Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rolnik szuka żony: Za co płaci TVP? Była uczestniczka zdradziła wszystko
Julia Bogucka
Julia Bogucka 10.04.2024 10:44

Rolnik szuka żony: Za co płaci TVP? Była uczestniczka zdradziła wszystko

Adrianna i Michał z "Rolnik szuka żony", logo TVP
Fot. "Rolnik szuka żony" s. 9 odc. 10/TVP, Wojciech Olkusnik/East News

“Rolnik szuka żony” wraca z jedenastym sezonem. W Niedzielę Wielkanocną poznaliśmy nowych kandydatów i kandydatki, którzy poszukują miłości swojego życia. Z tej okazji jedna z byłych uczestniczek postanowiła odpowiedzieć na nurtujące widzów pytania. Niektóre z nich dotyczyły wrażliwych kwestii.

Zbliża się kolejny sezon programu "Rolnik szuka żony"

Za nami już dziesięć edycji formatu, w którym właściciele i właścicielki gospodarstw z całej Polski poszukują miłości swojego życia. Dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony" wiele par miało szansę się poznać i rozwinąć swoje uczucie już poza kamerami. Ze związków nawiązanych na antenie TVP urodziły się również dzieci. Rodzicami zostali między innymi Anna i Grzegorz Bardowscy, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, a na rozwiązanie czekają jeszcze Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski.

W Niedzielę Wielkanocną wyemitowano tak zwany odcinek “zerowy” zbliżającej się, jedenastej edycji programu “Rolnik szuka żony”. Była to okazja do poznania nowych uczestników oraz ich historii. Dodatkowo ta odsłona formatu pełni również funkcję zaproszenia widzów do wysłania listów do wybranych właścicieli i właścicielek gospodarstw. Pięcioro rolników lub rolniczek, którzy otrzymają największą liczbę wiadomości, wystąpi w kolejnych odcinkach, które obejrzymy jesienią.

Rolnik szuka żony: widzowie komentują nowego uczestnika Józef z "Sanatorium miłości" padł na kolana przed piękną rolniczką?

Adrianna wystąpiła w 9. edycji programu "Rolnik szuka żony"

Poznanie nowych uczestników popularnego formatu telewizyjnej “Jedynki” jest kolejną okazją do przypomnienia sobie osób, które pojawiły się w poprzednich jego odsłonach. Jedną z bohaterek, która wzięła udział w 9. sezonie programu “Rolnik szuka żony” jest Adrianna Tyszka, która skradła serce Michała, rolnika pochodzącego z Podlasia. Para po zakończeniu emisji wzięła ślub, a świeżo upieczona żona przez pewien czas zajmowała się działalnością w mediach społecznościowych.

adrianna i michał.png
Fot. “Rolnik szuka żony” s. 9 odc. 10/TVP

Po pewnym czasie oboje jednak zdecydowali się odsunąć w cień i długo unikali medialnego rozgłosu. To wzbudziło podejrzenia za strony fanów programu “Rolnik szuka żony”, którzy zaczęli nawet spekulować, że para przechodzi kryzys lub już się rozstała. Niedawno jednak Adrianna wróciła na swojego Instagrama i zdecydowała się przeprowadzić sesję pytań i odpowiedzi w związku z udziałem w programie.

Z racji że jest teraz czas wysyłania listów, a wciąż dostaję sporo pytań (za co dziękuję!), to czas na serię FAKTY, MITY, i Pytania na temat programu. Ps. Nie odpowiadam na prywatne, wścibskie pytania - napisała na swoim profilu.

Adrianna-Rolnik-szuka-zony-6e2732e.png
Fot. adrianna.tyszka/Instagram

ZOBACZ TEŻ: Nowa uczestniczka Rolnika już zmaga się z hejtem. Internauci mają swoje podejrzenia

Adrianna zdradziła szczegóły uczestnictwa w programie

Zaproszenie fanów do zadawania pytań otworzyło furtkę do poznania wcześniej nieznanych szczegółów związanych z udziałem w programie “Rolnik szuka żony”. Obserwatorzy Adrianny Tyszki zadali jej wiele pytań, a niektóre z udzielonych odpowiedzi rozwiały wszelkie wątpliwości. Dowiedzieliśmy się między innymi, że kamery towarzyszyły uczestnikom przez około osiem godzin dziennie. Adrianna zdradziła również, że samodzielnie podjęła decyzję o wysłaniu listu Michałowi i przez pewien czas nikt z jej bliskich o tym nie wiedział.

Niektóre pytania dotyczyły również kwestii finansowych. Widzowie chcieli się dowiedzieć, czy ekipa programu “Rolnik szuka żony” płaci uczestnikom za udział w formacie. Adrianna zdecydowanie odpowiedziała, że nic takiego nie ma miejsca. Inne pytanie dotyczyło ewentualnego dofinansowania imprezy weselnej przez pracowników TVP. Tu również uczestniczka zaprzeczyła. Te i inne odpowiedzi pojawiły się również na oficjalnym profilu programu “Rolnik szuka żony” na Instagramie.

  • Nie. Uczestnicy programu nie dostają pieniędzy za udział.
  • Absolutnie nie. Nikt nie sponsorował nam wesela.
435894923_370062209354970_6951264307251267088_n.jpg
Fot. rolnikszukazonytvp/Instagram
434458459_324642207299373_8371335912699034673_n.jpg
Fot. rolnikszukazonytvp/Instagram