Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Waldemar z “Rolnika” wygadał się o mieszkaniu z Dorotą
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.02.2024 22:23

Waldemar z “Rolnika” wygadał się o mieszkaniu z Dorotą

Waldemar, Dorota "Rolnik szuka żony"
Waldemar wygadał się o zamieszkaniu z Dorotą. Fot. instagram.com/c5waldi_passion_farmer

Waldemar i Dorota są parą, która budzi zdecydowanie najwięcej emocji wśród widzów programu “Rolnik szuka żony”. Jeszcze niedawno mówiło się o kryzysie w ich związku, teraz rolnik wygadał się na temat wspólnego mieszkania. Choć ostatnio Dorota zdradziła, że nie jest to możliwe, Waldemar postanowił rzucić na całą sprawę więcej światła. Takich wieści nie spodziewali się nawet najwięksi fani!

"Rolnik szuka żony": Waldemar i Dorota związali się po zakończeniu programu

Waldemar zapisał się na łamach 10. edycji programu “Rolnik szuka żony” jako jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci. O jego względy konkurowały Ewa, Dorota oraz Anna, i choć Waldemar wybrał pierwszą z nich na swoją partnerkę, jego historia miłosna potoczyła się zupełnie inaczej, niż przypuszczali widzowie. Niedługo po zakończeniu emisji show okazało się, że Ewa zakończyła relację z Waldkiem, a on związał się z Dorotą, którą wcześniej odprawił ze swojego gospodarstwa. 

Widzowie mieli do rolnika sporo zastrzeżeń, po tym, jak zaprezentował się w programie, spora rzesza osób śledzi jego poczynania w sieci. Internauci są ciekawi, jak potoczy się jego relacja z Dorotą, choć nie można powiedzieć, że wszyscy życzą parze szczęścia. W ostatnim czasie gruchnęły plotki, jakoby w ich związku miał pojawić się kryzys. Co na to wszystko Waldemar?

Koniec miłości z Dorotą? Waldek w końcu odpowiedział Waldemar z "Rolnik szuka żony" sam na imprezie. Dorota wyjawiła powód

"Rolnik szuka żony": Jak układa się w związku Waldemara i Doroty?

Po tym, jak Waldemar i Dorota ogłosili, że są razem, zaczęli aktywnie udzielać się w mediach społecznościowych. To właśnie tam jakiś czas temu kobieta zorganizowała serię pytań i odpowiedzi, z której wynikło, że para nie zamieszkała się na wspólne zamieszkanie. Dorota ujawniła, że to z powodu wielu rodzinnych spraw, które zatrzymują ją w rodzinnym Szczecinie. I mimo iż podkreśliła, że widują się regularnie, internauci zaczęli snuć rozmaite teorie na temat ich relacji.

W ostatnim czasie fani programu “Rolnik szuka żony”, którzy śledzą poczynania Doroty i Waldemara w sieci, zauważyli, że par przestała publikować wspólne zdjęcia. Ponadto rolnik nie zabrał swojej ukochanej na imprezę integracyjną programów “Rolnik szuka żony”, “Sanatorium miłości” i “The Voice Senior”. Z uwagi na te rewelacje, pewien internauta postanowił zapytać rolnika wprost, czy jego uczucie zakończyło się. Co na to Waldemar?

Wielu hejterów nam tego życzy, ale zdziwię tych pasożytów. Nie liczcie na to – oświadczył krótko na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Waldemar z "Rolnika" już układa życie Dorocie? Ma plan

"Rolnik szuka żony": Waldemar szczerze o zamieszkaniu z Dorotą

Choć Waldemar i Dorota udowodnili, że łączy ich silne uczucie, to w rzeczywistości dzieli ich od siebie aż 300 kilometrów. Kobieta mieszka razem ze swoim synkiem w Szczecinie, natomiast rolnik zamieszkuje w niewielkiej miejscowości pod Pakością w woj. Kujawsko-Pomorskiem. Para stara się snuć wspólne plany na przyszłość, choć ich fani martwią się, czy odległość, która ich dzieli, nie okaże się decydującą próbą ich relacji. To właśnie z tego powodu nieustannie wypytują, kiedy zamierzają zamieszkać razem.

16 lutego Waldemar z “Rolnik szuka żony” uraczył swoich fanów na Instagramie transmisją na żywo, podczas której odpowiadał na ich pytania. Gdy po raz kolejny padło to na temat zamieszkania z Dorotą, postanowił raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości. Dokładnie określił termin, kiedy zamierzają razem zamieszkać:

Plany na zamieszkanie wspólne? Koniec czerwca – zdradził rolnik.

Projekt bez nazwy - 2024-02-16T222215.646.png
Waldemar wygadał się o zamieszkaniu z Dorotą. Fot. instagram.com/bully_b33
Projekt bez nazwy - 2024-02-16T222303.522.png
Waldemar wygadał się o zamieszkaniu z Dorotą. Fot. instagram.com/c5waldi_passion_farmer
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?