Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia Cichopek balowała do 3 nad ranem w klubie. Obok niej tajemniczy mężczyzna. „Próbował zagadywać, zamienili kilka zdań”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.01.2024 12:20

Kasia Cichopek balowała do 3 nad ranem w klubie. Obok niej tajemniczy mężczyzna. „Próbował zagadywać, zamienili kilka zdań”

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, klub
Katarzyna Cichopek bawiła się w klubie bez Macieja Kurzajewskiego. Fot. KAPiF, Canva

Kasia Cichopek zaskoczyła wszystkich swoich fanów. Gwiazda serialu “M jak Miłość” zabłysła na parkiecie w klubie, a do tego przyłapano ją w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Media już huczą od plotek o tym, co działo się dziś w nocy. Zeznania świadków nie pozostawiają żadnych złudzeń. Cichopek zakończyła imprezę o 3 nad ranem! Szok, co działo się potem…

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wydawali się nierozłączni

Przez ostatnie dwa lata w życiu prywatnym Kasi Cichopek wiele się działo. Aktorka zakończyła wieloletnią relację z ojcem swoich dzieci, Marcinem Hakielem. Głośny rozwód pary nie schodził z ust fanów przez długie miesiące, a gdy plotki o związku Cichopek z Maciejem Kurzajewskim okazały się prawdziwe, w mediach zawrzało. Ich relacja szybko stała się najszerzej komentowaną w całym show-biznesie, jest również bacznie śledzona przez tysiące osób po dziś.

W ostatnim czasie Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wydawali się niemal nierozłączni. Gdy aktorka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by poprowadzić bożonarodzeniowe koncerty, ukochany postanowił jej towarzyszyć. Święta para również spędziła u swojego boku. Wielu fanom mogło się wydawać, że zakochani spędzają wspólnie każdą wolną chwilę. Wydarzenia ostatniej nocy wyprowadziły ich jednak z błędu! Okazuje się, że Cichopek postanowiła spędzić czas w klubie w towarzystwie swoich przyjaciółek oraz… kogoś jeszcze.

“Kaśka wiedziała, co robi”. W sieci zawrzało po tym, co pokazał Marcin Hakiel. Fani się od niego odwracają “Dobrze, że nie nazywam się Donald”. On naprawdę to powiedział. Niewybredny żart w “Pytaniu na śniadanie”. Cichopek wryło

Katarzyna Cichopek została przyłapana na zabawie w klubie

Jak donosi jeden z popularnych portali, Kasia Cichopek postanowiła spędzić noc z klubie bez ukochanego. Każda para potrzebuje chwili oddechu, jednak nawet aktorka nie mogła podejrzewać, jak potoczy się ten wieczór. Z relacji “Super Expressu” wynika, że artystka spędziła miłe chwile w gronie przyjaciółek w jednym z modnych klubów. Miała świetnie się tam bawić i tańczyć do utraty tchu.

Była prawdziwą królową imprezy. Bawiła się wyśmienicie. Tańczyła utwór za utworem – opowiadał w rozmowie z tabloidem świadek całego wydarzenia.

Okazuje się, że w pewnym momencie u boku aktorki pojawił się tajemniczy mężczyzna. Według relacji “Super Expressu” był to nieznajomy, który chciał zamienić z Kasią Cichopek kilka słów. Jak rozwinęła się ta sytuacja?

ZOBACZ TEŻ: Jaki wpadł w furię po odcinku "PnŚ" z Cichopek i Kurzajewskim. “Ośmieszmy tradycyjną rodzinę”

Katarzyna Cichopek u boku tajemniczego mężczyzny

Kasia Cichopek spędziła noc na zabawie w klubie z przyjaciółkami. Okazuje się, że celebrytka została przyłapana przez anonimowego informatora, który o jej wieczorze opowiedział w rozmowie z “Super Expressem”. Źródło tabloidu opisało dokładnie, że aktorce towarzyszył nieznajomy mężczyzna. Próbował zagadywać, zamienili nawet kilka zdań ze sobą. Wyglądało, że dobrze się czują w swoim towarzystwie.

Nic jednak nie wskazuje na to, by znajomość Kasi Cichopek z tajemniczym mężczyzną z klubu miała się rozwinąć. Aktorka miała zamienić z nim kilka słów, a następnie wróciła na parkiet. Tam spędziła czas aż do 3 nad ranem. Z relacji “Super Expressu” wynika, że później artystka wróciła po prostu do domu.

źródło: se.pl