Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykra wizja związku Kasi Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. W tle inna kobieta. “Ciepła, opiekuńcza, troskliwa”
Julia Bogucka
Julia Bogucka 29.01.2024 16:39

Przykra wizja związku Kasi Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. W tle inna kobieta. “Ciepła, opiekuńcza, troskliwa”

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
AKPA

Perypetie i losy osób publicznych to temat niezwykle interesujący opinię publiczną. Nie inaczej jest w przypadku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Para niedawno się zaręczyła i planuje ślub. Do niedawna wspólnie występowali w rolach prowadzących program “Pytanie na Śniadanie”, jednak w obliczu zmian w mediach publicznych pożegnali się z tą posadą. Doniesienia mówią, że to może nie być jedyna przeszkoda w życiu pary.

Codzienność Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

W życiu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego bardzo wiele się dzieje. Ich związek zrodził się już ponad rok temu, choć oficjalnie dowiedzieliśmy się o tym nieco później. Wcześniej oboje mieli innych, wieloletnich partnerów. Kasia Cichopek przez 17 lat żyła w relacji z Marcinem Hakielem, Kurzajewski natomiast dla nowej partnerki rozstał się po 23-letnim małżeństwie w Pauliną Smaszcz.

akpa20221119_pns_tvp_mg_72407.jpg
Źródło: AKPA

Kilka miesięcy temu para potwierdziła swój związek, a jeszcze w styczniu potwierdzili zaręczyny. Wszystko wskazuje na to, że szykują się do przypieczętowania swojej relacji, o czym świadczą wizyty prezenterki w salonie sukien ślubnych. Według medialnych doniesień najbliżsi Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego cieszą się z ich związku i bardzo ich wspierają.

Kasia Cichopek naprawdę zaczęła to sprzedawać. Internet w szoku. „Brakuje jej do pierwszego?” Kasia Cichopek balowała do 3 nad ranem w klubie. Obok niej tajemniczy mężczyzna. „Próbował zagadywać, zamienili kilka zdań”

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek pożegnali się z TVP

W obliczu olbrzymich zmian w polskich mediach publicznych, ze stacją TVP pożegnało się wiele znanych twarzy. Modyfikacje dotknęły wiele różnych formatów, jedną z największych zdaje się zmienienie dotychczasowych “Wiadomości” na serwis informacyjny “i9:30”. Te wszystkie zmiany odbywają się z powodu przegłosowania w Sejmie RP uchwały poruszającej kwestię bezstronności i rzetelności mediów publicznych.

Niedawno oczy wielu odbiorców Telewizji Polskiej skierowały się w stronę niezwykle popularnego programu “Pytanie na Śniadanie” A to wszystko dlatego, że w nim również postanowiono dokonać pewnych intrygujących zmian. Format pożegnał wszystkich dotychczasowych prowadzących, a w tym gronie znajdowali się właśnie Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Kilka dni temu para opublikowała w serwisie Instagram oświadczenie na ten temat.

ZOBACZ TEŻ: “Dobrze, że nie nazywam się Donald”. On naprawdę to powiedział. Niewybredny żart w “Pytaniu na śniadanie”. Cichopek wryło

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - co mówią karty?

Jak więc można zauważyć, w życiu zawodowym pary wiele się dzieje. Jednak to niejedyne, co interesuje fanów. Maciej Kurzajewski obchodzi dziś urodziny i to właśnie z tej okazji portal “ShowNews” postanowił sprawdzić, co karty mówią o przyszłości związku mężczyzny i Katarzyny Cichopek.

W tym celu poprosili wróżkę Rinę, która zajmuje się rozkładami uczuciowymi w sztuce tarota, o komentarz w tej sprawie. Jej analiza była jednoznaczna.

“Karta 8 Mieczy mówi, że ma poczucie niemocy, wydaje mu się, że znalazł się w sytuacji bez wyjścia. Wrażenie skrępowania i uwięzienia mocno go blokuje, chociaż tak naprawdę sam jest jego sprawcą. Karta mówi o mentalnych kajdanach, które Maciej sam na siebie założył i których nie potrafi zdjąć. Przyczyną może być inna kobieta, która pokazuje się w myślach Macieja w karcie Cesarzowej. Kobieta prawdopodobne spod znaku Byka - ciepła, opiekuńcza, troskliwa. Widać zainteresowanie tą kobietą, rodzące się do niej uczucia. Chociaż Cesarzowa mogłaby wskazywać na to, że emocje te związane są z Katarzyną, to przeczy temu karta 3 Kielichów”

- przewiduje wróżka Rina w rozmowie z “ShowNews”.

Jak się okazuje, karta 3 Kielichów może zwiastować pojawienie się w relacji trzeciej osoby. Jak myślicie, co to oznacza dla Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?