Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia Cichopek naprawdę zaczęła to sprzedawać. Internet w szoku. „Brakuje jej do pierwszego?”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.01.2024 17:18

Kasia Cichopek naprawdę zaczęła to sprzedawać. Internet w szoku. „Brakuje jej do pierwszego?”

Katarzyna Cichopek
Kasia Cichopek zdecydowała się na niecodzienną sprzedaż. Fot. KAPiF

Kasia Cichopek po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Większości z nich wydawało się, że dzięki godnej pozazdroszczenia kariery aktorskiej jest w stanie zapewnić sobie życie na wysokim poziomie i spełnia każdą zachciankę. Tymczasem w sieci ukazało się ogłoszenie, z którego jasno wynika, że Cichopek zdecydowała się na wyprzedaż szafy. W sieci natychmiast zaroiło się od komentarzy. Z jakiego powodu aktorka sprzedaje swoje ubrania? 

Kasia Cichopek wyprzedaje garderobę

Kasia Cichopek jest dla swoich fanów wielką inspiracją. Zachwyca nie tylko wspaniałymi kreacjami aktorskimi, ale również tym, jak wygląda jej życie na co dzień. Spełnia się jako mama oraz bizneswoman, rozwijając markę swoich naturalnych kosmetyków. Poza tym zachwyca niepowtarzalnym wyczuciem stylu. W swoich stylizacjach aktorka łączy ubrania marek premium z tymi, na których zakup może pozwolić sobie przeciętny zjadacz chleba. To właśnie z tego powodu odzież, którą promuje, w błyskawicznym tempie znika ze sklepowych półek.

Wszystkie osoby, które chciałyby na co dzień wyglądać jak Cichopek, już zacierają ręce, ponieważ celebrytka zdecydowała się na niecodzienną sprzedaż. Okazuje się, że całą sieć obiegło ogłoszenie, iż autorka wyprzedaje swoje ubrania. Wielu fanów już nie może się doczekać, by wyglądać jak ona. Inni jednak zastanawiają się, z jakiego powodu artystka postanowiła wystawić w sieci swoją odzież. 

Kasia Cichopek balowała do 3 nad ranem w klubie. Obok niej tajemniczy mężczyzna. „Próbował zagadywać, zamienili kilka zdań” Kurzajewski się wysypał: „Robiłem to w pracy”. W "Pytaniu na śniadanie" poruszono tematy łóżkowe

Jakich ubrań pozbywa się Kasia Cichopek?

Kasia Cichopek dla wielu uchodzi za ikonę mody. Jej styl na przestrzeni kilku ostatnich lat ewoluował, dzięki czemu dziś podziwia go o wiele więcej osób, niż na początku kariery. Wśród ubrań, które wystawiła na sprzedaż, możemy znaleźć odzież oraz dodatki w rozmiarach XS, S czy M. Wśród nich nie brakuje marek takich jak Guess, La Mania lub Michael Kors. Z drugiej strony, nie brak rzeczy z sieciówek oraz takich, których pochodzenie nie zostało oznaczone.

Stan kombinezonów, sukienek, koszulek, a nawet butów, które sprzedaje Cichopek, wydaje się bardzo dobry i zadbany. Ceny wahają się od 40 złotych do nawet 400. Mimo to wszystkie zostały już wykupione. Wciąż jednak wiele osób zachodzi w głowę, dlaczego aktorka zdecydowała się pofatygować i sprzedać ubrania. W sieci można doszukać się rozmaitych spekulacji.

ZOBACZ TEŻ: Jaki wpadł w furię po odcinku "PnŚ" z Cichopek i Kurzajewskim. “Ośmieszmy tradycyjną rodzinę”

Dlaczego Kasia Cichopek sprzedaje ubrania?

Wiele gwiazd show-biznesu raz na jakiś czas decyduje się pozbyć niemodnych lub starych ubrań. Dzięki temu, że sprzedają one często rzeczy marek premium w przystępnych cenach, fanki są w stanie skorzystać z nie lada okazji. Kasia Cichopek należy do grona osób, które regularnie wystawiają część swojej garderoby na sprzedaż. Jeden z dziennikarzy zasugerował, że być może robi to, bo “brakuje jej do pierwszego”. Prawdziwej odpowiedzi nie znamy, jednak wydaje się, że jest ona znacznie bardziej prozaiczna.

To nie pierwszy raz, gdy Kasia Cichopek zdecydowała się wystawić na sprzedaż ubrania. Gdy to zrobiła, od razu poinformowała o wszystkim swoje fanki za pośrednictwem mediów społecznościowych, aby więcej osób było w stanie skorzystać z jej “wietrzenia szafy”. Dzięki temu aktorka może pozbyć się ubrań, w których nie chodzi, a przy tym zarobić niewielką sumę. To praktyczne i korzystne — zarówno dla sprzedającego, jak i kupujących — rozwiązanie.

Projekt bez nazwy - 2024-01-17T164721.734.png
Kasia Cichopek wyprzedaje ubrania. Fot. vinted.pl
Projekt bez nazwy - 2024-01-17T164748.654.png
Kasia Cichopek wyprzedaje ubrania. Fot. vinted.pl

Źródło: vinted.pl