Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Janachowska wprowadziła się do męża-milionera po kilku randkach
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 20.04.2024 18:58

Janachowska wprowadziła się do męża-milionera po kilku randkach

Izabela Janachowska z mężem
Fot. KAPiF

Izabela Janachowska tworzy szczęśliwy związek z o 27 lat starszym Krzysztofem Jabłońskim. Teraz zdradziła, po jakim czasie wprowadziła się do willi męża. Opowiedziała całą historię, która za tym stała. Romantycznie?

Izabela Janachowska cieszy się dużym zainteresowaniem fanów i mediów

Izabela Janachowska pierwsze kroki w show biznesie stawiała jako tancerka. Występowała w tanecznym hicie, programie “Taniec z Gwiazdami”, gdzie była partnerką m.in. Radosława Majdana czy Przemysława Salety. Z kolei obecnie jest nie tylko osobowością telewizyjną, lecz także youtuberką.

Obecnie gwiazda najbardziej aktywnie działa w branży ślubnej. Prowadzi kanał “Wedding Dream – Izabela Janachowska”, gdzie publikuje wywiady z gwiazdami oraz opowiada o nowościach w branży ślubnej. Sama jest szczęśliwą żoną. Teraz na swoim koncie na TikToku ujawniła, po jakim czasie zdecydowała się wprowadzić do willi obecnego męża.

Izabela Janachowska w żałobie. Ma tylko jedną prośbę. Wstrząsające wieści, to jedna z największych strat w życiu Izabela Janachowska odejdzie z Polsatu? Pojawiły się doniesienia

Po jakim czasie Janachowska wprowadziła się do męża?

Izabela Janachowska poślubiła swojego obecnego męża, Krzysztofa Jabłońskiego w 2014 roku. Przedsiębiorca jest sporo starszy od ukochanej, mimo to tworzą zgrany duet. Para pięć lat po ślubie powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Influencerka opublikowała w mediach społecznościowych wideo, na którym opowiedziała, po jakim czasie zdecydowała się wprowadzić do męża. Okazało się, że nastąpiło to bardzo szybko. Janachowska u obecnego partnera zamieszkała po około trzech tygodniach. Krzysztof Jabłoński miał dość odwożenia jej do domu, dlatego szybko zaproponował, aby zamieszkali razem.

Chyba po jakichś dwóch tygodniach od poznania (…) powiedział, że on ma dosyć odwożenia mnie do domu i żebym może po prostu tu zamieszkała. Byłam w szoku - zdradziła Izabela Janachowska.

Następnie prezenterka wyjaśniła, że mimo że nie podjęła jeszcze decyzji o przeprowadzce, mąż zamówił jej ekipę transportową. 

Dwa dni później zapytał się mnie, czy się zastanowiłam, a ja mówię “nie, nie zastanowiłam się”. A on “a to szkoda, bo jutro będzie ekipa Cię przeprowadzała”. No i ekipa zaczęła mnie przeprowadzać - opowiadała prezenterka. 

Fani komentują wyznanie Janachowskiej

Pod opublikowanym przez Izabelę Janachowską nagraniem głos zabrali jej fani. Niektórzy podzielili się swoimi doświadczeniami, inni nie potrafili się powstrzymać przed drobnymi złośliwościami.

  • Mi po dwóch tygodniach znajomości się oświadczył, jesteśmy już 21 lat ze sobą.
  • Tak nie chciała, tak się broniła, a remont od razu.
  • Niewiarygodne dla mnie po 3 tygodniach mieszkać razem!
  • Patrzcie, jak się trafi na odpowiednią osobę, to nie jest istotne, ile jest się razem.
Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński
Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński Fot. AKPA