Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kurzajewski przyłapany z Dodą! Co na to Cichopek? Czy o „frajdzie ze spotkania z królową” wie jego wybranka?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.12.2023 19:39

Kurzajewski przyłapany z Dodą! Co na to Cichopek? Czy o „frajdzie ze spotkania z królową” wie jego wybranka?

Kurzajewski przyłapany z Dodą
Kurzajewski przyłapany z Dodą, fot. KAPIF; AKPA

Jakiś czas temu Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek musieli się pożegnać z powodu obowiązków zawodowych aktorki. Nie oznacza to jednak, że dziennikarz narzeka na nudę. Jakiś czas temu pojawił się nawet na wspólnej imprezie u boku Dody, czym do reszty zaskoczył internautów!

Kasia Cichopek wyjechała i zostawiła Macieja Kurzajewskiego

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że prowadzący program “Pytanie na śniadanie” są obecnie jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. W sieci co chwila pojawiają się zdjęcia zakochanych ze wspólnych podroży, a w mediach spekuluje się na temat ślubu gwiazd i ich wspólnej przyszłości.

Niestety, niedawno Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski byli zmuszeni rozstać się na dłuższy czas, a to wszystko z powodu służbowego wyjazdu aktorki. Prezenterka będzie mieć okazję spełnić się w roli prowadzącej serię świątecznych koncertów dla Polonii w Stanach Zjednoczonych. Co w tym czasie robi jej ukochany?

Maciej Kurzajewski może stracić pracę w TVP. Ekspert nie ma wątpliwości. W tle... romans z Cichopek Cichopek bez makijażu, Kurzajewski z brodą. Zdjęcie z wakacji wywołało falę komentarzy. "Ten pan to kto?"

Pod nieobecność Katarzyny Cichopek Maciej Kurzajewski spotkał się z Dodą

Oczywiście, dziennikarz TVP nie mógł odpuścić sobie romantycznego pożegnania swojej ukochanej. Maciej Kurzajewski odprowadził Katarzynę Cichopek na lotnisko, gdzie życzył jej udanego lotu. Po wszystkim prowadzący “Pytanie na śniadanie” w całości oddał się pracy. Nie oznacza to jednak, że brak mu radości i wrażeń.

Podczas jednej z imprez branżowych gwiazdor Telewizji Polskiej miał przyjemność osobiście spotkać się z Dodą, czym natychmiast pochwalił się na swoim profilu na Instagramie i zaznaczył, że bardzo cieszy się z tej okazji.

Frajda ze spotkania z królową - podpisał wspólną fotografię Maciej Kurzajewski

Kurzajewski doda.jpg
Maciej Kurzajewski u boku Dody, fot. Instagram/@maciejkurzajewski

ZOBACZ TEŻ: Jak Maciej Kurzajewski dogaduje się z dziećmi Kasi Cichopek? Te doniesienia mogą Was zaskoczyć!

To nie pierwsze spotkanie Macieja Kurzajewskiego z Dodą

Okazało się, że niedawna impreza branżowa, na której prezenter Telewizji Polskiej miał okazję bawić się u boku charyzmatycznej piosenkarki, nie jest ich pierwszym wspólnym spotkaniem! Jakiś czas temu dziennikarz miał okazję współpracować z wokalistką przy okazji jednego z koncertów publicznego nadawcy, gdzie Doda pojawiła się na scenie, a Maciej Kurzajewski pełni funkcję prowadzącego to wydarzenie.

Już wtedy można było zauważyć, że para bardzo dobrze się dogaduje. Oczywiście obydwoje potwierdzają, że ich spotkania nie wykraczają poza sferę zawodową, co oznacza, że wszyscy fani związku prowadzących “Pytanie na śniadanie” mogą głośno odetchnąć z ulgą.

Doda i Kurzajewski 2.jpg
Maciej Kurzajewski u boku Dody, fot. AKPA