Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szokujące wieści o Kasi Cichopek i Macieju Kurzajewskim. "Odizolowali się". Doszło do tego za granicami Polski
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.12.2023 19:13

Szokujące wieści o Kasi Cichopek i Macieju Kurzajewskim. "Odizolowali się". Doszło do tego za granicami Polski

Szokujące wieści o Kasi Cichopek i Macieju Kurzajewskim
Szokujące wieści o Kasi Cichopek i Macieju Kurzajewskim, fot. KAPIF; Instagram/@katarzynacichopek

Kasia Cichopek zaledwie kilka dni temu wyleciała do Stanów Zjednoczonych i na lotnisku pożegnała się ze swoim ukochanym. Maciej Kurzajewski nie zwlekał ani chwili i już dwa dni później postanowił dołączyć do partnerki. Niesamowite, jak najpopularniejsza para polskiego show-biznesu zachowuje się za oceanem. 

Maciej Kurzajewski poleciał do Stanów za Kasią Cichopek

Kilka dni temu wszystkie media donosiły o czułym pożegnaniu Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego na lotnisku Chopina w Warszawie. Aktorka leciała wówczas do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w “Wielkim kolędowaniu”, czyli trasie koncertowej, która ma miejsce w Chicago i Nowym Jorku.

Niestety, jej ukochany nie mógł polecieć razem z nią, a po rozstaniu z partnerką w całości oddał się pracy. Na jego profilu na Instagramie można było zauważyć, że uczestniczył w kilku wydarzeniach branżowych, a po jednym z nim pochwalił się nawet wspólnym zdjęciem z Dodą. Jak widać jednak, tęsknota wygrała, a dziennikarz zaledwie dwa później ruszył za swoją ukochaną za ocean.

Nie tak miało być! Niebywałe doniesienia o ślubie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego Maciej Kurzajewski może stracić pracę w TVP. Ekspert nie ma wątpliwości. W tle... romans z Cichopek

Niebywałe, jak Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zachowują się za oceanem

Co ciekawe, aktorka znana z serialu “M jak miłość” nie jest jedyną polską gwiazdą, która wyruszyła za ocean. W “Wielkim kolędowaniu” mają wziąć udział czołowi polscy artyści, w tym między innymi Edyta Górniak, Halina Mlynkova, Grzegorz Hyży, czy Zenon Martyniuk. 

Krótko po wylocie gwiazd w mediach zawrzało od plotek na temat niecodziennego zachowania Edyty Górniak, która miała odcinać się od reszty kolegów i koleżanek po fachu. Okazało się, że piosenkarka po prostu wybrała inny hotel, aby mieszkać bliżej swoich znajomych z Ameryki. Wbrew powszechnej opinii wokalistka bardzo dużo czasu spędza z polską ekipą, w tym zwłaszcza z Zenkiem Martyniukiem, z którym bardzo się zaprzyjaźniła!

Szokujące może być natomiast to, że całkowicie inaczej jest w przypadku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy nie tylko nie spędzają czasu z resztą Polaków, ale też niespodziewanie wylecieli z Chicago!

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Cichopek zachwyca na salonach. Niesamowite, jak skomentował to jej ukochany.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski izolują się od polskiej ekipy w USA

Jak wynika z informacji przekazanych przez dziennik “Super Express” prowadzący “Pytanie na śniadanie” mieli zaraz po przylocie dziennikarza odłączyć się od reszty polskiej ekipy i wylecieć do Nowego Jorku. Para udała się tam między innymi na koncert Madonny, a także cieszyła się wizytą w kultowym amerykańskim barze z kanapkami. Poszczególnymi chwilami z romantycznej wycieczki pochwalali się na Instagramie, gdzie pojawiło się wiele wspólnych zdjęć.

Zamiast lecieć z innymi, odizolowali się od grupy. Kupili sobie bilety lotnicze i polecieli do Nowego Jorku dzień przed innymi - czytamy słowa pracownika TVP na łamach “Super Expressu”