą. Dodatkowo zasunięto wszystkie rolety w oknach w taki sposób, że nie można zauważyć, co znajduje się w środku. Wiadomo również, że ostatni post, związany z działalnością sklepu zamieszczono w social mediach 14 kwietnia 2024 roku, jednak firma wciąż jest dostępna online.

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Co dalej z biznesami Dagmary Kaźmierskiej?, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska: jak zarabia, skąd ma pieniądze, interesy i biznesy w Egipcie
Co dalej z biznesami Dagmary Kaźmierskiej?, fot. KAPIF