Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest ukochany Michała Kassina? Mają wspólną pasję i boskie ciała
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 11.05.2024 14:16

Kim jest ukochany Michała Kassina? Mają wspólną pasję i boskie ciała

Michał Kassin, Roksana Węgiel
Fot. AKPA, instagram.com/michalkassin

Roksana Węgiel i Michał Kassin podbili serca widzów “Tańca z Gwiazdami”. Dzięki ich głosom parze udało się dotrzeć aż do finału tanecznej rywalizacji. Ostatecznie zajęli 2. miejsce na podium, jednak to nie oznacza, że stracili poparcie publiczności — wręcz przeciwnie, fani aktywnie śledzą ich media społecznościowe, ciekawi, co dzieje się w ich życiach prywatnych. Świadomy tego tancerz właśnie opublikował zaskakujący post, przy pomocy którego dokonał coming outu. Jego sympatią okazał się inny popularny artysta!

Michał Kassin podbił parkiet w "Tańcu z Gwiazdami"

“Taniec z Gwiazdami” powrócił na antenę Polsatu po 2 latach przerwy, w odświeżonej formie. Zmianie uległo kilka zasad tanecznej rywalizacji, skład jury, a także artystów, którzy zostali sparowani ze sławami w rolach ich mentorów. W związku z tym Roksana Wegiel została połączona w duet z charyzmatycznym, niezwykle utalentowanym Michałem Kassinem. Mężczyzna w wielkim stylu zaliczył debiut na szklanym ekranie, zdobywając sympatię publiczności oraz widzów przed telewizorami.

Zarówno tancerz, jak i wokalistka, nienagannie zaprezentowali się na parkiecie. W tanecznym show zachwycili dopracowanymi, spektakularnymi choreografiami, które stały na bardzo wysokim poziomie. Jednak tym, co od razu przykuło uwagę widzów, była relacja pomiędzy Roxie a Kassinem, która już od samego początku przybrała charakter przyjacielski. Para świetnie się ze sobą dogadywała, co było widoczne w zgraniu podczas tańca. Widzowie docenili ten fakt, dlatego piosenkarce udało się dotrzeć aż do finału. Tam, niewielką różnicą głosów, przegrała z Anitą Sokołowską.

Michał Kassin, Roksana Węgiel (1).jpg
Fot. KAPiF
Taneczny partner Roxie Węgiel zaskoczył wszystkich. W końcu pokazał ukochanego Hakiel jednak nie odcina się od Kaźmierskiej? To było najcięższe we współpracy

Michał Kassin dokonał coming outu

Widzowie “Tańca z Gwiazdami” wciąż bardzo aktywnie obserwują swoich faworytów w mediach społecznościowych, mimo iż finał tanecznej rywalizacji odbył się niemal tydzień temu. Internauci zdążyli jednak przywiązać się do uczestników i ich partnerów. Wielu z nich jest bardzo ciekawych, co dzieje się w ich życiach na co dzień. Michał Kassin właśnie postanowił uchylić rąbka tajemnicy i rozwinął temat swojej sympatii, który był poruszony jeszcze niedawno, w odcinkach programu. Najnowszym wpisem na Instagramie potwierdził, że jest w związku.

 Jestem aktualnie przeszczęśliwy i się tego nie wstydzę, piszę to, żeby nie musieć już nic przed nikim udawać, bo życie w prawdzie i w zgodzie ze samym sobą jest najpiękniejsze – napisał tancerz.

Do posta dołączył filmik, na którym uwiecznił wiele uroczych momentów, które dzielił ze swoim ukochanym — Jakubem Prusem. Kim jest mężczyzna, a także jaka pasja połączyła go z Kassinem? Ujawniamy poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Michał Danilczuk wprost o swojej orientacji. Pożegnał swoją wieloletnią miłość

Kim jest partner Michała Kassina? Mężczyźni mają wiele wspólnego

Jakub Prus, podobnie jak Michał Kassin, jest zawodowym tancerzem, który już od wielu lat poświęca się tej artystycznej dyscyplinie. Jest wielokrotnym mistrzem świata, Europy i Polski federacji IDO w stylach modern, jazz i taniec klasyczny. Wiadomo, że jest absolwentem warszawskiej Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej, a także brał udział w 6. edycji programu "You Can Dance. Po prostu tańcz". Co ciekawe, widzowie mogli go zobaczyć również w “Tańcu z Gwiazdami”, gdzie pełnił rolę choreografa, pomagając gwiazdom w przygotowaniach do występów. Tancerz nawet osobiście zabłysnął na parkiecie, asystując Anicie Sokołowskiej i Jackowi Jaschke, gdy tańczyli freestyle w finale.

Wygląda na to, że to właśnie wspólna praca przy programie oraz pasja do tańca połączyły mężczyznę z partnerem Roxie Węgiel. Jakiś czas temu zdradził on na swoim Instagramie:

Program przyniósł mi coś zdecydowanie więcej - coś czego nawet nie mógłbym sobie wymarzyć… Powiem Wam o tym w odpowiednim czasie.

Wszystko wskazuje na to, że chodziło właśnie o związek z Kassinem. Obaj mężczyźni otrzymali na swoich profilach w mediach społecznościowych ogrom wsparcia i pozytywnych komentarzy. Trzeba przyznać, że pięknie ze sobą wyglądają, szczególnie że każdy z nich z osobna zachwyca wyglądem greckiego boga!