Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Maffashion miała nietęgą minę. Zapomniała kroków? A na koniec, wszyscy zamarli
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.03.2024 10:37

Maffashion miała nietęgą minę. Zapomniała kroków? A na koniec, wszyscy zamarli

Maffashion Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF

Uczestnicy naprawdę pokazali się z najlepszej możliwej strony w ostatnim odcinku “Tańca z Gwiazdami”. Większość występów była szeroko komentowana w sieci, a same gwiazdy chwalone za swój profesjonalizm i umiejętności. Mało kto dostrzegł, co tak naprawdę wydarzyło się podczas występu Julii Kuczyńskiej Maffashion.

Ogrom emocji w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami"

Ostatnie wydanie tanecznego formatu Polsatu wywołało naprawdę mnóstwo wrażeń i emocji. Tego dnia wszystkie pary miały okazję zaprezentować nam swoje umiejętności i choreografię, którą wykonali w rytm piosenek legendarnej grupy Abba. 

Jurorzy nie szczędzili pochwał pod adresem poszczególnych uczestników. Na uwagę zasługuje między innymi występ Roksany Węgiel i Michała Kassina, którzy zaprezentowali nam ogniste paso doble przy dźwiękach utworu “Gimme gimme gimme”. Równie wielki entuzjazm wywołał występ Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela, którzy tego dnia pokazali nam swoje płomienne tango. Niestety, tutaj jurorzy nie podzielili radości internautów i bardzo nisko ocenili zmagania królowej życia.

Dagmara Kaźmierska 1.jpg
Ogrom emocji w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, fot.KAPiF
Ogrom emocji w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Widzowie TzG są wściekli na Czarną Mambę! "Uwzięła się na nich" Conan wparował na parkiet po wstępie Hakiela i Kaźmierskiej. "Pójdziesz siedzieć"

Maffashion zachwyciła widzów "Tańca z Gwiazdami"

Jedną z uczestniczek kultowego programu Polsatu jest również znana influencerka Julia Kuczyńska, która na sali tanecznej ćwiczy pod czujnym okiem Michała Danilczuka. W trzecim odcinku “Tańca z Gwiazdami” para zaprezentowała nam energiczną cha-chę do piosenki “Super Trouper”. 

Chociaż występ Maffashion bardzo przypadł do gustu telewidzom, jurorzy byli nieco odmiennego zdania. Iwona Pavlović stwierdziła nawet, że uczestniczka zatańczyła “od niechcenia”, ale finalny efekt wcale nie był taki zły. 

To było bardzo ciekawe i zrobiłaś to pyk, od niechcenia zatańczyłaś cha-chę. To nie było złe - powiedziała Czarna Mamba

W obronie pary stanęła Ewa Kasprzyk, której bardzo podobało się wykonanie. Finalnie duet zgarnął od jurorów 33 punkty.

Maffashion, Michał Danilczuk, Taniec z Gwiazdami, odc. 3, fot. KAPIF
Maffashion zachwyciła widzów "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Maffashion, Michał Danilczuk, Taniec z Gwiazdami, odc. 3, fot. KAPIF
Maffashion zachwyciła widzów "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Pierwsza para w "Tańcu z Gwiazdami" dała popis. Na tyle ich ocenili.

Czy Maffashion zapomniała kroków podczas występu w TzG?

Teraz jednak widzowie znacznie uważniej przyglądnęli się choreografii, jaką na parkiecie zaprezentowali dla nas Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk. Ich zdaniem influencerka wcale nie sprawiała wrażenia znudzonej, jak to sugerowała Iwona Pavlović, ale po prostu popełniła małą wpadkę.

Zdaniem internautów Maffashion miała zapomnieć w pewnym momencie części choreografii, a duet wyszedł z twarzą tylko dzięki zwinnej i szybkiej reakcji jej partnera. Po uważnej analizie występu pary naprawdę można sądzić, że gwiazda z powodu stresu i nadmiaru emocji mogła zapomnieć kilku kroków, którymi należało zakończyć choreografię.

@tanieczgwiazdamipolsat Julia i Michał i ich zjawiskowa cha-cha!🙌🏼 Jury przyznało im łącznie 33 punkty🤍 #tanieczgwiazdami #polsat ♬ original sound - Taniec z Gwiazdami