Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Show Kazmierskiej zastąpione. Teraz obejrzymy inny serial
Julia Bogucka
Julia Bogucka 05.05.2024 17:00

Show Kazmierskiej zastąpione. Teraz obejrzymy inny serial

Dagmara Kaźmierska, Polsat
Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News, AKPA

Dagmara Kaźmierska została wymazana z ramówki Polsatu krótko po tym, jak światło dzienne ujrzał reportaż portalu “Goniec". Dziurę, która powstała w programie, trzeba było czymś zastąpić. Wybór serialu, który obejrzeliśmy w ostatnią sobotę, mógł wywołać uśmiech na twarzy.

Dagmara Kaźmierska wymazana z ramówki Polsatu

To pokłosie głośnego reportażu opublikowanego na portalu “Goniec”. Dziennikarze dotarli do akt sprawy, za którą celebrytka odbyła karę więzienia. Choć została skazana na trzy lata, zakład karny opuściła już po czternastu miesiącach. Ujawnienie szczegółów jej przestępczej działalności sprawiło, że została ukarana po raz drugi. Chodzi przede wszystkim o historię Marysi, którą Dagmara Kaźmierska ukarała gwałtem za ucieczkę.

KAPIF_oryginal_K1031997F.jpg
Fot. KAPiF

Po opublikowaniu reportażu media, z którymi do niedawna współpracowała celebrytka, zareagowały niemal natychmiast. Polsat usunął ze swojej ramówki program “Dagmara szuka męża”, wyemitowane już odcinki zniknęły z platformy streamingowej. Podobny los spotkał “Królowe życia” stacji TTV, dzięki którym o celebrytce usłyszała całą Polska. Równocześnie dziennikarze obecni w studio, w którym powstaje format “Taniec z Gwiazdami” otrzymali zakaz zadawania pytań dotyczących Dagmary Kaźmierskiej i wspomnianego reportażu.

Kaźmierska nie pojawi się w finale TzG? Ma lepsze zajęcia Syn Kaźmierskiej pokazał zdjęcie, w tle widać Dagmarę. Aż trudno uwierzyć

Tak Dagmara Kaźmierska reaguje na koniec kariery

Tymczasem celebrytka wraz z synem wyjechała do Egiptu, czyli miejsca, które od lat nazywa swoim drugim domem. Podczas rajskich wakacji oddaje się wielu rozrywkom, takim jak pływanie w basenie, picie tradycyjnej arabskiej herbaty oraz podróże meleksem. Jedną z przejażdżek Conan uwiecznił i udostępnił na swoim kanale w serwisie YouTube, a zachowanie obojga zdradziło, co sądzą o medialnej aferze wywołanej przez reportaż.

Gdy spotkali na swojej drodze grupkę polskich turystów, Dagmara Kaźmierska nie mogła się powstrzymać od polecenia jej odwiedzin w jednym ze swoich ulubionych miejsc w Egipcie. W odpowiedzi na to zdarzenie syn celebrytki nazwał ją “naganiaczką”. Ta zareagowała na to śmiechem.

- Ty jak naganiaczka mówisz

- Już od naganiaczki to lepiej o matce nie mów […] Conanek, bo zaraz ludzie będą źle kojarzyć - odpowiedziała Dagmara Kaźmierska.

W dalszej części nagrania było jeszcze weselej. Niesławna “Królowa życia” postanowiła odnieść się do afery medialnej, która rozgrywa się w tym momencie w Polsce. W pewnym momencie z jej ust padł żart:

Conańciu, tak ci chciałam tylko powiedzieć, że nie wiadomo, czy mamusia nie zmieni profesji, bo jak na razie kariera telewizyjna utknęła w martwym punkcie - zaśmiała się.

ZOBACZ TEŻ: Kaźmierska z synem opuściła kontynent. Tam spędzi najbliższe dni

To obejrzą Polacy zamiast programu Dagmary Kaźmierskiej

W tym samym czasie Polsat musiał zastanowić się, czym zapełnić dziurę w ramówce, która powstała po usunięciu z niej programu “Dagmara szuka męża”. Przypomnijmy, że stacja stanowczo odcina się do celebrytki, a w odpowiedzi na pytania związane z zakazem poruszania jej tematu w “Tańcu z Gwiazdami” jej rzecznik odpowiedział:

My nie mamy już na naszych antenach programów o Dagmarze Kaźmierskiej, a jeśli inne media chcą ją nadal promować, to oczywiście jest to ich decyzja - mówił portalowi “Wirtualne Media” Tomasz Matwiejczuk.

akpa20230912_dagmara_k_lt_9822.jpg
Fot. AKPA

Decyzja stacji może pełnić funkcję pewnego rodzaju prztyczka w stronę Dagmary Kaźmierskiej. W obliczu afery dotyczącej jej przestępczej przeszłości serial, który zastąpił ją w Polsacie, wywołuje uśmiech na twarzy. Okazuje się, że w sobotę zamiast programu “Dagmara szuka męża” wyemitowano… “Gliniarzy”.