Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Skrzynecka w potrójnej roli! Tego jeszcze nie grali w TTBZ. Jak ona to zrobiła?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 20.04.2024 08:07

Skrzynecka w potrójnej roli! Tego jeszcze nie grali w TTBZ. Jak ona to zrobiła?

Katarzyna Skrzynecka
Fot. KAPiF, kadr z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo, sezon 20, odcinek 6

Fani programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w piątkowy wieczór mogli obejrzeć nowy odcinek wyjątkowej edycji, w której można obserwować zmagania zwycięzców poprzednich odsłon formatu. Wśród nich znajduje się między innymi Katarzyna Skrzynecka, która zdobyła to wyróżnienie w pierwszej edycji, a później przez wiele lat zasiadała w jury. Tym razem musiała zmierzyć się z prawdziwym wyzwaniem.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Katarzyna Skrzynecka nieraz podbiła serca widzów i jurorów

Katarzyna Skrzynecka zwyciężyła finałowy odcinek 1. edycji zaskakującym występem. Aktorka wcieliła się wówczas w dwie role. Równocześnie wystąpiła jako Andrea Bocelli i Sarah Brightman. W takiej podwójnej wersji zaśpiewała utwór "Time to Say Goodbye", co zapewniło jej zwycięstwo. 

Aktorka miała okazję powtórzyć swój występ, który przeszedł do historii, także w najnowszej edycji programu, czyli “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Jej występ ponownie wzbudził wiele emocji. W najnowszym odcinku aktorka ponownie stanęła przed podobnym wyzwaniem. Tym razem musiała jednak zaprezentować się nie w podwójnej, ale aż w potrójnej roli.

Katarzyna Skrzynecka (1).png
Fot. KAPiF
Tak ekipa TTBZ zareagowała na powrót Piotra Gąsowskiego. Marzenie każdego Widzowie TTBZ aż nie dowierzali, gdy widzieli, co się dzieje na scenie

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Katarzyna Skrzynecka zachwyciła w potrójnej roli

W 6. odcinku programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Katarzyna Skrzynecka stanęła przed nie lada wyzwaniem. Musiała na sobie potrójne wcielenie, gdyż odegrała Johna Travoltę z musicalu „Hairspray”, który grał w nim kobietę. 

Dużo tekstu, dużo tańca. Zobaczymy, jak sobie moja kondycja z tym poradzi – martwiła się aktorka jeszcze przed wyjściem na scenę. 

Choć Skrzynecka już nieraz podołała wymagającym kreacjom artystycznym, tym razem czekało na nią zupełnie inne doświadczenie. Ostatecznie, gdy tylko wyszła na scenę, publiczność wsparła ją brawami i wiwatami. Trzeba przyznać, że sama charakteryzacja gwiazdy robiła ogromne wrażenie. Artystka miała na sobie długą, czerwoną, błyszczącą sukienkę z frędzlami, którą w trakcie występu skróciła w widowiskowy sposób. Jeśli chodzi o popis wokalny, Skrzynecka miała spore pole do popisu. Jak jaj występ oceniło jury?

Jesteś skazana do końca świata i jeden dzień dłużej na sukces. Jestem dumny, że cię znam. Byłaś wspaniała – zachwycał się Piotr Gąsowski. 

Komentarz Małgorzty Walewskiej idealnie podsumował cały występ:

Byłaś znakomita. To nie ulega wątpliwości, natomiast na twój wielki sukces pracowało też wielkie grono tancerzy i te frędzelki na tobie, które się błyszczały – stwierdziła.

TTBZ.png
Fot. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo, sezon 20, odcinek 6
TTBZ (1).png
Fot. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo, sezon 20, odcinek 6

ZOBACZ TEŻ: TTBZ: Podczas tego występu Piotr Gąsowski zakrywał oczy

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Które miejsce zajęła Katarzyna Skrzynecka?

Na łamach 6. odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo Skrzynecka zaprezentowała się w potrójnej roli, czym zachwyciła jury i publiczność. Tego wieczora miała jednak ogromną konkurencję. Stefano Terrazzino zapierał dech jako Caleb Followill z Kings of Leon. Kacper Kuszewski wcielił się w charyzmatycznego Ralpha Kamińskiego. Marysia Tyszkiewicz odegrała Edytę Bartosiewicz, a Barbara Kurdej-Szatan zachwycała jako Adele. Te wszystkie osoby wyprzedziły Skrzynecką w tabeli. Ostatecznie zajęła ona 5. miejsce.

Odcinek zwyciężył Stefano Terrazzino. Wygraną, czyli czek na 10 tys. złotych przekazał Karolinie z Fundacji „Rock’n’roll. 

Katarzyna Skrzynecka.png
Fot. KAPiF